Skocz do zawartości
czarg

Kącik Eurokołchoźnika czyli o neomarksistowskiej Rzeszy Europejskiej

45 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

tego nigdy nie pisałem. Napisałem że prezentowanie dyplomów korespondencyjnych uczelni w USA jest śmieszne bo USA słynie z nich. Za parę dolarów można dostać każdy ,, dyplom,, który może dostać każdy. Tak więc precyzyjnie .

Panie "daro".  Miałem się już do pana nie odzywać, gdyż wystawił pan sobie już własną laurkę. Taką, której nie trzeba się uczyć, ani nie da się jej kupić nawet za dolary.

Takim po prostu się jest.  Piszę tylko dlatego że chce pan precyzyjnie. Proszę bardzo. Precyzyjnie to jest tak, że nie posiadam dyplomu żadnej uczelni. Ani polskiej, ani amerykańskiej. Ponieważ od kilku lat jestem członkiem polskiego oddziału, Fundacji Zdrowia dr Matthiasa Ratha, która ma swoją siedzibę w Kalifornii w USA, jako potencjalny prelegent tej tematyki, musiałem zdać egzamin, przed przedstawicielem tej Fundacji z oddziału w Holandii, w miejscowości Heerlen.

Dzięki temu, uzyskałem certyfikat, Konsultanta z tematu Medycyny Komórkowej. Dzięki temu , kiedy prowadzę pogadankę w jakimś sanatorium , czy Domu Wczasowym, nikt podobny do pana, nie może wstać i powiedzieć. "Jakim prawem pan tu się wypowiada?"  Gdybym coś takiego kupił , jak pan to sugeruje, to oprawił bym to w ramkę, powiesił na widocznym miejscu w salonie i czasem sobie popatrzył.  Na pewno nie przedstawiał bym tego, jako podstawę do zawarcia umowy na przeprowadzenie spotkania  o określonej  tematyce. Każdy taki, ma możliwość sprawdzenia, czy dokument jest wydany jak należy, czy kupiony , tak jak kupowano prawa jazdy na Ukrainie, lub miód z pełną gamą badań i certyfikatami jakości. Czy tak , jak w PZP kupuje się certyfikaty na miód , który potem jest już jaki chce.

Tak panie "daro" wygląda to precyzyjnie.  Dla pana to jest "śmieszne", a dla mnie smutne. Ma pan szczególną przypadłość, szybkiej oceny każdego człowieka i każdej sprawy. Nie zastanawia się ani chwili, czy chciałby, aby wobec pana, też tak postępowano? Potrafi pan bez zmrużenia okiem przypominać innym reguły wiary katolickiej, a czy wobec siebie też ich pan przestrzega???

Nie do mnie należy ocena moralna tego co pan robi. Skoro pan uważa ,że tak jest właściwie...... To powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę się przekomarzał bo szkoda czasu. Jak będę wolniejszy wpadnę i się zorientuję. Wypowiadać się każdy może jak chce. O ile co do pszczół to nie podważam Pana kompetencji w końcu sam się Pana radziłem . Czyż nie ?

Co do reszty to szkoda gadać cepter garnki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ot, taka wiadomość sprzed godziny z rozgłośni radiowej

Od 1 stycznia 2019 roku do paszy dla zwierząt nie można będzie dodawać soi GMO... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert
Nightingale
  • default_large.png
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 21:47

Drogi Marbertcie jeszcze nie tak dawno należałeś do innej organizacji ,ale jak sam napisałeś nie było Ci z nimi po drodze. Prezes miał inne zdanie jak Ty , więc zmieniłeś organizację wolno Ci , ale w komentarzu  do zmiany organizacji musiałeś obrazić swoich kolegów .Przepraszam ale nie chce mi się szukać jak ich nazwałeś  leśnymi dziadkami czy betonem , na jedno wychodzi liczy się przekaz. Jestem bardzo ciekawy kiedy znów zabierzesz swoje zabawki z Polankowej  piaskownicy bo zarząd ma inne zdanie jak Ty. Polanka jest organizacją zrzeszającą pszczelarzy a nie polityków .Mam dla Ciebie radę jeśli chcesz zobaczyć ewentualnie posłuchać , porozmawiać z jakimś o..  posłem lub nawet europosłem to rusz swoją szanowną .... i udaj się do biura poselskiego , na pewno cię wysłuchają , a może nawet przytulą i złote góry obiecają.

Bo ja osobiście sobie nie życzę na spotkaniu Polankowym ,wiecu partyjnego żadnej partii , wpadam żeby się spotkać z Kolegami ,a nie słuchać bajek i baśni i nierealnych obietnic .

