Skocz do zawartości
robinhuud

Polanki przy tym nie było...

125 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daro

Marbet przestań robić za Giertycha .

W piśmie stoi - nie sądźcie a nie będziecie sądzeni . Kto Ci dał prawo mnie osądzać potomku KBW ?

Pokaż gdzie jest sprzeczność i z którym przykazaniem .

Z Komańczy jesteś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie twierdziłem . Po prostu zostałeś wykorzystany do wywarcia presji na Zarządzie i osobach decyzyjnych w Polance. Trudno , nic nie poradzę że niepiśmienny ciemniak to zrobił.

 

Sprawdź post #23 z 1 marca. Postawienie na tym skrypcie forum kosztowało mnie wrogość robinhuuda do końca jego lub mojego życia

Jeżeli uważasz, że nigdy tego nie twierdziłeś, to znaczy że albo ja nadinterpretuję, albo ty nie panujesz nad tym co piszesz i nie potrafisz wyobrazić sobie konsekwencji. Nie wiem jak ty w młodości, bo ja nie zostałem przez nikogo wykorzystany, ale nie rozpoczynajmy nowego sporu w obszarze będącym ostatnio szczególnym zmartwieniem Papieża.

I chyba tu jest sedno sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

A gdzie tu słowo że byłeś hamulcowym ? Jak rozumiem masz mnie w poważaniu zmienia to moje  postrzeganie . To dobry omen na Wiosnę mieć kogoś w du...pie . :D;)

Wiesz  nie o wykorzystywanie  seksualne chodziło. Wiem , głodnemu chleb na myśli ale palcem nie mieszam ni w zupie ni d. . Gdyby nie wojenki na starym forum nikomu do głowy by nie przyszło zmienianie skryptu. Nasze, moje jak tam wolisz. Gdybyś był  tym za kogo się uważasz , to te moje wycieczki czy poszturchiwania szabelką, tfu widelcem do ogórków , po prostu byś zignorował . A że jesteś kim jesteś ,toczyłeś pianę aż miło. Skończyłem swoje i zacząłem ignorować Pana Panie Kochanku. :)

Jak jesteś inteligentem to powinieneś wiedzieć co  to jest ignorowanie .

P. S. Ponawiam pytanie - Tak więc wtórny analfabeta nie może mieć prawa pisania na forum ?

1551540557_nfplgy_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Marbet przestań robić za Giertycha .

W piśmie stoi - nie sądźcie a nie będziecie sądzeni . Kto Ci dał prawo mnie osądzać potomku KBW ?

Pokaż gdzie jest sprzeczność i z którym przykazaniem .

Z Komańczy jesteś ?

Jestem z małopolski wschodniej. Mój pradziadek był w legionach, jego wuj, przekazał parcelę na kościół w ......

Następnie w KOP w Cieszynie.

Żadne KBW i inne nie istniało w mej rodzinie. Po wojnie uciekł z miejsca zamieszkania dziadek z swym ojcem, matką i dziećmi bo miał traumę sąsiadów z rodowodem UPA.

Potrafisz to ogarnąć? i zrozumieć!

 

Żyjesz kolego obłudą, pomieszaną z problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Marbet - ponownie - Pokaż gdzie jest sprzeczność i z którym przykazaniem .

G. mnie obchodzi Twój życiorys i Twoje problemy . To Ty żyjesz fobiami i problemami w dodatku gadasz jak stary UBek  .Ja ni fobii ni problemów nie mam .

I coś dla adwokata robinhuuda

1551593367_efnktd_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

daro

Dla mnie jesteś prostakiem i głupkiem.

 

I tyle.

Który, nawet 10 przykazań nie zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Marbet - ponownie - Pokaż gdzie jest sprzeczność i z którym przykazaniem .

W 4 literach mam Twoją opinię . Wiosna powstała - wszystko miejmy w d. głosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Zagotuj wodę na wrzątek.

Przygotuj wywar na herbatkę lub kawę. Zalej. odczekaj 10 minut. Weź 10 przykazań. Spokojnie ze zrozumieniem odczytaj. Zastanów się nad każdym. Pomyśl. (myślenie nie boli), jak boli odczekaj 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Marbet - ponownie - Pokaż gdzie jest sprzeczność i z którym przykazaniem .

W 4 literach mam Twoją opinię . Wiosna powstała - wszystko miejmy w d. głosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Ani potomkiem KBW nie jestem. Itd.

Przeprosisz czy nie potrafisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie juz spokoj.

 

Daro, Robin, Marbert.

 

No nie jestesmy juz w przedszkolu.

 

Serio.

 

Kłóćmy sie o coś istotnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Pan Daro był łaskaw napisać:. Kto Ci dał prawo mnie osądzać potomku KBW ?

 

 

Albo mnie za te słowa publicznie przeprosi albo skieruję sprawę na drogę Sądową. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Jak  nie jesteś , a chyba nie, bo dopiero musiałeś znaleźć co to , publicznie Ciebie Marbet przepraszam . Wcale nie ze strachu przed sądami bo nawet sobie nie wyobrażasz jaka to skomplikowana procedura uzyskać czyjeś prywatne dane .Legalnie . A tak po ludzku , może otrzeźwiejmy . lapka_na_zgode_2015-04-23_21-59-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

I to kolejna -wola polityczna , aby moderator treści nie związane z wątkiem wywalał w kosmos . Nie kastrując ni przerabiając .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://pzp.biz.pl/2019/02/21/porozumienie-rolnicze-informacja-ze-spotkania/

(porozumienie rolnicze) - prezydent przy ustach Prezydenta na pierwszym zdjęciu :) .

 

Robinie, zrobiłeś mi płonną nadzieję! Otóż wydawało mi się, że na dolnej fotografii, w dolnym lewym rogu siedzi Artur Andrus. Pomyślałem sobie: właściwy człowiek we właściwym miejscu o właściwym czasie... A tu takie rozczarowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nawet wątek był jako informacja ciekawy że ktoś tam gdzieś się z kimś spotkał ,innych nie zaprosili . Normalne takie jest życie i nikt na to nic nie poradzi . Dzisiaj pierwszy raz poczułem wstyd jak zadzwoniła moja koleżanka którą namawiałem do zapisania do Polanki, powiedziała że poczytała sobie forum , i raczej nie skorzysta z mojej propozycji . Radzę wszystkim to przemyśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja koleżanka którą namawiałem do zapisania do Polanki, powiedziała że poczytała sobie forum , i raczej nie skorzysta z mojej propozycji .

Radzę wszystkim to przemyśleć

 

Forum pozostawione same sobie jest antyreklamą Stowarzyszenia.

Na szczęście problemy z nim są przejściowe i z czasem same się rozwiążą.

Od dłuższego czasu pod linkiem Stare forum Polanki pamięci Kdr.Pirxa trafiamy w próżnię,  

http://spp-polanka.org/stowarzyszenie/forum-polanka/, tak będzie też pewnie z forum aktualnym.

 

Jak napisał Borowy: " Całość spaja jedynie obsługa refundacji." (wpis #6) 

Może więc jedynym śladem działalności SPP powinny pozostać tylko rozliczenia KPWP w papierach ARR i KOWR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spoiwem załogi zakładu /niezależnie jakiego/ była Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa. Teraz, jak widzę, kiedy krytyka staniała, szczególnie przebojowo wygląda wpis jak się komuś "dołoży"... Zawsze można się zaprezentować jako KTOŚ kto pro publico bono skrytykuje... TEGO CO COŚ ROBI, że niby źle, nieudolnie, bez spektakularnych efektów... . 

  Proponuje prześledzić ile tematów poruszył gienierał /no może pułkownik(?)/  w stanie spoczynku... Ilu, w sposób MERYTORYCZNY odniosło się do JEGO ciekawych wpisów a ilu zawsze znajdzie temat aby mu dołożyć.  Oczywiście pilot zawsze może na wszystko spojrzeć z góry ale, jak widzę dość pewnie stąpa po ziemi (ojczystej)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, więc żeby podsumować tę dyskusję, proponuję Wam - niezadowolonym, powołanie do życia zarządu cieni. Nie takiego jak w polityce. Dostaniecie realne możliwości działania. Będziecie mogli reprezentować Stowarzyszenie przed władzami i innymi organizacjami, decydować lub współdecydować o forum, stronie internetowej i PR i jak tylko pokażecie, że robicie to lepiej, zrobimy walne. Taka cicha zmiana... na zakładkę.

