Skocz do zawartości
robinhuud

Polanki przy tym nie było...

125 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo się w pszczelarstwie dzieje bez udziału PolankiâŚ

http://www.wzp.rzeszow.pl/aktualnosci-2/

(spotkanie prezydenta PZP z ministrem)

https://pzp.biz.pl/2019/02/21/porozumienie-rolnicze-informacja-ze-spotkania/

(porozumienie rolnicze) - prezydent przy ustach Prezydenta na pierwszym zdjęciu :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech_p

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

A Polanka śpi snem niedźwiedzia... . Niech się śnią beczki miodu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

A Polanka śpi snem niedźwiedzia... . Niech się śnią beczki miodu  :)

 Kto ów człowiek? Skoro nie zaprosili??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A Polanka śpi snem niedźwiedzia...    :)

 

Obudzi się lub zaśnie snem wiecznym.

 

Tertium non datur.

 

I czas byłby o tym zacząć rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudzi się lub zaśnie snem wiecznym.

 

Tertium non datur.

 

I czas byłby o tym zacząć rozmawiać.

  Wprowadź nas w temat, jakieś propozycje, sugestie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Komunikacja ze srodowiskiem - brak. Strona internetowa wygrzebana spod kapusty pod Grojcem pol wieku temu. O forum nawet nie wspomne - miejsce politycznych utarczek czrqa z atena plus harce robina.

 

2. PR - brak kompletny.

 

3. Struktury - brak pomysłu nawet.

 

4. Zarzad - jest ? Nie widac. Nic kompletnie nie widac.

 

Całosc spaja jedynie obsluga refundacji.

 

 

Czas bylby, jak pisalem, przynajmniej zaczac o tym rozmawiać.

 

Jakies pomysly Kolego Ateno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech_p

Wszystko jest kwestią organizacji zarządzania zasobami kadrowymi i umiejętności dowodzenia.

 

Na walnym SPP Robinhuud zostaje prezesem SPP Polanka i wskazuje zespół z którym chciałby pracować w czasie kadencji.

Robin, potrafi organizować pracę zespołów, potrafi skutecznie zarządzać, co istotne najbardziej- nie stawia zadań których nie byłby w stanie sam wykonać i ma czas na pracę społeczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Personalia chyba nie sa najważniejsze.

 Po pierwsze - nie jestem członkiem Polanki a więc ustawianie gospodarzowi  mebli, przez gościa,  byłoby z mojej strony nietaktem. Po drugie skoro krytykujesz winieneś mieć wizję tego jak TO winno wyglądać... Zawsze można czyichś postów nie czytać, nie reagować. 

  Dodam, że mam bogate doświadczenie z innego portalu gdzie krytyków wielu, tych z konkretnymi, merytorycznymi wpisami szukać ze świecą. Zobacz jeszcze jedno- nie da się ukryć ile moich inicjatyw przyniosło coś konkretnego na Dolnym Śląsku  a pomyj na moją głowę wylano TU całe morze. Pytanie; czy warto było? Warto, choćby dla satysfakcji. 

  Tym razem czekamy/czekam na Twoje propozycje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

1. Komunikacja ze srodowiskiem - brak. Strona internetowa wygrzebana spod kapusty pod Grojcem pol wieku temu. O forum nawet nie wspomne - miejsce politycznych utarczek czrqa z atena plus harce robina.

 

2. PR - brak kompletny.

 

3. Struktury - brak pomysłu nawet.

 

4. Zarzad - jest ? Nie widac. Nic kompletnie nie widac.

 

Całosc spaja jedynie obsluga refundacji.

 

 

Czas bylby, jak pisalem, przynajmniej zaczac o tym rozmawiać.

 

Jakies pomysly Kolego Ateno ?

Kolega chce kandydować?

 

Ja jako typ aspołeczny, który fatalnie się czyje jak jest więcej jak cztery osoby. Na branie udziału w działaniu społecznym się nie pisze.

 

Ale chętnie brał bym udział w głosowaniu drogą elektroniczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nowoczesna portalowa strona internetowa jest niezbędna

 

Jak chociazby strona Pasieki.

 

Do tego forum - dzielone tematycznie, jak kazde szanujace sie forum.

Forum dla wszystkich, nie tylko dla grupy starych 5 wyjadaczy.

Forum z poradami, forum dla kazdego pszczelarza.

Z rozumna moderacją.

Z czescia tylko dla czlonków.

Z ankietami, itd .

 

To duzo ?

To koniecznosc.

 

Marbercie - nie chce byc prezesem ! :-D

Nie czas rozmawiac o personaliach, ale uwazam ze Pani Dyrektor powinna wrócić na prezesowski stołek.

Wsparta energia mlodego pokolenia (ktore w koncu sie objawi....) poprowadzi Polanke ku świetlanej przyszłości:-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Kolego Borowy

Możemy zacząć od spotkania członków z podkarpackiego.

I wypracowania własnego stanowiska w wielu sprawach. Czy to koła, czy to w innej formie. A nawet bez formy ( to dziś modne).

 

Taka moja propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Borowy

Możemy zacząć od spotkania członków z podkarpackiego.

I wypracowania własnego stanowiska w wielu sprawach. Czy to koła, czy to w innej formie. A nawet bez formy ( to dziś modne).

 

Taka moja propozycja.

  No i wracamy do starego sprawdzonego hasła; Weźmy się i zróbcie... A jak nie zrobicie to już paru czeka aby was rozliczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wracamy do starego sprawdzonego hasła; Weźmy się i zróbcie... A jak nie zrobicie to już paru czeka aby was rozliczyć.

 

To naprawde osiagniecie, Kolego, napisac tyle postów co Kolega a umieścić w nich tak niewiele treści.

 

Jeszcze nigdy tak mało nie zostało napisane w tak wielu slowach przez tak nielicznych - mozna by napisać parafrazujac.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawde osiagniecie, Kolego, napisac tyle postów co Kolega a umieścić w nich tak niewiele treści.

 

Jeszcze nigdy tak mało nie zostało napisane w tak wielu slowach przez tak nielicznych - mozna by napisać parafrazujac.

 

Pozdrawiam.

  Parę dni temu dwukrotnie  zapraszałem do podjęcia kluczowego tematu dla pszczelarstwa; -pożytki,- ledwie dwa wpisy. Poza tym wzmiankowałem na forum, że podjęta została inicjatywa w/s przywrócenia Polskiej Normy na węzę/wosk. Zaangażował się prezes i Polanki, i ja i ... mniejsza o to kto... bo opór przeciw tej inicjatywie jest duży - wbrew interesowi przeciętnych pszczelarzy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Borowy

Możemy zacząć od spotkania członków z podkarpackiego.

I wypracowania własnego stanowiska w wielu sprawach. Czy to koła, czy to w innej formie. A nawet bez formy ( to dziś modne).

 

Taka moja propozycja.

Ja też chętnie się spotkam z polankowiczami z podkarpacia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Komunikacja ze srodowiskiem - brak. Strona internetowa wygrzebana spod kapusty pod Grojcem pol wieku temu. O forum nawet nie wspomne - miejsce politycznych utarczek czrqa z atena plus harce robina.

 

2. PR - brak kompletny.

 

3. Struktury - brak pomysłu nawet.

 

4. Zarzad - jest ? Nie widac. Nic kompletnie nie widac.

 

Całosc spaja jedynie obsluga refundacji.

 

 

Czas bylby, jak pisalem, przynajmniej zaczac o tym rozmawiać.

 

Jakies pomysly Kolego Ateno ?

  Mała poprawka, czarg założył osobny temat aby mógł mi dokopać kiedy i jak zechce nie oglądając się na nikogo. To się nazywa konsekwentne działanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem strona jest kiepska faktycznie, a doszukanie się forum dla osoby niewtajemniczonej graniczy z cudem.

  Propozycje, propozycje co zrobić... wszak to /rzekomo?/ we wspólnym interesie!  Pszczółka, czyli młoda(?) i ma tak prozaiczne kłopoty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już 3 lata temu wspomniałam o tym, ale przeszło bez echa. Co tu dodać, trzeba by przeredagować stronę. Na stronę główną wrzucać wszystkie ważne informacje. O konferencjach, o spotkaniach u ministra. Nie jako malutkie okienka, tylko na całą stronę, czytelnie. A forum zostawić do dyskusji i rozmowy w przyjaznej atmosferze. Sama nie zajmuję się stronami, ale bez problemu znajdę kogoś jeśli będzie taka potrzeba. Tylko podejrzewam, że tu tkwi cały problem, bo trzeba umieć redagować teksty i wrzucać je na stronę. Na forum każdy to potrafi i każdy ma uprawnienia. Ze stroną jest trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o te prozaiczne kłopoty, to w dzisiejszych czasach wszystkie programy są intuicyjne. Znalezienie tu forum można nazwać zupełnym tego przeciwieństwem i nikomu, kto nie jest zdeterminowany, na pewno nie będzie się chciało go szukać. Co ogranicza "poczytność" forum, ale nie wiem, czy to właśnie o to chodzi. To powinno załatwiać jedno kliknięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie to nic wielkiego, nawet jesli trzeba postawić strone od nowa - to nie polowa lat 90.

 

Problem jest natury politycznej- czy jest wogole wola zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

Problem jest natury politycznej- czy jest wogole wola zmian.

Postawienie na tym skrypcie forum kosztowało mnie wrogość robinhuuda do końca jego lub mojego życia . Ja doprosić się nie mogę, nawet nie mówię przycisku do góry na stronie  , a zamykania zamieszczanych ogłoszeń .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Informuję Szanowne Koleżeństwo płci obojga iż wszelkie stanowiska w SPP Polanka są na zasadzie wolontariatu.

 

Macie wiedzę, ochotę , możliwości. Bardzo proszę. Na pewno zarząd w żadnym razie nie będzie utrudniał, wszelkiej członków działalności dla dobra wspólnego.

 

Bardzo proszę brać sprawy w swe ręce. Ewentualnie jak zarząd okoniem stanie to opisać.

 

Wszelka krytyka typu zrobię lepiej ....... to zrób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Ja też chętnie się spotkam z polankowiczami z podkarpacia ;)

Może zaprosimy na wspólne spotkanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...