Jarek_D 5 Zgłoś Jarek_D 5 Napisano 3 Maja 2023 Witajcie, mam pytanie, czy wraz o opłaceniem składki otrzymujemy polisę ubezpieczeniową jak to było onegdaj ? W ubiegłym roku polisy nie otrzymałem i w tym również " ani widu ani słychu". Pozdrawiam J.D. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marcin_K 2 Zgłoś Marcin_K 2 Napisano 4 Maja 2023 Polisa będzie wysyłana tylko na wyraźną prosbe droga mailowa. Ograniczamy koszty w celu otrzymania polisy należy kontaktować się z Panią Dąbrowską Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach