Skocz do zawartości
Artur nowy

Witam wszystkich pszczelarzy!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pszczelarzy jestem tu nowy dlatego chcę nabyć trochę info należę juz do swojego koła pszczelarzy w wlkp.. dostałem na nim kalendarz i jest tam wpisane 10 marca forum pszczelarzy w Przesieku chciałbym się dowiedzieć info co i jak ponieważ dopiero zaczynam przygode z pszczołami a np przyda mi sie sprzęt itp.. czy to tylko podlega dofinansowanie z mojego koła czy jak bo pszczelarstwo i sprzęt nie jest tanim kosztem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dodając do tematu.. czy to po prostu info dotycząca takiego spotkania pszczelarzy na którym można zamówić sprzęt czy jak po prostu jestem łysy w temacie a jestem początkujący nie wspomnę juz ile mam lat ale podobno kiedyś pszczelarz mógł być wysoko postawionym urzędnikiem bo składał przysięgę itp ludzie mu ufali. Teraz chyba nie do końca tak jest bo ja napotykam takich co nie wiem ukrywają info i wiedzę jak by nie wiadomo co to było. .. nie obrażając nikogo! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego ! Proszę wejsć n a stronę www.arimr.gov.pl  i tam się dowiesz wszystkiego o programie Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. dostałem na nim kalendarz i jest tam wpisane 10 marca forum pszczelarzy w Przesieku chciałbym się dowiedzieć info co i jak ....

 

Organizator Regionalny Związek Pszczelarzy w Toruniu - więcej informacji tu: <klik>.

 

PS/ Wydarzenie w naszym kalendarzu również jest wpisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...