Skocz do zawartości
Bartek_K

Dopłata do nostrzyka białego i gryki

Rekomendowane odpowiedzi

Na co dzień pracuję w doradztwie rolnym i posiadam uprawnienia doradcy rolnośrodowiskowego co daje mi możliwość tworzenia planów rolnośrodowiskowych. Część pszczelarzy wysiewa dla pszczół grykę lub nostrzyk biały lecz nie wszyscy wiedzą że można otrzymać do nich dodatkowe dopłaty. Więcej szczegółów opisałem w artykule. https://pasieka24.pl/index.php/pl-pl/pasieka-czasopismo-dla-pszczelarzy/171-pasieka-1-2019/1884-dodatkowe-wsparcie-dla-pszczelarzy

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu, odpowiem na pytania, mogę również wykonać niezbędną dokumentację do takiego wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku, bardzo cenna informacja. Szczególnie dla rolników. Postaram się i ja rozpropagować ją wśród swoich pszczelarzy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku, bardzo cenna informacja. Szczególnie dla rolników. Postaram się i ja rozpropagować ją wśród swoich pszczelarzy.

Pozdrawiam

  Informacja jest na tyle cenna że należałoby ją nagłośnić również we Wrocławiu 23.04. Zapewne wielu rolników mogłoby się zainteresować możliwością zmiany struktury upraw, szczególnie w jakichś niewielkich gospodarstwach lub zagospodarować  to co dziś leży odłogiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał pytania to można pisać bartekkolacz@onet.eu

Można również pisać pytania na forum to od razu będę mógł odpowiedzieć dla szerszej grupy pszczelarzy.

Przyznam się że sam namówiłem kilku rolników w okolicy którzy uprawiali pola "tylko dla dopłat" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie wziąć na ambit Grześka Bardowskiego. Przepraszając za opryski w południe (11 minuta) obiecał zrobić film o pszczołach i pszczelarzach. Niech coś wyreżyserzy o nostrzyku i gryce na ugorach. Ma zdecydowanie więceszą publikę niż czytelnicy forum, PP i Pszczelarstwa razem wziętych i to jest publika na temat. Ostatecznie to wasza parafia Dolnoślązacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Dla rolnika rzeczowa i profesjonalna informacja :) .

 

( kiedy wejdziemy na stronę PLW i powiatami zobaczymy jak warroza sobie poczyna? , Tak jest u naszego zachodniego sąsiada). :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...