 

Wszak o to w SPP Polanka chodzi: jeśli coś ci się nie podoba, zrób to lepiej. W końcu chodzi o dobro wspólne. Bez ironii wierzę, że Wam na nim zależy. Sama propozycja, jakkolwiek szczera i rzeczywista oczywiście już ironiczna jest. Wszyscy wiemy jaka jest różnica między działaniem rzeczywistym a kanapowym. W tym kanapowym też można wiele dobrego zrobić doradzając pomagając, wspierając i krytykując, ale potępiając wszystko w czambuł? - sorry, nie widzę Was w tym. Pokażcie co umiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech_p

Może nawet wątek był jako informacja ciekawy że ktoś tam gdzieś się z kimś spotkał ,innych nie zaprosili . Normalne takie jest życie i nikt na to nic nie poradzi . Dzisiaj pierwszy raz poczułem wstyd jak zadzwoniła moja koleżanka którą namawiałem do zapisania do Polanki, powiedziała że poczytała sobie forum , i raczej nie skorzysta z mojej propozycji . Radzę wszystkim to przemyśleć

I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: 

<Ludu mój, wyjdźcie z niej

byście nie mieli udziału w jej grzechach 

i żadnej z jej plag nie ponieśli>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomasowany atak obrażonego prominenta z nieczłonkami Polanki w momencie zjazdu w Wiśle. Bez czarga w zarządzie Polanka się rozpadnie? Niby opuścił organizację, ale odciąć pępowiny nie może. Z jednej strony szkoda chłopa, bo sporo wie i umie, ale z drugiej strony to nietolerancyjny i mściwy politykier pasieczny. A Polanka zgodnie ze statutem jest apolityczna i areligijna. Niby błysk nagiej szabli w ataku na polankowych bolszewików, ale tak jakoś dziwnie, że nadspodziewanie i nieoczekiwanie duża przedfuneralna oglądalność forum. Mi przychodzi do głowy refleksja na temat gościnności gospodarza i jej granic. No cóż, pluralizm i demokracja wymagają ofiary. Per aspera ad astra, czy jakoś tak. O stygmatach zamilczę, bo nożyce się odezwą, że naruszam coś, co niby istnieje.

Z tego co pamiętam, to ze szwagram po pijaku nie takie ataki personalne i ideowe my przechodzili.

Ja tam wzorem Ziuka i w przeciwieństwie do Antoniego nie interesuję się skąd kto przyszedł, a dokąd chce iść. Będziemy lustrować i dekomunizować Polankę? Obyśmy nie udusili się oparami absurdu, bo z takiego punktu widzenia to ja jestem pszczelarzem wyklętym. Apeluję, by na znak protestu na wszelki wypadek nie znakować matek na czerwono i zielono :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja na takie dictum moge napisać ?

Idzcie z Bogiem, towarzysze.

 

Ostatni niech zgasi światło.

Po wyprowadzeniu sztandaru.

 

 

Ps.

Ilu członków zostanie w rok po zakonczeniu zajmowamia sie wsparciem przez Polank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy  każdy kto chce wstąpić do Polanki , po wejściu na forum które, jakby nie było jest  wizytówką stowarzyszenia , jest przerażony. Pisząc  wczoraj miałem nadzieję na opamiętanie , refleksję mądre przemyślenia . Niestety zamiast tego po niektórych wpisach poczułem się jak( mówiąc kolokwialnie) jak bym dostał obuchem w łeb.Atena wychwala już nie wiem kogo generała czy pułkownika , Robin rzuca się na Czarga , wpisu Prezesa nie komentuję w myśl powiedzenia mojego śp. przyjaciela Władza ma zawsze rację. W tym całym cyrku brakuje jeszcze marbeta .

Smutną prawdą jest to co napisał Borowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba macie koledzy na licznikach za mało postow i doświadczenia, by wypowiadać się o organizacji. Nie wydaje mi się, byście do niej należeli. Ale wzrusza szczera troska o jej przyszłość. Trzeba było wybrać się do Wisły i tam u źródła wyjaśnić wątpliwości, a nie na forum wywoływać władze do tablicy. I to w momencie, gdy władza jest w podlimicie czasu.

Vega - masz rację.

Uczony doświadczeniem forumowym wiem, że Nightingale może być Borowym i mieć jeszcze wiele imion. Na przykład Mirek. Takie roztrojenie jaźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...