Skocz do zawartości
PasiekaBraci

Brak refundacji z koła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z bratem od 3 lat prowadzimy Pasiekę. Od 2 lat jesteśmy zrzeszeni w kole i chcieliśmy postarać się o dotację na miodarke. Z tego co sie dowiedzieliśmy ostatnio na zebraniu to najszybciej możemy zapisac się na nią za rok, ale w praktyce pieniądze na nią mogą być za kilka lat... Na jakiej zasadzie dotację na sprzęt przydziele są w Polance? Jesteśmy dopiero na etapie zapisu, ale warto zaczerpnąć coś wiedzy wcześniej :-) Po jakim czasie możemy starać się o dotację? I czy w Polance też wielość dotacji zależna jest od ilości rodzin?

Z góry dziękuję za odp :-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Polanka tak jak inne organizacje jest ograniczona KPWP. Jeżeli przystąpisz do Polanki otrzymasz refundację na sprzęt w przyszłym roku. To pewne. W podobnej sytuacji byli koledzy w moim Klubie Polankowym. Otrzymali wszystko co im przysługiwało. Bez żadnych znajomości. Ilość uli (rodzin) ma znaczenie. Im wiecej masz tym więcej otrzymasz.

Jak jesteś z Dolnego Śląska to pisz do mnie na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odp. Zapis do Polanki to tylko kwestia czasu :-) niestety ja jestem z podkarpackia, więc trochę daleko mamy do siebie :-) pozdrawiam i życzę miłego weekendu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...