Skocz do zawartości
pytla

Kawiarenka pytli

1390 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daro

To się nazywa - SPAM , nachalna reklama wsadzająca wszędzie, bez związku z otoczeniem , tematem, to co nam się ma spodobać .

Tak więc UFO -ludku zielony ogarnij się .

Przypomnij czym działanie  PSL w zakresie pszczelarstwa się skończyło ?

Stąd komentarze i nie nie przychylne a realnie pokazujące fakty bez propagandy .

Politykę mam w 4 literach chodzę na wybory jak mogę w czym wybierać lub zmuszony aby zabrać stery piratom .

Wybór pomiędzy PiS a PO to nie między dżumą a cholerą a wybieranie pomiędzy Szwabem a sąsiadem którego nie cierpimy i który pieprzy trzy po trzy. Nie możemy być całkowicie zadowoleni ale...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja PREFERUJĘ kolor zielony, nikomu go nie NARZUCAJĄC!  Niestety widzę, że KAŻDY mój,   zamieszczony TU wpis wywołuje komentarze 

Poza polityką pozostają dziś chyba jedynie bracia kameduli? Memento mori....

Kolego. Proszę nie kłamać. Ze swoim sentymentem do tych zielonych to się tak kolega NARZUCA, jak by rzeczywiście miał w tej sprawie jakieś niepodważalne racje. Wielu z nas, też nie jest wczoraj urodzonych i mamy swoje doświadczenia. Proszę więc przyjąć i uszanować także je. Gdyby tak policzyć posty w których kolega afiszuje się ze swoim sentymentem do ludzi spod zielonej koniczynki, to można by już uważać się za molestowanego w tej kwestii. Gdyby każdy chciał w ten sposób bronić ulubionych przez siebie barw, to mieli byśmy tu walkę na kolory, którą ciągle kolega tu toczy.

Jeśli rzeczywiście poza polityką w wydaniu PSL, ma kolega do wyboru tylko braci kamedułów i "memento mori", to ja radzę wybrać tych braci w białych habitach. Na pewno wśród nich mniej będzie umoczonych w afery, zatrzymywanych przez ABW, i takich którzy jeszcze zatrzymani będą lub być powinni.

Oczywiście ma kolega prawo do własnych preferencji, ale po co co chwilę nas wszystkich o tym powiadamiać?? Tym samym oskarża nas kolega nie tylko o daltonizm, ale także o zaniki pamięci. I podobno nikomu tego nie NARZUCA, to po co to pisanie???

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie prościej NIE ODPOWIADAĆ?  Dziesiątki bywalców portalu przeczyta i ... nic. Innym to chyba nie przeszkadza? 

 Na tym portalu MAM PRAWO wyrażać swoje poglądy i z tego korzystam! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Ma kolega rację. Sprawdzałem, żaden Bing ani Google ani Yahho, nie skomentował wypowiedzi kolegi. 

Jeszcze lepiej było by takie ewentualne komentarze uniemożliwić. Niech kolega spróbuje to załatwić z którymś z moderatorów. To będzie dopiero forum dyskusyjne!

Wspaniały pomysł. Żadnej krytyki. No no...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

Czy nie prościej NIE ODPOWIADAĆ?  Dziesiątki bywalców portalu przeczyta i ... nic. Innym to chyba nie przeszkadza? 

 Na tym portalu MAM PRAWO wyrażać swoje poglądy i z tego korzystam!

To że ktoś bije dziadka i patrzącym nie przeszkadza to co ja mam tak  robić ?

Ty masz prawo i ja mam prawo . Czemu odmawiasz mi prawa komentowania Twoich pierdół ?

Napisz co PSL zrobiło dla pszczelarzy . Nic .

Ja Ci nie zabraniam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 rocznica STRAJKU CHŁOPSKIEGO  w czasie którego zginęło parę osób, setki było aresztowanych i więzionych. Czy nikt o tym nie pamięta??? 

 

 

Dziwi mnie w wypowiedzi Pana Ateny brak znajomości podstawowych faktów.

 

W czasie strajków chłopskich z 1937 r, zginęło czterdziestu czterech uczestników protestów a nie "parę osób"! Aresztowano pięć tysięcy, uwięziono ponad sześciuset strajkujących chłopów, Pan Atena  pisze o setkach.

 

Po co swoim dyletantyzmem tak chętnie chwali się Pan publicznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w ramach "miłości bliźniego" kolejny raz postanowiłeś mię kopnąć. Iście chrześcijańska postawa. A co do cyfr to takie wyczytałem i przytoczyłem.  Jednym z nich był mój ojciec który w Lwowskim "sanatorium" "na kuracji" spędził 2 miesiące. 