Na koniec wbij sobie do głowy że Polanka jest [tak mi się wydaje] apolityczna i bez wyznaniowa , taże to jakie masz poglądy mam daleko ...

Amen

Posłowie i eurodeputowani mają nam służyć!

Mają słuchać o problemach pszczelarzy. Kampanię niech prowadzą w innych miejscach.

Po czynach ich poznacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Taki nius. Bez znaczenia.

Jak z tłumaczką, żoną jak mawiasz jenerała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marbert

Miałem, kiedyś takiego szefa, który twierdził iż jest prawy. Ze swoją religijnością obnosił się w sposób nadzwyczajny.

Jak miał zamiar kogoś zaatakować to przez swych zauszników wysyłał niusy, z wyprzedzeniem: a to jest alkoholik i obibok, a to żonę bije.A to coś tam.

W małej społeczności te niusy były śmieszne. Bo wszyscy od lat się znali. 

Biblia, mówi, nie oceniajcie a nie będziecie oceniani.

W naszej dziwnej rzeczywistości prokuratorzy publicznie puszczają niusy. Lub ich zausznicy.

Prokurator jest od przedstawienia takich dowodów aby sąd nie miał wątpliwości i sprawa trwała góra kilkanaście godzin. Sporadycznie powinno być inaczej. U nas zasada jest odwrócona.

Myślę że kolega nie należy do tych zauszników, którzy puszczają niusy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z autokomentarza eks-europosła:

"Latający Cyrk opuściło Zjednoczone Królestwo â zobaczmy, co Brytyjczycy stracili.

Zobaczmy, dlaczego porzucili mrzonki o reformowaniu tego bałaganu.

Oto pamiętne głosowanie nad pakietem mobilności â dzień, w którym zdecydowano, że unia unią, ale tańszych kierowców z Polski, to Francuzi nie potrzebują.

Dzień pod wieloma względami wart zapamiętania, bo również sposób pracy nad tysiącami poprawek wart uwagi, zwłaszcza w kontekście lamentów niektórych polskich posłów nad tym, jak PiS obchodzi się z ich poprawkami w Sejmie.

Zwróćcie też uwagę na bezsilnie jęki posłów Platformy, którzy po raz kolejny bezskutecznie próbowali â ramię w ramię z PiSem â sprzeciwić się prawdziwym władcom UE. Mimo, że w Brukseli ponoszą klęskę za klęską, to potem napychają kieszenie srebrnikami i bez skrupułów posłusznie opowiadają tubylcom oficjalną propagandę, jak to Unia jest wspólnym domem równouprawnionych narodów, jak przychyla nam nieba, a nas nic lepszego niż unijny bat nad głową spotkać po prostu nie może."

Latający Cyrk âŹuro-Parlamentona 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=872&v=qdh1v8nwpc8&feature=emb_logo

Z tego samego komentarza dalej o europejskim "demokratycznym" stanowieniu prawa w kontekście Brexitu:

"to chyba wyborna okazja, żeby przypomnieć sobie naszą przegraną bitwę pod Brukselą i zastanowić,

ile jeszcze razy musimy dostać w pysk zimną szmatą, żeby do nas dotarło,

że daliśmy się przerobić na prowincję IV Rzeszy, która nie ma nic do powiedzenia i jeszcze się z tego cieszy."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnie z tymi poprawkami bywa.

Np. w UK Spier (powiedzmy marszałek) sam decyduje które poprawki sa głosowane a które nie.

Co kraj to obyczaj.

I dobrze jest ich nie łamać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Np. w UK Spier (powiedzmy marszałek) 

Spier to od spier....ć?

Dobre.

Np. w Polsce powiedzmy marszałek kopertownik już dawno powinien spier z polityki

Ale jak słusznie Borowy zauważyłeś co kraj to obyczaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze liczy na łaske prezydenta - obecny ma w zwyczaju ułaskawiać nieskazanych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze liczy na łaske prezydenta - obecny ma w zwyczaju ułaskawiać nieskazanych.

Może miłościwie nam panujący Pan Prezydent ułaskawi/uwolni od zarzutów  jeszcze kilka osób; byłego Prezydenta Kwaśniewskiego od willi której nie miał, byłego Prezydenta Komorowskiego od zarzutu  okradzenia innej willi ze starych mebli i starego telewizora. Ten akt nadzwyczajnej łaski  spotkałby się zapewne z aprobatą/zrozumieniem/wdzięcznością znacznego odsetka społeczeństwa. 

Jak z tym żyć? Wg ostatnich pomiarów poparcia dla Unii to podoba się ona 89% /słownie osiemdziesiąt dziewięć %/ rodaków. Można walczyć z 10%, na jak się ktoś uprze to z 20% ale 89%. Trzeba być prawdziwym kamikadze... inaczej samobójcą. Ale to byli Japończycy którzy gotowi byli umrzeć za cesarza, a u nas za kogo??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemożliwe powiada Pan Atena, a jednak brexit jest faktem, a też nikt nie chciał wierzyć i "jak z tym żyć" kołchoźnikom?

