Skocz do zawartości
54 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszenie KOWR ze strony ARiMR - Projekty dotyczące "Wsparcia rynku produktów pszczelich" w sezonie 2018/2019, tu:  <KLIK>

 

Projekty można składać do 30 kwietnia 2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie KOWR ze strony ARiMR - Projekty dotyczące "Wsparcia rynku produktów pszczelich" w sezonie 2018/2019, tu:  <KLIK>

 

Projekty można składać do 30 kwietnia 2018.

a kiedy pszczelarze mają złożyć zapotrzebowania do związków?    

w LUTYM

 

 

 

kto na to się zgodził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto na to się zgodził?

 

A kto kogoś pytał? I niby kiedy można się było zgodzić albo nie?

 

Ale do rzeczy. Podaję linki do formularzy zgłoszeń na projekty. Wypełniajcie je do 20 kwietnia. Na podstawie zgłoszeń zrobimy wnioski. Jeśli wartość zgłoszeń będzie jakoś bardzo zaniżona (rozumiem, że macie mało czasu i coraz rzadziej o tej porze roku siedzicie przy komputerze) dorzucimy coś na podstawie naszych doświadczeń. Niemniej osoby z listy zawsze będą preferowane - postarajcie się.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE WIEM CZEMU ALE U MNIE TO DZIAŁĄ

U mnie dwa pierwsze linki działają właściwie, natomiast trzeci i czwarty wyświetlają opuszczanie faceboka. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dwa pierwsze linki działają właściwie, natomiast trzeci i czwarty wyświetlają opuszczanie faceboka. Pozdrawiam.

Jeśli naciśniesz wyświetl link, wyświetla się strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Niestety nie działa d90ad21be459.png

Trzeba kliknąć na foolow . Nie każdy zna amerykański.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 2017r?

Na dzień 30.09.2017r posiadałem 120 rodzin, w tym momencie dokupiłem kolejne 40 rodzin a do końca sezonu pasieka ma liczyć 200pni czyli potencjalnie 4000zł więcej dotacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę zajrzeć na stronę, gdzie są zamieszczone szablony wszystkich wniosków: http://www.arimr.gov.pl/rynki-rolne/wsparcie-rynku-produktow-pszczelich.html, otworzyć sobie wybrany wniosek (np. zakup sprzętu) i przeczytać, co tam na drugiej stronie napisali. My będziemy składali wnioski korzystając dokładnie z tych szablonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie, że jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zarządzeń KOWR.

Zadam więc inne pytanie:

Czy mogę podać w formularzu ilość posiadanych rodzin: 200 pomimo tego że w poprzednim projekcie miałem zadeklarowane 120 rodzin, czy będzie wówczas taki wniosek odrzucony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie odrzucony. Potem, przy umowach z pszczelarzami jest miejsce na wypełnienie także daty, na którą podawany jest stan rodzin i tam nie musi to być wrzesień ub. roku.

 

Sugerowałbym wpisanie w to pole "200 na dzień 12.04.2018", oczywiście dane przykładowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj KOWR zdecydował o przesunięciu terminu składania wniosków z 30 kwietnia na 30 maja. W związku z tym możemy przesunąć także termin zbierania Waszych zamówień do połowy maja. Ustalmy termin na piętnastego. Da Wam to trochę więcej czasu na spokojne przemyślenie przyszłorocznych zakupów. Przypominam, że można w formularzach zamówień rejestrować także zmiany poprzez wypełnienie formularza na nowo i zaznaczenie w nim opcji poprawiania danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem przesłać formularz zamówienia sprzętu i w polu ilość rodzin  chciałem wpisać 17 na dzień 07-05-2018  i system nie chce tego przyjąć , jest komunikat    " w tym polu mogą być tylko cyfry"

jak to wpisać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dajesz myślnik a mają być kropki w dacie. Patrz jak Piotr_S to powyżej napisał. Datę stanu posiadania pasieki wpisujesz inną. Ona wynika z umowy. Czyli na dzień ... i tu musisz doczytać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w polu stan rodzin wpisujemy tylko liczbę np;45

stan rodzin musi być taki sam jak w poprzednim projekcie 

stan rodzin na dzień 30 września 2017r.  to jest wyznaczone przez agencję tego nie zmienimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem Piotr S napisał :

"Nie, nie będzie odrzucony. Potem, przy umowach z pszczelarzami jest miejsce na wypełnienie także daty, na którą podawany jest stan rodzin i tam nie musi to być wrzesień ub. roku."

 

Sugerowałbym wpisanie w to pole "200 na dzień 12.04.2018", oczywiście dane przykładowe.

A himek1  Napisał :

"stan rodzin musi być taki sam jak w poprzednim projekcie 

stan rodzin na dzień 30 września 2017r.  to jest wyznaczone przez agencję tego nie zmienimy".

 

 

To który z Panów ma w końcu rację ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam na himek1. Ale niech się oni wypowiedzią. A tak w ogóle to weź tyrknij do Roberta w preferowanych godzinach kontaktu i opowiedź mu o swoim problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam pytanie dotyczące zakupu sprzetu na refundację - tupu, bluza z kapeluszem, dłuto, zmiotki, potkurzacza czy tego typu sprzęt i inne drobne przedmioty są refundowane ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem Piotr S napisał :

"Nie, nie będzie odrzucony. Potem, przy umowach z pszczelarzami jest miejsce na wypełnienie także daty, na którą podawany jest stan rodzin i tam nie musi to być wrzesień ub. roku."

 

 

Przeczytaj umowę.

18. Liczba rodzin pszczelich posiadanych przez podmiot na dzień:  âŚâŚâŚâŚâŚâŚâŚâŚâŚâŚâŚâŚâŚâŚâŚâŚ

W sezonie 2017/2018 należy podać liczbę rodzin pszczelich na dzień 30.09.2017 r.

W sezonie 2018/2019 należy podać liczbę rodzin pszczelich na dzień 30.09.2017 r.

szukaj tu:

http://www.arimr.gov.pl/rynki-rolne/wsparcie-rynku-produktow-pszczelich.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...