agart 0 Zgłoś agart 0 Napisano 2 Czerwca Jakie są tutaj plusy i minusy? Warto? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
joper 1 Zgłoś joper 1 Napisano 2 Czerwca Nie widzę żadnych minusów, w domu nie otwieramy okien ani latem ani zimą a powietrze jest cały czas świeże. Zwłaszcza po wymianie filtrów widać o ile zostało oczyszczone powietrze. Na początku nie widziałam roznicy, ale jak już człowiek się przyzwyczai i śpi gdzieś indziej to czuć ogromna różnice. Daję też namiar na dobrą firmę od montażu rekuperacji https://ultrawent.pl/ Firma montuje rekuperację w Lublinie. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach