Skocz do zawartości
Piotr_S

KPWP 2017 / 2018

179 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informację jak wygląda sytuacja z dofinansowaniem gospodarki wędrownej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś polecić solidnego producenta matek, najlepiej z refundacją? Pytam o producentów nie linię, bo to jak rozumiem ocena indywidualna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip dobrze pisze. Ja się z refundowanych matek wyleczyłem rok temu. Idą na ilość, a nie jakość. Lokalny hodowca co ma 1 reproduktorkę dla siebie, od takich bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dzieje się z umowami na 2018r., wysłałem podpisaną  5.05.2018 a dzisiaj jest już 30.06.2018r i nie dostałem zwrotu umowy.

 

Czy dwa miesiące to nie przesada?

 

Do kiedy są ostateczne terminy na rozliczenie zakupów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polanka nie firma usługowa . http://forum.spp-polanka.org/topic/670-kondolencje/

W powyższym linku masz dla czego . Może nie doczytałeś.

Pozdrawiam .

Może nie doczytałeś ale zwrot umowy był 5.05 ( prawie 2 miesiące czekam na podpisaną umowe )

 

są różne przypadki losowe ale terminy są i nikt tego nie zmienił

 

a według umowy 

paragraf 2 punkt 2 "Podmiot uprawniony dokona realizacji projektu, o którym mowa w par. 1 ust. 1, w okresie od dnia zawarcia niniejszej umowy do dnia 2018-07-31"   dzisiaj jest 1.07.2018

 

 

po drugie "Polanka nie firma usługowa" ale procent za obsługę pobiera (11 466,00 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

Może nie doczytałeś ale zwrot umowy był 5.05 ( prawie 2 miesiące czekam na podpisaną umowe )

 

są różne przypadki losowe ale terminy są 

 

a według umowy 

paragraf 2 punkt 2 "Podmiot uprawniony dokona realizacji projektu, o którym mowa w par. 1 ust. 1, w okresie od dnia zawarcia niniejszej umowy do dnia 2018-07-31"   dzisiaj jest 1.07.2018

 

 

po drugie "Polanka nie firma usługowa" ale procent za obsługę pobiera (11 466,00 zł).

Po pierwsze to nie Ty jesteś podmiotem uprawnionym a drugie wymyka się mojemu pojęciu człowieczeństwa że o trzecim nie wspomnę.

. Nie nrawitsa nie bieri .

Obowiązku bycia w Polance nie ma najlepiej zrób samemu lepiej .

Dzwoniłeś do osoby odpowiedzialnej ? Jak sądzę nie .

Jak by co 31 jest za miesiąc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie Ty jesteś podmiotem uprawnionym a drugie wymyka się mojemu pojęciu człowieczeństwa że o trzecim nie wspomnę.

. Nie nrawitsa nie bieri .

Obowiązku bycia w Polance nie ma najlepiej zrób samemu lepiej .

Dzwoniłeś do osoby odpowiedzialnej ? Jak sądzę nie .

Jak by co 31 jest za miesiąc .

Po pierwsze 

czy jesteś osobą decyzyją w tym temacie? jeżeli nie to nie zabieraj głosu

Po drugie

"Obowiązku bycia w Polance nie ma najlepiej zrób samemu lepiej" - gdyby się dało to tak bym zrobił a Polanka to podobno organizacja nie tylko dla znajomków jak w tym temacie kilka postów wcześniej

Po trzecie.

"Dzwoniłeś do osoby odpowiedzialnej ? Jak sądzę nie ." - oczywiście, że kontakt był do Pana Dariusza i Pana Prezesa - odpowiedź zdawkowa 19.06

Po czwarte

może wiesz do kiedy trzeba przesłać rachunki (czy nie do 15.07) a jak nie masz umowy i nie wiesz co możesz kupić to co byś zrobił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa jest już jednostronnie podpisana, nie ma możliwości by organizacja cokolwiek w niej zmieniła. Można bez wahania kupować to, co jest na umowie. Jeśli nie pamięta się dokładnie zestawienia zakupów, można poprosić prowadzącego program o to zestawienie przesłane mailem lub przedyktowane przez telefon. Ona obowiązuje, bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa jest już jednostronnie podpisana, nie ma możliwości by organizacja cokolwiek w niej zmieniła. Można bez wahania kupować to, co jest na umowie. Jeśli nie pamięta się dokładnie zestawienia zakupów, można poprosić prowadzącego program o to zestawienie przesłane mailem lub przedyktowane przez telefon. Ona obowiązuje, bez obaw.

dziękuję

 

i jeszcze jedno  czy termin na przesłanie faktur jest 15.07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

 

a jak nie masz umowy i nie wiesz co możesz kupić to co byś zrobił?

Kupiłbym to co mi potrzeba . To jest forum tu każdy może zabierać głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze wolne środki na leki, jeżeli ktoś jeszcze nie zakupił, a chce skorzystać z refundacji proszę o pilny kontakt i wpłacenie środków na konto Polanki. Program zamykamy 15.07.2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy młody pszczelarz -pszczelarka  ;)  mający 4 rodziny (zgłoszone do PLW ) ,niezrzeszony,  mógłby skorzystać  ? Chodzi o apiwarol

4x4 wychodzi 16 tabletek to raz , i brak przynależności .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znany jest przybliżony termin przelewu pieniędzy za zakupy podlegające refundacji?

Z pszczelarskim pozdrowieniem.

Niezwłocznie po wpłacie kwot refundacji na konto Stowarzyszenia. Według mojej wiedzy póki co wpłynęły pieniądze za  Projekt Badanie miodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...