Skocz do zawartości
robinhuud

Koniec pszczelarstwa

38 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem wędrówki można  uregulować prawnie tak jak i wiele innych spraw.  Jak powiedział to Pan Piotr trzeba trochę wolności zabrać. Ja dodam jeszcze: potrzeba dodać obowiązków, zwiększyć kompetencje i możliwość niełożenia sankcji.

Niestety publicznie nie chcę mówić co dla kogo, bo ten temat, to temat nie na forum.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wędrówki można  uregulować prawnie tak jak i wiele innych spraw.  Jak powiedział to Pan Piotr trzeba trochę wolności zabrać. Ja dodam jeszcze: potrzeba dodać obowiązków, zwiększyć kompetencje i możliwość niełożenia sankcji.

Niestety publicznie nie chcę mówić co dla kogo, bo ten temat, to temat nie na forum.

Pozdrawiam.

Popieram ale dlaczego "temat nie na forum"?  A gdzie można wymienić poglądy, zaproponować rozwiązania a wnioski przedłożyć tym który są władni aby je przyjąć do wdrażania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Atena ! Ja wymieniłem pogląd w kwestii możliwości regulacji prawnych wędrówek z pszczołami. Uważam, że jest to możliwe. Jednak twierdzę, że prawa nie napisze żadne forum, tylko grupa ludzi mająca pojęcie o tym co chce zrobić, mających określoną wiedzę w danym zagadnieniu z dużą wiedzą prawną. Jedna ustawa  o pszczelarstwie nie zmieni sytuacji będzie tylko wstępem do zmian w innych ustawach, rozporządzeniach, zarządzeniach itp. A tego wielu się boi :) bo mogą stracić lub pracy będzie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Atena ! Ja wymieniłem pogląd w kwestii możliwości regulacji prawnych wędrówek z pszczołami. Uważam, że jest to możliwe. Jednak twierdzę, że prawa nie napisze żadne forum, tylko grupa ludzi mająca pojęcie o tym co chce zrobić, mających określoną wiedzę w danym zagadnieniu z dużą wiedzą prawną. Jedna ustawa  o pszczelarstwie nie zmieni sytuacji będzie tylko wstępem do zmian w innych ustawach, rozporządzeniach, zarządzeniach itp. A tego wielu się boi :) bo mogą stracić lub pracy będzie więcej.

Też prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

W USA każdy może mieć w kieszeni gnata ale każdy musi się liczyć z tym że jak go użyje niewłaściwie sąd może mu zafundować krzesło z napięciem 3000V

Bo wolność nasza kończy się w miejscu gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbert

A Dekalog nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Nie wiem jak komu .Mi starcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy głównie biednych terenów typu

Wałbrzych zamknięte kopalnie i miasto wymarło /mam tu rodzinę bywam i widzę jak te terenu podupadły/

Warmińsko-Mazurskie bieda z nędzą

 

Drugi aspekt

respektowanie prawa jest jak najbardziej możliwe musi być spełniony 1 warunek nieuchronność i dotkliwość kary. Podobnie jak odbieranie prawa jazdy dla kierowców przekraczających prędkość w obszarze zabudowanym poskutkowało przestrzeganiem zasad ruchu drogowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

jak odbieranie prawa jazdy dla kierowców przekraczających prędkość w obszarze zabudowanym poskutkowało przestrzeganiem zasad ruchu drogowego.

Warszawa , ograniczenie do 60 km /h ,teren zabudowany ,,zasuwam ,, 80 wyprzedzał  mnie nawet skuter.

Halo kosmos tu ziemia. Wyląduj.

 

Warmińsko-Mazurskie bieda z nędzą 

 Nie prawda , nędza bo bieda zmarła  z głodu.

Złodzieje są zawsze ale do złodziejstwa potrzeba charakteru . Bieda nie równa się złodziejstwo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Warmińsko-Mazurskie bieda z nędzą

Koledzy. Proszę przeglądnąć oferty sprzedaży miodu z terenów Warmińsko- Mazurskiego i Pomorskiego chociażby na giełdzie ogłoszeń na stronie firmy Łysoń. Wszystkie gatunki miodów i w ilościach nie pozwalających przypuszczać , że tam była jakaś susza. http://www.pszczoly.pl/gielda/gielda_wyswietl.php?akcja=wyswietl&dzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Takie z banderolą PZp , robinowe ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa , ograniczenie do 60 km /h ,teren zabudowany ,,zasuwam ,, 80 wyprzedzał  mnie nawet skuter.

Halo kosmos tu ziemia. Wyląduj.

 Nie prawda , nędza bo bieda zmarła  z głodu.

Złodzieje są zawsze ale do złodziejstwa potrzeba charakteru . Bieda nie równa się złodziejstwo.

 

Co ty z tymi złodziejami?

 

Jedziesz w Wawie na 2pasmówce 80 i się dziwisz że wyprzedzają? Miejscowi wiedza gdzie robią foto. W Wawie światła tak są ustawione że "zasuwasz" dozwoloną prędkość albo ich wilokrotność. Twoje 80 to ciągłe używanie hamulca przed czerwonym światłem. Pisałem o rażącym łamaniu przepisów ruchu drogowego typu wjeżdża gość na teren zabudowany z V=160 ... 200+ km/h Dziś za przekroczenie o 50km/h jest surowa sankcja i to sprawia że kierowcy ze 160 zwalniają do prędkości poniżej progu odbierania prawa jazdy.

Nieuchronność i dotkliwość kary sprawdza się wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...