Nie wiem czy prawienie złośliwości to cech wrodzona czy nabyta... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeczytać ten linkhttp://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/7,35241,22126770,krzysztof-jurgiel-chce-zaczipowac-wszystkie-psy-i-koty-powstanie.html

 

Czy to nie jest dobry czas ażeby stworzyc baze danych pszczelarską? Skoro są pieniądze na psy i koty to i znajdą się też pieniądze na bazę pszczelarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą bazą, szczególnie kotów na wsi, to chyba wyjdzie cyrk.... Pójdzie wiosną kocur w długą i kto to odnotuje??? 

Co do pszczelarzy i pszczół /bartników i barci również/(?) to uważam za SPRAWĘ NAJWYŻSZEJ WAGI  z wielu względów których nie chcę powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to uważam za SPRAWĘ NAJWYŻSZEJ WAGI  z wielu względów których nie chcę powtarzać.

 

Jak to miło przy porannej kawie czytać odkrywcze teksty takich gigantów pióra i intelektu jak Pan Atena.

W jego boskiej i starożytnej głowie bezustannie rodzą się strumienie złotych myśli i potoki zbawiennych rad,

przydatnych pszczelarzom, Polsce i ukochanej partii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

To już rozumiem protesty ,, zielonych,, nie będzie wyciągania kasy na pieski i kotki sierotki. Jak Pan Gospodarz zabuli za kocura schronisko to kupi mu obroże i  zniknie problem wałęsających się  psów , kotów.Ateno kot michy nie rzuca   ,skaner zagubionemu na szyję , odczytanie właściciela i wezwanie do obioru . Co do pszczół - jak ? Brawo My !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dla czarga dzień bez złośliwych uwag to dzień stracony. Jak monsun, codziennie powraca...

Co do psów jestem za zaczipowaniem wszystkiego co szczeka... co do kotów? Jak ktoś chce niech i króliki czipuje... 

Co do pszczół - też zaczipować, każdą z osobna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Koty niszczą populacje ptaków kilkanaście ,bodaj, gatunków zmiotły z powierzchni ziemi. Dla tego powinny być trzymane w domu a nie wypuszczane w samopas. Po to czipy i po to powinny być kary za wałęsanie się kotów .To w bajkach dla dzieci - bocian je żaby a kot myszy i dzieci znajduje się w kapuście .Jednakie prawdy . Niektórzy siebie czypiują. :D

P.S. Co do ptaków to mam gniazdo trzmielojada , przepiękny ptak . Co ciekawe sokół dalej je koty na jednym z moich drzew. Nie przeszkadzają sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i można się upić!!! "Nec Hercules contra plures" czyli "I Herkules dupa kiedy ludu kupa" /na demonstracjach/.  Młodzi górą, ha, ha, ha... - nie dajcie się.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Szkoda tylko że nie słucha się wszystkiego (słów Prezydenta np.) .

Że rządy obala się w krajach  demokracji w wyborach nie na ulicy. Najważniejsze dla ludzi przeszło .

Jeszcze wróci do Sejmu.

P.S. A mnie ucieszył najbardziej widok protestujących komuchów na ulicy . Dzięki Ci Boże za taki miły widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę cię cieszy, że "komuchy" muszą mówić patriotom poprzez ulicę co patrioci robią źle? W dodatku przez ponad tydzień? Mnie to w ogóle nie cieszy a nawet uważam to za dramat narodowy. Liczyłem na trochę więcej mądrości.

 

Widocznie pszczelarzy jest mniej niż "komuchów" bo nasze sprawy składane w parlamentarnym zespole (...) obijają jakieś szuflady dość beztrosko. Pewnie wiosną znów się spotkamy a tematem spotkania zamiast naprawdę ważnych spraw będzie znów informacja ministra nt.: "Przyczyny upadków rodzin pszczelich" lub inny niezwykle odkrywczy... 

 

Bo rzeczywiście taką siłą to my nie dysponujemy i nie damy rady wbić się z naszymi sprawami patriotom do świadomości. A bez tego chyba nic ich nie ruszy. Poprzednio kazano nam się dogadywać między sobą. Jak się dogadaliśmy, każą nam się dogadywać z rolnikami.

 

Cóż, jeśli możesz, ciesz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc moim przytępionym wzrokiem to wydawało mi się że większość demonstrantów -"komuchów" było w wieku 20-40 lat. I tak trzymać młodzi Polacy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Z nikim nie powinno rozmawiać poprzez ulicę. Mi nie tylko o sądy chodzi . Biedaczki nie wyobrażają sobie życia za 2 patole . Jak żyć ? Jak żyć.Już nie długo . :D

Ja pamiętam jak poseł PO , pominę nazwisko, odpowiedział w Sejmie - jak wygracie wybory będziecie robić co będziecie chcieli a teraz się zamknijcie.Demokracja .Wygrali i się skończyła demokracja. Ja bym to nazwał mentalność Kalego. Wiesz Ateno co to resortowe dzieci ? Harvard skończyli  , no bo Tata , kto więcej ? Każdy widzi co chce powodów do dumy ze strony opozycji nie widziałbym.

A o co dogadać się z rolnikami ,bo nie wiem ? Ostatnie pismo kwiecień termin na odpowiedź miesiąc .

I może Was nie ale jak widzę te mordy na ulicy to kurde jak bym cukierka dostał . Pamiętam pały ,za komuny dostali by ścieżkę zdrowia i  łomot na Mostowskich . Jak ktoś porównuje te czasy do minionych to powinien ,,lolo, dostać ze dwa razy na grzbiet.

Był zjazd stowarzyszenia sędziów i pamiętacie jak sędziowie dyskutowali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.spp-polanka.org/topic/348-a-tymczasem-w-sejmie/page-4?p=6222&do=findComment&comment=6222

Każdy widzi co chce powodów do dumy ze strony opozycji nie widziałbym.

A o co dogadać się z rolnikami ,bo nie wiem ? Ostatnie pismo kwiecień termin na odpowiedź miesiąc .

 

Ja tam dumny nie jestem ani z opozycji ani z władzy. Może z tych młodych ludzi, którzy sercem głosują i dwa lata temu poszli przeciwko tamtej władzy - nie słuchającej w ogóle społeczeństwa, a teraz przeciwko obecnej władzy - nie słuchającej społeczeństwa. W różnych kombinacjach, różni wielcy powtarzali wciąż jedno hasło, ta wersja jest przypisywana Piłsudskiemu: "Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość".

 

A co do dogadywania się z rolnikami: http://forum.spp-polanka.org/topic/348-a-tymczasem-w-sejmie/page-4?p=6222&do=findComment&comment=6222, Pan Poseł Ardanowski tłumaczył pszczelarzom rok temu w lipcu, że nic nie osiągniemy, jeśli organizacje nie dogadają się najpierw między sobą. Dziwne to dla mnie było, bo byliśmy dość dogadani w kluczowych kwestiach. Teraz (link powyżej) Pan Poseł chyba zauważył, że występujemy wspólnie, postawił poprzeczkę "nieco" wyżej. Przy okazji nie zapomina nigdy powiedzieć, że bardziej życzliwego pszczelarzom rządu nie było i nie będzie. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Problem w dyskusji to aby obie strony chciały słuchać i mówiły wspólnym językiem . PO nie zależy na Polsce .

Najgorzej jak z młodych gniewnych wyrastają starzy wkurwieni (Kukiz) . :D

A politykom najlepsze gotowce i to bez autorstwa ,aby mogli zasługi sobie przypisać.

P.S. Ja jestem dumny z rodaków , politycy to ci co nie byli buntownikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja tam dumny nie jestem ani z opozycji ani z władzy. Może z tych młodych ludzi, którzy sercem głosują i dwa lata temu poszli przeciwko tamtej władzy - nie słuchającej w ogóle społeczeństwa, a teraz przeciwko obecnej władzy - nie słuchającej społeczeństwa. 

 

 

To tak jak płk. Mazguła, gen. Dukaczewski, gen. Pytel ...

Żebyście tylko nie pękli z tej dumy ;-)

Strata byłaby niepowetowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio kazano nam się dogadywać między sobą. Jak się dogadaliśmy, każą nam się dogadywać z rolnikami.

 

 

Prezes SPP napisał, że organizacje pszczelarzy dogadały się między sobą

(wierzę, że w "kluczowych kwestiach dotyczących polskiego pszczelarstwa").

 

Czy na tę okoliczność powstała jakaś wspólna deklaracja, jakieś pismo do władz?

 

Czy też dogadaliście się Panowie Prezesi na tzw. "gębę"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święto, święto i... jakież to refleksje mu będą towarzyszyły. Już się oglądam za jakimś dwójniakiem bo po trzeźwemu to by mi trudno było świętować... w tym roku.

  Jako syn hreczkosieja, z cepami w metryce, pozostaje mi, z cywilnych uroczystości świętować 80 rocznicę Czynu Chłopskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Powiesz że się znów czepiam

 

  Jako syn hreczkosieja, z cepami w metryce, pozostaje mi, z cywilnych uroczystości świętować 80 rocznicę Czynu Chłopskiego.

Jako demokrata świętowanie Piłsudskiego  budzi mój sprzeciw. Jako Polak świętuję danie łupnia czerwonej hołocie. Jako żem nie herbowy i cepem nazywali moi dziadowie debili . Jacy Polacy tak świętują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cep to narzędzie rolnicze, debil to upośledzenie umysłowe. Słowo debil, za czasów naszych dziadów nie było znane a więc zanim coś napiszesz i zechcesz dać komuś kopa spójrz w lustro. Dla mnie nie istniejesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...