Poza tym nie sądzę by na Wyspach żyli "prawdziwi kamikadze"  :angry: w liczbie 17 mln 410 tys.

(tylu Brytyjczyków głosowało w referendum za wyjściem z  Euro-raju).   :D  :angry:  :D

Co do stosowania prawa łaski - nie wydaje mi się by Prezydent Duda miał w II kadencji czas by roztkliwiać się nad przypadkami ochlapusów i łapsów, którzy oprócz drobniejszych machlojek i niegodziwości. typowych dla ludzi ich proweniencji, mają najprawdopodobniej na sumieniu czyny, które podpadają pod dużo poważniejsze paragrafy. 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Widzę, że na forum jest paru fanów twórczości Pani Basi Pieli, dedykuję im produkcję prawie sprzed roku,

ale w kontekście tego co dzieje się w Eurosojuzie wciąż aktualną:

https://www.facebook.com/100009061697816/videos/2184591625186206/

Zrujnujemy całą Polskę,
i zmienimy w euroland,
w którym wszystko będzie takie,
jak zarząda Wielki Brat!

https://www.youtube.com/watch?v=qPp0WNKc7-A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemożliwe powiada Pan Atena, a jednak brexit jest faktem, a też nikt nie chciał wierzyć i "jak z tym żyć" kołchoźnikom?

Poza tym nie sądzę by na Wyspach żyli "prawdziwi kamikadze"  :angry: w liczbie 17 mln 410 tys.

(tylu Brytyjczyków głosowało w referendum za wyjściem z  Euro-raju).   :D  :angry:  :D

Co do stosowania prawa łaski - nie wydaje mi się by Prezydent Duda miał w II kadencji czas by roztkliwiać się nad przypadkami ochlapusów i łapsów, którzy oprócz drobniejszych machlojek i niegodziwości. typowych dla ludzi ich proweniencji, mają najprawdopodobniej na sumieniu czyny, które podpadają pod dużo poważniejsze paragrafy. 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Widzę, że na forum jest paru fanów twórczości Pani Basi Pieli, dedykuję im produkcję prawie sprzed roku,

ale w kontekście tego co dzieje się w Eurosojuzie wciąż aktualną:

https://www.facebook.com/100009061697816/videos/2184591625186206/

Zrujnujemy całą Polskę,

i zmienimy w euroland,

w którym wszystko będzie takie,

jak zarząda Wielki Brat!

https://www.youtube.com/watch?v=qPp0WNKc7-A

Nie bądź gołosłowny; wymieniaj... Twórz listę, kiedyś taką tworzył Macierewicz... do dziś wypłacane są odszkodowania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaką listę? Jakie odszkodowania?

Wyluzuj Ateno, tutaj nie o listach a o Eurosojuzie. 

Piosenka dla jego miłośników.

(поŃĐ˝Ń Đ´ĐťŃ ĐťŃйиŃоНи EвŃĐžŃĐžŃСа)

https://www.youtube.com/watch?v=yNmi1hmBp9k

(Das Lied fĂźr Fans von Eurosojuz)

https://www.youtube.com/watch?v=4efOW4-o6zw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pewnym sensie brexit to nasz narodowy sukces bowiem bowiem imigranci z Polski przewijali się często w argumentacji, jako straszak. Pewnie warto poczekać, jak to się przysłuży Zjednoczonemu Królestwu i na ile powinni być nam wdzięczni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trwa "święta wojna" pomiędzy Polską a Rosją...  Jeżeli Rosjanie znajdą wśród importowanych jabłek te wyprodukowane w Polsce od razu je niszczą przy pomocy maszyn budowlanych. Polska nie chcąc być dłużna to samo robi z Rosyjskim węglem, jak tylko trafi na składowiska przy elektrowniach od razu idzie na paleniska... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
600x200
Sylwia Spurek napisała:

"Dziś na grupie roboczej S&D w ramach komisji AGRI ponownie poruszyłam kwestię poprawki tzw. veggie burger.
Poprawka dot. zakazu używania nazw typu burger, kiełbasa, pasztet w odniesieniu do produktów roślinnych.
Godzi to w prawa konsumentek/tów i producentek/tów tychże produktów.
Jest też sprzeczna z celami UE dotyczącymi walki z kryzysem klimatycznym i ogranicza rozwój zdrowej,
bezpiecznej żywności. Jako europosłanka zawsze będę bronić praw klimatycznych, praw zwierząt oraz praw konsumentek/tów."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi