Skocz do zawartości
pytla

Podziękowanie

Rekomendowane odpowiedzi

W wyniku wyborów z Zarządu "wypadł" Przemek Gierchatowski i skoro nikt dotąd na to nie wpadł chciałabym serdecznie mu podziękować za dotychczasowy wkład pracy na rzecz Stowarzyszenia. 

Za długie wspólne lata zaangażowania nieobliczonego na efekty i przekuwanie ich na własne zasługi tylko mozolne i konsekwentne dążenia do tego aby POLANKA była zawsze widoczna i rozwijała się tak jak założyliśmy na wstępie.

Rozwijała się w oparciu o charyzmatycznych przywódców, zaangażowanych , pełnych pasji i wiary, że idee, które nam przyświecają pod ich egidą potrafimy realizować kierując się czymś więcej jak prozą dnia codziennego. 

Szkoda, że w podsumowaniu działalności zabrakło wypunktowania w odniesieniu do konkretnych osiągnięć minionych czterech lat jego osoby.

Szkoda, że zabrakło tego co dotychczas było niepodważalnym argumentem!

To znaczy oceny przydatności i możliwości kandydata w stosunku do pełnionej funkcji.

Jako prawnik, dziennikarz i intelektualista z wrodzonym sobie wdziękiem "robił swoje" nie pchając się na afisz...i bez parcia na szkło.

Za serce do tego co niejednokrotnie było tylko przerzucaniem setek stron dokumentów i mozolnym trudem pogodzenia wielu ról, które musiałeś odgrywać jako naprawdę dobry Kolega i dobry v-ce prezes Stowarzyszenia składam Ci w imieniu własnym i z racji pelnionej funkcji podziękowanie, uściski i życzenia abyś w przyszłych wyborach wziął stery w swoje ręce. 

Mam nadzieję, że poczucie odpowiedzialności i miłość do POLANKI nie pozwoli Ci na przerwę w konsekwentnym "ogarnianiu" tego do czego masz talent i dużo samozaparcia pomimo, że nie zostało to właściwie ocenione i...docenione.

Serdeczności ślę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem Przemkowi podziękować za byciem jednym z trzech tenorów Polankowych. To dzięki Przemkowi z dużą grupą pszczelarzy wałbrzyskich zmieniliśmy barwy. I tego nie żałujemy. Pamiętam jego słowa skierowane do mnie... Zaimponował mi swoją elokwencja, wiedzą i spokojem. Dla mnie Przemek jest, cichym dobrym żołnierzem Polankowym. Widzę go dalej jako lidera w Polance. Pomyślności Przemku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Tu Radio"...... o znanej orientacji - serdecznie witam I niech tak pozostanie. Poznawalem cie po glosie.

 

 Skladam sprzeciw przeciwko zegnaniu sie z Przemkiem , jest mu zapewne przykro, ale On to  Polanka.I my wiemy.

Przemek jestes z nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skladam sprzeciw przeciwko zegnaniu sie z Przemkiem , jest mu zapewne przykro, ale On to  Polanka.I my wiemy.

 

O to, to. Przyłączam się do sprzeciwu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy!

 

nie żegnam się! Jestem działam dalej. Jestem aktywny. Teraz jako rzecznik, choć w sumie zmienia się tylko stanowisko, a działanie pozostają dalej. Będziemy się wciąz spotykali na Polance, na łamach Pszczelarstwa, wydarzeniach pszczelarskich róznej maści no i czasem tutaj!. Niech żyje Polanka!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

         I ja się przyłączam do podziękowań, ale nie w kontekście żegnania, tylko za wkładaną pracę na rzecz Polanki, bo  Przemek naprawdę należy do wąskiego grona osób, które dotychczas zrobiły bardzo dużo dla naszego stowarzyszenia, nie afiszując się z tym, że to jego zasługa. Może przez to nie pokazywanie swoich zasług, nie wszyscy obecni na walnym zebraniu ( szczególnie członkowie stowarzyszenia o niedługim stażu w naszej organizacji) byli świadomi ile pracy wkłada Przemek w Polankę, przez co może nie wszedł do zarządu. Ale w sumie zyskaliśmy za to bardzo dobrego rzecznika!!! A Prezesowi i Zarządowi podniosła się poprzeczka, że muszą bardzo się starać aby zasłużyć za 4 lata na podziękowania :), które otrzymał Przemek ( nie umniejszając waszych dotychczasowych osiągnięć za skończoną 4 letnią kadencję, za którą jeszcze na forum wam nie podziękowali, a ja chcę także Wam podziękować Prezesowi i całemu poprzedniemu Zarządowi). Jak znam Przemka to on nie zwolni, a wręcz jeszcze stanie się aktywniejszy, bo nowa funkcja nawet to od niego wymaga, a za 4 lata kto wie .........................

Co do nowego Zarządu i Prezesa to życzę ciężkiej i owocnej pracy :)

Piotr, Robert i Krystyna już to znają, Darek też to zna, ale teraz doszedł mu fotel w zarządzie, a naszemu nowemu sekretarzowi Annie, powtórzę  jak w Puławach dużo  pracy ale dasz radę :).

Najważniejsze róbcie dobrą robotę i nie zważajcie na zaczepki niektórych forumowiczów, którzy chcieliby was rozliczać na bieżąco z waszej pracy, żądają sprawozdań, twierdząc, że nic nie robicie, lub co gorsze nie po ich myśli. Pracujcie tak jak uważacie za stosowne, bo ważne są efekty, a nie jak do nich dochodzicie. To wam powierzono stery na najbliższe 4 lata. Wszystkim członkom stowarzyszenia pragnę przypomnieć, że władze naszego stowarzyszenia pracują praktycznie za free, więc muszą jeszcze mieć czas aby gdzieś zarobić chociaż na wyżywienie swoje i rodziny. Tak więc nie miejmy postawy tylko i wyłącznie roszczeniowej, może nieraz zaoferujmy swoją pomoc Prezesowi i Zarządowi oraz pozostałym osobom wykonującym pracę na rzecz Polanki..

 

Pozdrawiam

Porter345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...