Skocz do zawartości
agart

Rekuperacja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę żadnych minusów, w domu nie otwieramy okien ani latem ani zimą a powietrze jest cały czas świeże. Zwłaszcza po wymianie filtrów widać o ile zostało oczyszczone powietrze. Na początku nie widziałam roznicy, ale jak już człowiek się przyzwyczai i śpi gdzieś indziej to czuć ogromna różnice.
Daję też namiar na dobrą firmę od montażu rekuperacji https://ultrawent.pl/ Firma montuje rekuperację w Lublinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...