Skocz do zawartości
robinhuud

Nasz człowiek u władzy

Rekomendowane odpowiedzi

Mój były kolega z WZP Poznań, prezes koła pszczelarzy w Śmiłowie i delegat na zjazd WZP, (patrz na samym dole)

 

pszczelarz roku 2017 i zdobywca głównej nagrody w kategorii miody spadziowe (z Doliny Noteci?) http://www.feeirow.pl/pszczelarz2018.html

Henryk Stokłosa będzie rządził w Pile. W koalicji z PiS.

67818675943890639210.jpg

Konkurs o dużej randze wśród pszczelarzy ogłosiła obiektywna w ocenach fundacja bez statutu i nie wiadomo przez kogo finansowana:

 

logo.png

 

http://www.feeirow.pl/sponsorzy.html

Czuję się wyedukowany ekonomicznie i aktywny w rozwoju obszarow wiejskich pro publico bono.

Stwarza mi to lichą nadzieję, że kiedyś skoleguję się z kolegą czargiem, reprezentantem na naszym forum tej linii ideowej, który mnie nie cierpi. Moją nadzieję na koleżeństwo z czargiem ponad podziałami opieram na fakcie, że kolega pszczelarz Stokłosa w młodości tak jak ja był komuchem i dziś to nikomu z PiS nie przeszkadza. Pszczoły ponad wszystko.

Ciekawe jak wiedzie się zdobywanie władzy naszemu pszczelarzowi Tadeuszowi Sabatowi w Wadowicach?

A co tam u innych polityków z podkurzaczem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek to chyba bardziej do Hyde Parku pasuje niż na główne forum

 

Mój były kolega z WZP Poznań, prezes koła pszczelarzy w Śmiłowie i delegat na zjazd WZP, (patrz na samym dole)

 

pszczelarz roku 2017 i zdobywca głównej nagrody w kategorii miody spadziowe (z Doliny Noteci?) http://www.feeirow.pl/pszczelarz2018.html

Henryk Stokłosa będzie rządził w Pile. W koalicji z PiS.

 

W niektórych samorządach to możliwe.

(W moim powiecie np. zawiązano koalicję Po-PiS po to żeby wykolegować sprośne PSL)

Co do Twojego kolegi P. Stokłosy to zastanawiam się czy w pobliżu jego centrali w Śmiłowie pszczoły w ogóle mają szansę na istnienie, jak one trafiają na pożytek w tym poubojowym smrodzie?

 

Robinhuud:

 

Stwarza mi to lichą nadzieję, że kiedyś skoleguję się z kolegą czargiem, reprezentantem na naszym forum tej linii ideowej, który mnie nie cierpi. Moją nadzieję na koleżeństwo z czargiem ponad podziałami opieram na fakcie, że kolega pszczelarz Stokłosa w młodości tak jak ja był komuchem i dziś to nikomu z PiS nie przeszkadza. Pszczoły ponad wszystko.

 

Nie wydaje mi się, żeby Ci na tym zależało, to nieprawda, że reprezentuję linię i że Cię nie cierpię,

a opieranie się na przykładzie drogi życiowej P. Stokłosy to już wybacz kompletne pudło z Twojej strony Robinie.

 

Poza tym myślę, że Twoja aktywność w Polance zdynamizuje życie organizacyjne i ujawni uśpione żywioły tkwiące w Stowarzyszeniu - czyli uda Ci się to, nad czym ja od tylu lat tak nieporadnie się trudziłem. 

Jakże więc mógłbym nie sekundować Twojej zbożnej pracy?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...