Skocz do zawartości
Piotr_S

Polanka na facebooku - 1000 członków grupy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RafałK

Jednym słowem fb górą nad tradycyjnym forum. Mówiłem już o tym wielokrotnie. To inny świat. Fajniejszy. Tam są młodzi ludzie zafascynowani pszczelarstwem, nie na forach. Serce rośnie kiedy widzę ilu ich.

Przy okazji bardzo prosiłbym o wyjaśnienie jak to się stało że istnieją na fb dwie grupy: Stowarzyszenie Pszczelarzy Polskich Polanka oraz Forum Pszczelarzy Polskich Polanka. Ta pierwsza grupa to Robert i Kasia czyli jest oficjalna jak rozumiem. A jak jest z tą drugą grupą? Kto ją stworzył? Czy też jest "oficjalna"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta druga grupa nie ma w nazwie Polanki. Nazywają się "Forum Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich" i wspólne z nami mają... zainteresowania.

A co lepsze, fajniejsze? A to, co kto woli. Jedni lubią to, inni tamto a jeszcze inni wolą przyjechać do Puław i nagadać się do woli. I nic nie jest fajniejsze ani nie fajniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałK

To musiała w ostatnich tygodniach być zmiana nazwy grupy i usunęli "polanka". Nawet nie zauważyłem. Chyba była interwencja że nie ma zgody na używanie nazwy.

 

Skierowałem w PW kilka dni temu adama111 tego początkującego do dwóch grup na fb (pszczelarstwo amatorskie, centrum pszczelarskie e-learning) zdziwiłbym się gdyby powrócił na forum ze swoimi pytaniami. Tam początkujących pszczelarzy dyskutujących o swych problemach jest mnóstwo a styl dyskusji jest bardzo życzliwy. I to jest fajne, nie ma na żadnym forum takiej gromady młodzieży. Jeżeli oceniać zainteresowanie pszczelarstwem to patrząc na to co się dzieje na fb mamy prawdziwy boom wśród dwudziestolatków na pszczelarzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musiała w ostatnich tygodniach być zmiana nazwy grupy i usunęli "polanka". 

 

Nigdy nie mieli w nazwie Polanka tylko Stowarzyszenie Pszczelarzy Polskich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałK

Sprawdziłem printscreeny sprzed półtora miesiąca, faktycznie nie ma tam nazwy "polanka". Zwracam honor, już coś mi się widać porobiło w łepetynie że wszędzie tylko tę "polankę" widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...