Skocz do zawartości
pasiecznik

Czas się obudzić.

Rekomendowane odpowiedzi

Bezcłowy miód od wielu miesięcy wjeżdża bez ograniczeń z Ukrainy.

Podobnie jak zboża. 

Rolnicy płaczą, protestują, mówią o tym i nagrywają filmy.

Pszczelarze milczą - a wiele towarowych, POLSKICH gospodarstw pszczelarskich jest bliska splajtowaniu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  A kto ma maszerować ... i dokąd?

   W najbliższym czasie, w Warszawie mają się odbyć trzy spotkania w różnym gronie ws pszczelarskich - pisałem o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, pasiecznik napisał:

Potrzebny jest marsz w obronie pszczelarzy.

No to jest nas dwóch.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam zapomniałem dodać że zabiorę tamburyn.

Bo bądź co bądź Minister nas nauczał jak grać/zwyciężać mamy.

Czekam na termin i miejsce, stawię się niezawodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jadę do Komornik pod Poznaniem. Ktoś obiecał mi wyrzucić z tira na poboczu na Autostradzie Wolności materiały na zjazd PZP. Ewentualnie decyzję marszową podejmę po ich analizie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Rozumiem że już ktoś karty rozdaje...

   Teraz sprawa kluczowa - kto co zechce wylicytować/ugrać.  Gra w bez atu  chyba nie wchodzi w rachubę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się, jak zwykle, przed szóstą i podążyłem do komputera ... i pełne rozczarowanie;

ŻADNEJ  INFORMACJI  Z WARSZAWY !!!!!!!!!     CÓŻ  TAM  UCHWALONO????

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawałoby się, że podobne problemy jak z pszczenicą istnieją z miodem. Że pszczelarzom teraz wyjątkowo po drodze z rolnikami. Ale PZP szykuje się do zjazdu, zawodowi nie mają związku zawodowego. Pszczelarze zawracają dupę Panu Ministrowi, który ma ważniejsze sprawy na głowie niż zapylanie. Zespół pszczelarski się spotkał z drugim garniturem bez planu i pomysłu, ble ble ble, niczego nie spisali, niczego nie postanowili i się rozjechali nie bardzo wiedząc po co się spotykali. Jak to zwykle w pszczelarstwie. Nic w necie nie znalazłem, a więc tego nie było. Jedyny który coś robi dla organizacji pszczelarskich to Tomasz Łysoń (konferencja o przyszłości organizacji pszczelarskich, cy cuś).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  KOLEJNE  DNI  MIJAJĄ I ... NIC NIE WIADOMO  O CZYM  DYSKUTOWAŁ MINISTERIALNY  AREOPAG  w sprawach  NAS INTERESUJĄCYCH!!!

   NIEŚMIAŁO  stawiam pytanie;  czy KTOŚ z Polanki  TAM  był i co z TEGO  "WYNIÓSŁ''. 

   A może to jakaś wiedza poufna, którą posiądą jedynie... wybrani???

   A może należy udać się do źródła / czytaj; szefa owego ministerialnego konsylium/ z prośbą  o uchylenie rąbka tajemnicy ze "zlotu"  pszczelarzy / nie pszczół/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Atena napisał:

  NIEŚMIAŁO  stawiam pytanie;  czy KTOŚ z Polanki  TAM  był i co z TEGO  "WYNIÓSŁ''. 

   A może to jakaś wiedza poufna, którą posiądą jedynie... wybrani???

Był, kolega Robert. I jak zechce to się podzieli na forum. Oczywiście jak będzie czym. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 marca ma być wazna nasiadówka w ARiMR z udziałem m in delegacji Polanki. Podobno będzie można wziąć w niej udział wirtualny. Gdzieś tam po Polsce krąży link. A dwa dni później - Zjazd PZP. Cichutki i tajny medialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...jak zechce to się podzieli na forum...."

   Nie rozumiem!   Czy sprawowana funkcja nie zobowiązuje do poinformowania własnego elektoratu o... tym co powinien wiedzieć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Umarł król - niech żyje król" - jak mawiali starożytni Francuzi

   I oto na ministerialnym siedzisku zasiadł nowy minister - aby była odmiana dyplomowany znawca instalacji rur i kanalizacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Atena napisał:

"Umarł król - niech żyje król" - jak mawiali starożytni Francuzi

 

Tylko nasz umiłowany v-ce Minister może nas uratować.

Cały w nerwach czekam aż nadejdzie ta wiekopomna chwila.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...