Skocz do zawartości
hurriway

nosemoza i woda utleniona

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

W 2013 roku ukazał się artykuł odnośnie stosowania wody utlenionej przy zwalczaniu nosemozy cerane. Chciałbym zapytać czy ktoś to stosował i może podzielić się z praktycznego podejścia czy to działa i faktycznie zwalcza nosemoze?

Na sieci pojawia się parę wzmianek o tym na forach ale czuć pewien niedosyt w temacie - sporo hejtu i wiadomo dużo przemądrzania że H2O2 jest szkodliwy,  ze rozbije jelita itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, właśnie o to pytam. Czy po leczeniu w rodzinach w których zastosowano wodę utleniona było widać objawy nosemozy. Albo może ktoś podawał chorej rodzinie i widział czy rodzina potem zbierała się do siły.

A i właśnie jak stosowano tą wodę utleniona? Wiem że 2ml na litr syropu ale nie wiem jak dawkowano ten syrop. Niestety nie mam dostępu do tego artykułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było dawno nie pamiętam, stosowane było profilaktycznie na cerane czyli jej "nie widać"  więc ciężko powiedzieć

Jakiś efekt poprawy kondycji był . Teraz mam mikroskop można by było badać- sprawdzić  .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, hurriway napisał:

Cóż, właśnie o to pytam. Czy po leczeniu w rodzinach w których zastosowano wodę utleniona było widać objawy nosemozy. Albo może ktoś podawał chorej rodzinie i widział czy rodzina potem zbierała się do siły.

A i właśnie jak stosowano tą wodę utleniona? Wiem że 2ml na litr syropu ale nie wiem jak dawkowano ten syrop. Niestety nie mam dostępu do tego artykułu.

 

Dla przypomnienia:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...