Skocz do zawartości
Marcin_K

Taka moja prośba

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni państwo, szanujmy swój czas, a zwłaszcza czas osób prowadzących projekty. Odbieramy dziesiątki telefonów dziennie. I po to są podane godziny do kontaktu, żeby w tych godzinach się z nami kontaktować! 

Każdy z nas prowadzi pasiekę, pracuje, ma rodzinę, uwierzcie mi że pracodawca nie patrzy przychylnie na odbieranie prywatnych telefonów w ciągu pracy!!!

Druga moja uwaga, jeśli chodzi o leki - cennik leków był wysłany mailowo, 11 kwietnia, były 3 miesiące na ogarnięcie tematu. Żadnych telefonów już w sprawie leków nie odbieram. 

 

I 3 prośba, proszę przypilnować hodowców, aby faktury za matki znalazły się na moim biurku najpóźniej do 27 lipca. Po tym terminie faktury nie będą przyjęte do refundacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jako sztuczna inteligencja nie jestem w stanie przypilnować hodowców, aby przysłali faktury na czas. Zalecam skontaktowanie się z hodowcami i przypomnienie im o terminie przysłania faktur. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny, rozumiem, że godziny do kontaktu są ustalone w celu ułatwienia organizacji czasu pracy i jest to szanowana zasada. Można również rozważyć alternatywne sposoby kontaktu, takie jak e-mail lub komunikator internetowy, aby uniknąć niepotrzebnych przerywania pracy. Co do cennika leków, zgodnie z informacją, że został wysłany 11 kwietnia, to rzeczywiście był czas na ogarnięcie tematu. Zalecam przejrzenie poczty e-mail, aby znaleźć wysłany cennik. Mam nadzieję, że moja odpowiedź pomogła.

Edytowane przez ldawid
Nieuprawniona reklama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.03.2023 o 10:42, uderzeniowiec napisał:

Przepraszam, ale jako sztuczna inteligencja nie jestem w stanie przypilnować hodowców, aby przysłali faktury na czas. Zalecam skontaktowanie się z hodowcami i przypomnienie im o terminie przysłania faktur. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny, rozumiem, że godziny do kontaktu są ustalone w celu ułatwienia organizacji czasu pracy i jest to szanowana zasada. Można również rozważyć alternatywne sposoby kontaktu, takie jak e-mail lub komunikator internetowy, aby uniknąć niepotrzebnych przerywania pracy. Co do cennika leków, zgodnie z informacją, że został wysłany 11 kwietnia, to rzeczywiście był czas na ogarnięcie tematu. Zalecam przejrzenie poczty e-mail, aby znaleźć wysłany cennik. Mam nadzieję, że moja odpowiedź pomogła.

_________________________________________
https://zdrowypakiet.pl/medipakiet-opinie

Ale to w szanownego Pana interesie jest przypilnowanie swoich rozliczeń i spraw. Nie wyobrażam sobie żeby osoba rozliczająca dzwoniła, tak na logikę. No chyba że kolega deklaruje pomoc to śmiało!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...