Skocz do zawartości
pytla

Kawiarenka pytli

1057 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Upieram się że nie jestem mumią o której śpiewał Tadeusz Chyła... a owa pszczoła też nie była z wykopalisk tylko latała na mojej działce... Wiedziała gdzie zawitać!

Ponieważ o sprawach związanych z pszczołą miodną niewiele się TU obecnie pisze, to przedstawiłem alternatywę.  Może zainteresuje inny gatunek jak sprawa barci, pszczół na dachach i tym podobne koszałki-opałki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Atena napisał:

Ponieważ o sprawach związanych z pszczołą miodną niewiele się TU obecnie pisze, to przedstawiłem alternatywę.  Może zainteresuje inny gatunek jak sprawa barci, pszczół na dachach i tym podobne koszałki-opałki...

A to się świetnie składa Ateno. Właśnie za tydzień będę witał w Klubie Pana doktora z Uniwersytetu Wrocławskiego z wykładem, gdzie jest szpecem od czarnej pszczoły. Polecam stowarzyszenie "Natura i Człowiek" z Wrocławia.

A, że Ciebie Ateno znam i wiem żeś człowiek spokojny to zapraszam. Nawet z aparatem DRUH😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest kolejna okazja do świętowania; DOŻYNKI w SPALE. 

Pan prezydent Najjaśniejszej wystąpił z mową dziękczynną i deklaracją że będzie pamiętał... kto go wsparł w wyborach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Atena napisał:

Jest kolejna okazja do świętowania; DOŻYNKI w SPALE. 

Chciał bym serdecznie podziękować panu Atenie za tą wiadomość. Gdyby nie jego czujność i chęć dzielenia się trudno dostępnymi wiadomościami, skąd byśmy mieli się o tym dowiedzieć ? Mogli byśmy przegapić tak istotne dla nas wydarzenie. Raz jeszcze składam podziękowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to był taki test na to co ważniejsze; informacja o spotkani pszczelarzy powiatu z instytucjami i organizacjami samorządowymi  które deklarują wsparcie dla spraw związanych z pszczelarskich w woj. dolnośląskim  czy taki sobie niedzielny, nic nie znaczący news,  choć dotyczący p. Prezydenta RP.  Wygrał Prezydent.

Wiadomość o dożynkach  zamieszczona była  chyba we wszystkich stacjach telewizyjnych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Atena cały czas testuje nas na tym forum . i dziwi się , że nie uważamy za najważniejsze wydarzenie , powiatowego spotkania pszczelarzy z instytucjami które "deklarują wsparcie".  Ja też chętnie takie wsparcie bym zadeklarował, gdybym wiedział o co chodzi , i czy z tej deklaracji cokolwiek wynika. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widzę, nikt nie zauważył że napisałem iż dożynki były w Warszawie tylko że były w SPALE. 

Jak widać nikt do niej nie przywiązał wagi. Ważne kto napisał...  Test się udał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi