Skocz do zawartości
Atena

Wieści z San Escobar

716 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ateno, czy kolega zauważył że coraz częściej taki ohydny troll jak ja (najpewniej opłacany przez partię kaczora bo jak można by inaczej ?) coraz częściej docenia Twój wkład w rozwój społeczeństwa P.Obywatelskiego? Jesteś wielki  Kolego a jak Kociniak Kamysz wygra to będzie kolega jeszcze większy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, vega napisał:

Ateno, czy kolega zauważył że coraz częściej taki ohydny troll jak ja (najpewniej opłacany przez partię kaczora bo jak można by inaczej ?) coraz częściej docenia Twój wkład w rozwój społeczeństwa P.Obywatelskiego? Jesteś wielki  Kolego a jak Kociniak Kamysz wygra to będzie kolega jeszcze większy. 

Nie wiem kto ma wygrać ... Kociniak czy Kamysz?  Poza tym to co robię to jest jedynie  dla własnej satysfakcji.  Tego mi odebrać się nie da. Może jak byłem o 10 kG młodszy to mogłem na coś liczyć.  Zostawiam trochę śladów których zadeptać się nie da. Jednego jestem pewny; poprawianie po "dobrej zmianie"  będzie nas drogo kosztowało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, Atena napisał:

Jednego jestem pewny; poprawianie po "dobrej zmianie"  będzie nas drogo kosztowało...

Wątpię czy kiedykolwiek będzie wam dana możliwość aby cokolwiek zmienić na gorsze po DOBREJ ZMIANIE, hahahaha. Bo na lepsze to już zmienialiście i wielu do dzisiaj odbija się to czkawką. Nie mówię o działaczach bo ci cwańsi to się umieli ustawić. Zapewne do parlamentu nieprędko się dostaniecie jeśli w ogóle a bez tego nie ma co liczyć na realne możliwości zmian. Mieliście swoje pięć minut i zawiedliście na całej linii frontu. Za wyjątkiem waszego aparatu partyjnego, działaczy, ich rodzin i wszystkich, którzy żerowali na zdrowej tkance państwa polskiego nikt na wam już nie zaufa i na was nie zagłosuje. Jest wiele innych opcji do wyboru. Młodzi za wami nie pójdą bo kto niby? Gdzie oprócz grup wymienionych kilka słów wcześniej widzi kolega elektorat PSL? Ja nie widzę. To smutne ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja widzę, że na PSL zagłosowało 9% elektoratu a czarni wróże wieszczyli że PSL zniknie z firmamentu...  Porównaj entuzjazm na spotkaniach Kamysza z plakatami na spotkaniach Dudy.  Rozumiem że się smucisz ale "zdrowa tkanka" reprezentowana przez Ziobrę, Misiewicza, Banasia, Lichocką, Kurskiego, kłamiącego premiera, Piotrowicza, Pawłowicz, Piebiaka ... jest jakby nieco nieświeża.  Wymień nazwiska z PSL kto żerował?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pawlak, Bury, Kalinowski, Wojciechowski i tysiące innych cwaniaczków, których jedynym atutem w CV jest bycie po stronie PSL-owskiej. Nie byłoby może w tym niczego dziwnego ale BEZKARNOŚĆ TAMTYCH jest największym złodziejstwem i niesprawiedliwością. Dlatego m.in. tak bardzo jestem im przeciwny. Wojciechowski od jakiegoś czasu z pisiorami się skumał.

Ziobro jest wielką nadzieją na uzdrowienie wymiaru sprawiedliwości i wyczyszczenie tej stajni Augiasza. Misiewicz to zwykły karierowicz jakich w polityce jest mnóstwo i nigdy nie powinien do polityki być wzięty - dziwię się ty, którzy go wzięli. Banaś ma swoje zasługi w rozwaleniu mafii Vatowskich. Mam dziwne przeczucie, że te mafie go wrabiają. Podobnie było kiedyś z Szeremietiewem - zniszczyli człowieka na wskroś uczciwego. Lichocka - doskonała publicystka stająca twardo po stronie prawości. Przypisują jej , że pokazała fucka. Ja bym dał w mordę co niektórym (np. taki sikorski) a nie pokazywał fucka (którego nawet nie pokazała). Kurski - znakomity fachowiec od propagandy. Lewactwo może tylko pozazdrościć prawym takiego tygrysa. Premier Morawiecki - jedna z najwybityniejszych postaci w polityce ostatniego trzydziestolecia. Takie tuzy jak Tusk, Pawlak i inni mogą mu co najwyżej buty czyścić. Obawiam się że bardzo długo nie będzie takiej osoby na takim stanowisku. Moim marzeniem jest aby ukoronowaniem Jego kariery było zwycięstwo w wyborach prezydenckich co mu wróżę i przepowiadam. Osoba krystalicznie czysta. Takich nie ma za wiele. Piotrowicz - facet był prokuratorem w czasach PRL. Nie zrobił wtedy nic złego tak jak inni towarzysze. TW Bolek na przykład sprzedawał swoich. Inni dygnitarze z tamtego systemu w dalszym ciągu cieszą się poparciem PO i PSL ale oni sa po tej samej stronie więc im wolno było być. Pawłowicz jadłą kanapkę w Sejmie i chorągiewkę UE nazwała szmatą. Tyle wystarczy by lewactwo chciało ją zniszczyć. Jest profesorem i wielką osobowością. Takie miernoty jak np. tow. Środa nigdy nie dorosną nawet do pięt Pani Pawłowicz. 

Jak widzisz kolego mam swoje zdanie i Twoje zarzuty są w mojej ocenie wyssane z palca. Gdyby ci ludzie stali po stronie PSL-u nigdy byś złego słowa o nich nie powiedział. Różnimy się tym, że ja absztyfikanta nazywam po imieniu bez względu na to czy jest z pisu czy z psl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyżej zamieszczone dyrdymały są, jak sądzę, wynikiem studiów na Uniwersytecie im.Jacka Kurskiego w Tevapenie.  Z tego co się orientuję to nostryfikację owej uczelni można uzyskać jedynie w Toruniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego Ateno - może kolega rozwinąć co ma na myśli w powyższej wypowiedzi? W przeciwnym razie będę czuł się upoważniony do określania tekstów kolegi podobnym mianem - bez żadnego uzasadnienia tak, jak kolego to robi. Czy o to koledze chodzi? Bardzo proszę o wypowiedź na ten temat. To się nazywa HEJT  panie kolego Ateno. O to kolegi nie posądzałem... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na San Escobar spokój z coronawirusem.  W razie czego Kuba obiecała udzielić medycznego wsparcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może to własność "Władka chodź mój tygrysie"? hahahahaaha 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj próbowałem wytłumaczyć sąsiadce że robinie teraz wyborów to głupota a wręcz zbrodnia. Dla poparcia moich argumentów wspomniałem że wszystkie państwa przekładają terminy wyborów z powodu "zarazy". Sąsiadka upierała się że nie wszystkie państwa przekładają o czym słyszała w TVP. Pytam: które? Ona na to że nie pamięta... Więc podpowiadam; może San Escobar?  O, o właśnie o tym mówili...  dodała uszczęśliwiona... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A potem Ateno startujesz w lokalnych wyborach i zbierasz po kilka głosów poparcia.

Pogrążyłeś w swoim mieście gminne koło PSL a teraz rozwijasz działalność na innych polach.

Jak czytam Twoje forumowe "mądrości" to dochodzę do coraz większego przekonania, że lepiej byłoby dla nas wszystkich,

żebyś nie zabierał się za naprawianie pszczelarstwa, bo to nie jest robota dla takich oszołomów jak TY.

Obawiam się, że więcej złego niż dobrego wynika z Twojej aktywności.

Jeżeli tam gdzie występujesz w roli działacza zachowujesz się tak jak na forum, to tylko ośmieszasz pszczelarstwo

i zniechęcasz do branży.  Bycie osobą groteskową wzbudza politowanie, a nie szacunek i chęć pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szwejk był "osobą groteskową"  a jaką zdobył sławę... 

Twoje, poważne nad miarę, usiłowania aby  mnie zdyskredytować nie są groteskowe, są żenujące... i to by było na tyle jak mawiał... no mniejsza z tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szwejk w przeciwieństwie do Ciebie tylko udawał głupka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, czarg napisał:

Szwejk w przeciwieństwie do Ciebie tylko udawał głupka.

Widzę, że Twoja wściekłość sięga zenitu... No cóż, dewoci tak mają... może jakieś egzorcyzmy by się przydały?   Przecież już nie panujesz nad tym co piszesz....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi