Skocz do zawartości
pytla

Spotkanie jesień 2018 + szkolenie.

87 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka informacji:

Całkowity Koszt pobytu wreszcie skalkulowany i ustalony w wysokości 390,- zł niezależnie od tego w jakim hotelu nocleg ze śniadaniem.

Jest możliwość zamówienia posiłków dla tych , którzy korzystać będą ze spotkania w okrojonej wersji i tak:

 

wykłady- uczestnictwo 20,- zł za każdy dzień

 

posiłki - obiadokolacja  w piątek 30,-zł

śniadania - 25,-zł

obiad w niedzielę 30,-zł

uczestnictwo w "wyjazdowym" grillu i obiadokolacji 60.-zł

serwis kawowy 10,-zł/dzień

To byłoby na tyle plus informacja, że w bonusie (niestety) dancing dla gości z miasta i ewentualnie naszych, bo kierownictwo hotelu nie zrezygnowało z niego w terminie naszego zjazdu, także na sen może w tę noc trochę zabraknąć warunków szczególnie w obrębie 1-go piętra.

 

Uwaga:

Zwolniły się trzy pokoje zajęte przez stale tam przebywających lekarzy weterynarii z Syrii, którzy akurat zdecydowali się wyjechać na urlop, także...kto pierwszy ten lepszy i można się meldować na ten czas zaklepując miejsce.

 

Można będzie cząstkowe opłaty uiścić na miejscu, bo po prostu wpłacimy je na kasę fiskalną jako indywidualne.

 

Zainteresowanych w celu potwierdzenia zarezerwowanych miejsc prosimy już pilnie o wpłaty na konto POLANKI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrzucić temat mailingu ważnych komunikatów z życia Polanki, do członków tego, szacownego stowarzyszenia. 
 

Obecenie są dwie formy komunikacji, które moim zdaniem średnio docierają sympatyków. Pierwsza forma to komunikacja poprzez wpisy na tym forum, druga poprzez FB grupą. Moim zdaniem na wszystkie newralgiczne wydarzenia, takie jak spotkania, terminy opłacania składek czy składania dokumentów na zakup dofinansowany z UE powinny być wysyłany newsletter.

 

Wcześniej, Karpacki proponował biuletyn, i też uważam, że za parę złotych moża by takie coś zorganizować. Newsletter jest jednak o wiele szybszą i tańszą formą komunikacji oraz łatwiejszą do zorganizowania. Na pocztę wchodzi się dużo częściej niż na formu czy FB. Programy do mailingu ogranęłby taki temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu, poza jednym. Oczywiście roześlemy mailing dotyczący spotkania do członków Polanki, bo do tego jesteśmy zobowiązani. Ale mailing na zasadzie newslettera, do wszystkich, którzy się zapiszą, z rejestrowaniem i wyrejestrowaniem na żądanie, wymagałby kogoś odpowiedzialnego, kto ogarnie całość zagadnień i poprowadzi ten projekt. Taki ktoś powinien zająć się tym całościowo i przez jakiś dłuższy czas, by projekt nie umarł zbyt szybko. Chętnie w to wejdziemy. Potrzebujemy człowieka, który powie: wiem jak to zrobić i zrobię to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze, żeby wrzucić na stronę Polanki formularz newslettera, potrzebna by była ingerencja programistyczna, najlepiej firmy która robiła stronę. Pewnie to też nie jest szczególnie trudne i drogie, no ale wymaga pracy bardziej ogarniających temat, dostępu do serwerów itp.

 

Ja bardziej miałem na myśli wysyłkę do już istniejącej bazy polankowiczów, bo to jest w miarę proste. Są aplikacje typu Get Response, Fresh Mail, Mailchimp. Spróbuje zajać się tematem i napiszę do Pan na priva, jak wyglądają sprawy w różnych tego typu programach. Ostatnio chodzi mi po głowie, żeby coś robić pro publico bono, więc czuję się wywołany do tablicy trochę sam przez siebie. :)

 

Nie wiem jak inni, ale ja często dowiaduję się o terminach na ostatni moment, bo towarzysko nie jestem związany z nikim kto jest w Polance i bliżej sie udziela. Pewnie takich osób jest więcej, więc warto byłoby tą komunikację poprawić. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie takich osób jest więcej, więc warto byłoby tą komunikację poprawić.

Jest więcej ;).

Czy masz na myśli to że tworzy się grupy adresowe w programie pocztowym np; "chętni na sprzęt " ,"chętni na leki " lub  "wszyscy użytkownicy" .

i piszac jednego emajla wysyłamy do wszystkich ? czy coś bardziej skomplikowanego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tworzyć grup. Chętni na to, chętni na tamto. Jeden mail z informacją, że do któregoś tam,  można składać wnioski na sprzęt, leki, itp. Mailing z możliwością wypisania się, bo wiadomo - RODO. Ostatnio otrzymałem zwrot kasy z Polanki, ale za co, to już tego nie wiem. Po kwocie sądząc, to pewnie za leki. Taki mail z info, że rozpoczęliśmy zwroty za .... dużo by wyjaśnił. 

 

Marzy mi się fajny system, z dostęp do indywidualnego konta, gdzie wszystko jest odnotowywane. Skończyłby się pytania, a co ja zamawiałem, ile kasy wpłaciłem, za co refinansowanie itp. Z czymś takim jeszcze na komórkę byłby pełną gębą XXI wiek. Wnioski, zamiast wysyłać pocztą, można byłoby skanować, i zaciągać do systemu. Wszyscy mieliby łatwiej. I Ci co rozliczają wnioski i Ci co korzystają. Się rozmarzyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tworzyć grup. Chętni na to, chętni na tamto. Jeden mail z informacją, że do któregoś tam,  można składać wnioski na sprzęt, leki, itp. Mailing z możliwością wypisania się, bo wiadomo - RODO. Ostatnio otrzymałem zwrot kasy z Polanki, ale za co, to już tego nie wiem. Po kwocie sądząc, to pewnie za leki. Taki mail z info, że rozpoczęliśmy zwroty za .... dużo by wyjaśnił. 

 

Jak najbardziej jestem za takim systemem. Proponuję aby kolega rozejrzał się i coś zaproponował. Jesteśmy otwarci na propozycje. Możemy nawet powiedzieć co do takiego systemu jest potrzebne i jakie funkcje powinien spełniać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Toż to proste .Co ma szukać jak potrzeby nie określone ?

Jak była przepychanka o zmianę starego skryptu forum też o tym pisałem Wystarczy każdemu przypisać numerek legitymacji członka (listy członków)  z hasłem do forum (generator haseł) i tyle . Nie było by chrzanienia , jak do mnie , nie podskakuj bo refundacji nie dostaniesz lub że jedni spijają śmietankę. . Każdy by miał podgląd na swoje i sąsiada bez naruszania prawa. Wszędzie tak jest , wyniki egzaminów publiczne ale  np. student ma nr indeksu. Wysyłanie jednym kliknięciem do wszystkich.Że nawet nie do zainteresowanych ? A co by mi dało że nr 340 np 1200 pln zwrot za sprzęt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było by chrzanienia , jak do mnie , nie podskakuj bo refundacji nie dostaniesz 

 

Resztę można poukładać wg wzoru, który napisałeś. Ale ta fraza... od kilku lat się pojawia i jej nie znoszę. Cała jej treść oparta jest na jakimś kłamstwie - ja to piszę za każdym razem kiedy tę frazę widzę a ktoś (Ty najczęściej) raz na jakiś czas to wrzuca i podnosi mi ciśnienie. Więc jeszcze raz. NIKT NIGDY W POLANCE NIE SPOWODOWAŁ SYTUACJI BY KTOŚ, KOMU SIĘ REFUNDACJA NALEŻAŁA JEJ NIE DOSTAŁ. Dotyczy to zarówno wypłaty naliczonej refundacji przez KOWR jak i przekazania prawidłowego wniosku pszczelarza (lub nie przekazania) do KOWR. Nie zdarzyło się to w Polance i nie zdarzy nigdy, dopóki ktoś nie sprzeniewierzy się statutowi. 

 

Pisanie tej frazy przez kogoś, kto jest całkiem świadom tego, co napisałem wyżej, świadczy jedynie o tym, że ten ktoś usiadł wieczorem przed komputerem i pomyślał "a co mi tam, wkurzę se zarząd". Jeśli ktokolwiek, komukolwiek i kiedykolwiek powie "nie podskakuj bo refundacji nie dostaniesz", powiedzcie mu to, co napisałem powyżej. I żadne numerki tego nie zmienią bo jeśli na liście brak będzie numerka 456, nikt nie będzie wiedział, czy 456 starał się o jakąkolwiek refundację. A sąsiada i tak można zapytać ile dostał refundacji za sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wpis kolegi daro mówiący:

 

daro, dnia 28 Paź 2018 - 14:30, napisał:

 

Nie było by chrzanienia , jak do mnie , nie podskakuj bo refundacji nie dostaniesz jest on szkalujący

 

Winien się tym wpisem zająć bezrobotny sąd koleżeński przy naszym Stowarzyszeniu.

 

Według mnie to szkalowanie i szarganie dobrego imienia naszego Stowarzyszenia.

Proszę sobie to wyjasnić.

 

Wracając do naszego Polankowego spotkania. Pytanie do organizatorów. Mam zamiar przyjechać z całą rodziną, jaki jest koszt pobytu dla dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wracając do naszego Polankowego spotkania. Pytanie do organizatorów. Mam zamiar przyjechać z całą rodziną, jaki jest koszt pobytu dla dzieci?

Za dzieci nie płacisz...i to mi się podoba z pszczelarskiej perspektywy, bo zawsze stawiałam na młodych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

Więc jeszcze raz. NIKT NIGDY W POLANCE NIE SPOWODOWAŁ SYTUACJI BY KTOŚ, KOMU SIĘ REFUNDACJA NALEŻAŁA JEJ NIE DOSTAŁ.

Ja niczego nie twierdzę tylko piszę to co mi mówiono i pisano. Zmienią numerki ,  będzie wszystko jawne sposób i podział przyznanej puli refundacji i cięć .Obecny sposób zapisuję coś i sam już nie pamiętam o co składałem , SKS .. Pomijam pranie brudów publiczne , o co też postulowałem - zamknięte forum dla członków lub ludzi o sprawdzonej tożsamości ( jak już jeden wątek jest) . Pomijam fakt że organizacja powinna mieć legitymację,  dla wielu ludzi to powód do dumy . O tym też pisałem

Jokaz -

Po co sąd , weź kałacha i sprawę załatwisz  bo najprawdopodobniej wpadnę. Prawdziwa cnota nie boi się krytyk. ;)

Zarząd wkurzę , a raczej Prezesa , jak pogadamy w 4 oczy.

P.S. Nie będzie takich wpisów - Witam złożyłem dofinansowanie elektronicznie na elementy Uli 1 raz

I teraz nie wiem co dalej....pomoże ktoś czekać do kiedy lub gdzie znajdę jakieś info dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo najprawdopodobniej wpadnę. Prawdziwa cnota nie boi się krytyk. ;)

Zarząd wkurzę , a raczej Prezesa , jak pogadamy w 4 oczy.

P.S. Nie będzie takich wpisów - Witam złożyłem dofinansowanie elektronicznie na elementy Uli 1 raz

I teraz nie wiem co dalej....pomoże ktoś czekać do kiedy lub gdzie znajdę jakieś info dziękuję

 

No nareszcie! W 4 oczy się nie wkurzam. Super, że pogadamy.

A co do tych pytań. Wszyscy zawsze wiedzą, że publikujemy umowy z agencją jak tylko je dostaniemy. Wcześniej, zanim dostaniemy umowy, nic się nie da zdecydować. Tak jest od zawsze. I tego też numerki nie zmienią  :P. Ale... pogadamy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

porozglądam się, choć takie systemy to raczej pod zamówienie są pisane. 

 

 

 

 

 

dowiedz się coś więcej w temacie. Ile by to np. kosztowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

roburus - tak jak ustawy . Czemu nie korzystacie z tego co już macie  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roburus - tak jak ustawy . Czemu nie korzystacie z tego co już macie  ?

Korzystamy, ale są tacy, którzy mówią, że może być lepiej. Ja uważam, że lepsze jest wrogiem dobrego i czekam na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Nie korzystacie ,  skrypt tego forum pozwala na takie coś za co chcecie zapłacić,  i to dużo więcej niż za dodatki . Szycie na miarę zawsze drogo kosztuje a ciężko idzie jak klient się wierci. Nie wiem jak bo dla mnie i dla wielu obsługa KPWP to czarna dziura .Wrzucasz i masz czekać aż będziesz mógł wyjąć . Zapominasz już co wsadzałeś i czy w ogóle możesz wyjąć . Nie którym się zdaje że kolega ma więcej do wyciągania lub więcej razy wsadza . Słowem czarna magia :huh: . Jak coś staram się podpowiedzieć to jestem niekompetentny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

daro

 

Napisałeś logiczną prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...