Skocz do zawartości
54 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

dotarły i w poniedziałek powinny zostać podpisane

Proszę sprawdzić jaki macie kod pocztowy KOWR.

Ja mam 01-2017. ot kłopot.

I co tu zrobić. Już podpisane odesłałem. Na kopiach ksero zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśmy umowy z KOWR podpisali natychmiast. Musimy poczekać na podpisanie przez KOWR, mieć przynajmniej datę podpisania by zacząć wysyłać umowy do pszczelarzy. Nie wolno nam tego zrobić wcześniej.

 

A oto treść tych umów:

Badanie miodu - umowa.pdf

Gospodarka w

Zakup lek??w - umowa.pdf

Zakup sprz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.

Czy refundacji podlegają inkubator - cieplarka do wychowu matek i dennicowy poławiacz pyłku ?

Czy musi być zakupiona dennica z poławiaczem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze umowy jeszcze nie podpisane. Damy znać, mamy obietnicę, że dowiemy się o momencie podpisu jeszcze zanim poczta do nas dotrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

stan rodzin musi być taki sam jak w poprzednim projekcie 

stan rodzin na dzień 30 września 2017r.  to jest wyznaczone przez agencję tego nie zmienimy

Czy tutaj nie ma pomyłki ? przecież mamy 2019

 

Ustalmy termin na piętnastego. Da Wam to trochę więcej czasu na spokojne przemyślenie przyszłorocznych zakupów.

Czyli Państwo "zamraża " rozwój  pszczelarstwa ?

Kto w ogóle godzi się na takie zasady ,co ma zrobić nowy pszczelarz który kupił w tamtym roku 100 rodzin ?

Ja rozumie że Polanka nie ma tutaj nic do gadania ale należało by się wiedzieć kto to wymyślił .

Kto odpowiada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

koniec zmian w umowach na sprzęt

zakupy przez pszczelarzy przekroczone o 12%

dzisiaj drukuję umowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam , jutro wysyłam podpisane. To już jest ostateczna umowa bez cięć? Można wpłacać i kupować sprzęt?

Czy trzeba czekać na odesłanie podpisanej umowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otrzymałem umowy, czy się nie załapałem?

Nie załapali się Ci, którzy nie wysłali wniosku do dnia składania wniosku. Jest sporo osób, którzy składali wniosek o sprzęt po terminie. Darek nie może zamówić więcej niż to co zgłoszą pszczelarze a termin jest ograniczony przez KOWR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym miał pretensje, jestem nowy i sam sobie jestem winien.

 

Jednak chciałbym zwrócić Wam uwagę, że wartość informacyjna tego forum dla nowej osoby jest zerowa.

 

Napisano 05 marzec 2019 - 19:14
 
Nasze umowy jeszcze nie podpisane. Damy znać, mamy obietnicę, że dowiemy się o momencie podpisu jeszcze zanim poczta do nas dotrze.
 
Napisano 06 marzec 2019 - 21:20
 
Umowa podpisana, Darek lada dzień roześle umowy
 
W dalszym ciągu nie wiem jakie były terminy, gdzie były wnioski itp. Może powinienem śledzić inny wątek, a może inne forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś śledzić forum, ale i główną stronę, gdzie zamieszczamy materiały kompletne. Ponieważ jesteś nowy, dobrze byłoby, byś któregoś wieczorka zadzwonił do kogoś prowadzącego któryś z projektów. Po takiej rozmowie będziesz zorientowany jak to działa i poruszanie się w tych lapidarnych wpisach nie sprawi ci problemu. Namiary znajdziesz w zakładce Kontakt na stronie głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...