Skocz do zawartości
Mlody

Krata odgrodowa -metalowa czy plastikowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mampytanie na temat kraty odgrodowej. Kupilem plastikową taka bardzo popularna. No i mam wrazenie ze na krawedziach wycietych otworow jest dosych ostro i poszczepiony jest ten plasik. Mam pytanie czy pszczoly przechodzac przez takie ostre krawedzie nie ranią się np czy nie wyrywaja sobie nozek przeciskajac sie przez takie ostre otwory. Moze w takiem razie metalowe kraty sa lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mampytanie na temat kraty odgrodowej. Kupilem plastikową taka bardzo popularna. No i mam wrazenie ze na krawedziach wycietych otworow jest dosych ostro i poszczepiony jest ten plasik. Mam pytanie czy pszczoly przechodzac przez takie ostre krawedzie nie ranią się np czy nie wyrywaja sobie nozek przeciskajac sie przez takie ostre otwory. Moze w takiem razie metalowe kraty sa lepsze?

 

Na pewno są lepsze pod warunkiem, że dobrej jakości.

Najlepsze były stare. Mam takie ciężkie i bezpieczne.

Jak się potrudzisz znajdziesz też niezle plastikowe, nie jestem pewna czy krajowych producentów ale na pewno widziałam i mam nadzieję, że koledzy podpowiedzą gdzie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od 2 lat kraty winidurowe tylko te grube zmieniłem z tych cienkich ze względu na ostre brzegi te grubsze są trochę droższe ale godne polecenia dodatkowo przy czyszczeniu nie pękają i łatwiej się je czyści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...