Skocz do zawartości
tarczewski

Konferencja Pszczelarska

Rekomendowane odpowiedzi

Dla formalności odnotowuję, że  dnia15 marca 2017r.   Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie oraz Wojewódzki  Związek Pszczelarzy w Opolu zorganizował Konferencję Pszczelarską, która odbyła się w sali konferencyjnej OODR w Łosiowie.

 Tematy bardzo merytoryczne, frekwencja bardzo dopisała. Wstęp wolny, posiłki wyśmienite.

  Konferencję uświetniła, również delegacja SPP Polanka - Tak trzymać.

...........................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno z Polanki :). Prosiłem Darka by coś napisał po powrocie. Dajcie mu z 2 dni, musi jeszcze ogarnąć resztę umów, na które zgodę z ARR dopiero wczoraj dostaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega tarczewski widział na pewno delegację z Polanki? Szukam jakiegoś streszczenia i nic nie mogę znaleźć... Może to byli nowi ludzie z PZP?

Kolega tarczewski, kolego, zygmuntszn  był i rozmawiał z przedstawicielami SPP Polanka, którzy zajmowali honorowe miejsce. Bardzo ciekawa rozmowa wywiązała się  w kuluarach z Darkiem na temat KPWP i nieprzeżycia zimy, rodzin pszczelich. Myślę, że smakowały Opolskie wypieki, dziękuję i pozdrawiam. Oprócz tego naliczyłem kilku ,,Polankowiczów" z Opolskiego , ale mogło ich być więcej wszystkich nie znam.

...........................................................................................................

Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem przyjemność rozmowy z Robertem Prezesem i będzie rozwiązanie dotyczące rozpoznawania się członków Polanki. Cierpliwości.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie J. Misiora.

Czy istnieje potrzeba wczesniejszej rejstracji, zamowienia ilosci obiadow.Pytam,  poniewaz  Swietokrzyska  Konferencja Pszczelarska lada dzien 8 kwietnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...