Skocz do zawartości
Piotr_S

Problem z Pocztą Polską

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zostają hodowcy w zasięgu jednego baku paliwa ;).

Ja tam ma przeważnie zapas w ulikach dla siebie i dla potrzebujących .w tamtym roku ostatnia matkę "opyliłem " początkiem października .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Koperta z Niemiec Priorytet przychodzi w Bieszczady w czwartek wysłana z Bawarii w poniedziałek bez napisu pszczoły , papugi czy inne. 

 

Pszczołom nic nie jest.

 

Więc bez przesady.

 

Dodam tylko że Niemiecki Hodowca wysłał fakturę po wysyłce matek z 14 dniowym terminem płatności. Ufa pszczelarzom. 

 

U nas mało spotykane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech_p

WZP Rzeszów utożsamia się ze stanowiskiem SPP Polanka, w całości.

Mile widziane inne organizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

To znaczy ze WZP Rzeszów jak i SPP Polanka zajmuje się bzdurami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Bo matki w Bawarii wsadza się w kopertę z napisem priorytet. I są u odbiorcy w Polsce w odpowiednim czasie. To nie jest problem.

Chyba że wymyślony.

Organizacje w tym SPP Polanka ma poważniejsze sprawy niż oznaczenie koperty na poczcie. Chyba że Kolega poważniejszych spraw nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marbert, wiele razy zdarza mi się zgadzać z tym, co piszesz. Z powyższym ani trochę. Wygląda to na sytuację, że masz gdzieś interes hodowcy i to, że jeśli poczta zawieruszy przesyłkę na 2 tygodnie, hodowca może się pożegnać z odszkodowaniem, bo wysłał żywe zwierzęta bez ich właściwego oznaczenia. Myślę, że zdajesz sobie sprawę z tego, że żadne oznakowanie nie zagwarantuje dojścia przesyłki na czas (chcąc, nie chcąc, musimy z tym żyć) ale jedynie podporządkowanie się regulaminowi może uchronić hodowców przed stratami finansowymi.

 

Ostatnie zdanie... no cóż. Przekonywał, że widzę, nie będę. Zawsze i każdego zapraszam do wypunktowania najważniejszych problemów od początku mojej kadencji. Najlepiej w kolejności od najważniejszego. Tego nigdy za wiele. Zawsze można założyć kolejny, nowy wątek, by zacząć od innego punktu widzenia lub wybrać któryś ze starych i nadać mu nowy kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

Nie wiem jak działa Poczta Polska w Kraju.

 

W Lesku działa bez zarzutu. Mam numer telefonu do Pana Listonosza wiem kiedy przesyłka ma dojść mniej więcej. Od 2006 roku nie miałem problemów.

 

Więc może mój punkt widzenia odbiegać może od standardów w innych częściach Kraju.

 

 

ps. Dlatego pozdrawiam pracowników Poczty Polskiej w Lesku. Tak trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...