Skocz do zawartości
Atena

Gorący temat

324 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu się mylisz Borowy .

"Ă la guerre comme Ă  la guerre" po prostu.

Nie ja ją rozpocząłem.

Czarg, nienawistnych trolli najlepiej dodawać do ignorowanych. Jeśli nikt nie cytuje takiego trolla to nie musimy widzieć co rzeźbi. Taki troll zazwyczaj nie odpuszcza i musi mieć ostatnie słowo. Będzie podskakiwał, pyszczył, bluzgał, obrażał - jednym słowem robił wszystko by zaistnieć. Ignorowanie takiego to największa dlań kara. Zachęcam do tego by ignorować tego i owego trolla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu się mylisz Borowy .

"Ă la guerre comme Ă  la guerre" po prostu.

Nie ja ją rozpocząłem.

Taa, to usprswiedliwia wszystko, prawda ?

Jak to było?

Mordujcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarg, nienawistnych trolli najlepiej dodawać do ignorowanych. Jeśli nikt nie cytuje takiego trolla to nie musimy widzieć co rzeźbi. Taki troll zazwyczaj nie odpuszcza i musi mieć ostatnie słowo. Będzie podskakiwał, pyszczył, bluzgał, obrażał - jednym słowem robił wszystko by zaistnieć. Ignorowanie takiego to największa dlań kara. Zachęcam do tego by ignorować tego i owego trolla.

Zamknąć oczy, zatkać uszy i wrzeszczeć swoje jedynie słuszne prawdy bez krzty refleksji.

Jakiż to ciasny umysł i wąskie horyzonty trzeba mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Borowy, jak się udało spotkanie z kolegą Karpackim?

I tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolejna dobra decyzja:

"Lech Wałęsa stracił honorowe obywatelstwo Majdanu Królewskiego. Według lokalnych radnych taki był pomysł mieszkańców gminy, którym nie spodobały się skandaliczne słowa byłego prezydenta o śp. Kornelu Morawieckim.

Głosowanie ws. uchylenia tytułu Honorowego Obywatela Lechowi Wałęsie odbyło się 11 lutego.

Wniosek poparła większość członków 15-osobowej rady gminy.

Jak przekazał przewodniczący rady Majdanu Królewskiego, pozbawienie tytułu współzałożyciela NSZZ "Solidarność" to efekt postulatów zgłaszanych przez mieszkańców gminy, oburzonych słowami Wałęsy o śp. Kornelu Morawieckim. - Powodem podjęcia tej decyzji było nazwanie Kornela Morawieckiego zdrajcą - tłumaczy w rozmowie z portalem kolbuszowa.naszemiasto.pl przewodniczący rady Waldemar Kamiński."

https://www.dorzeczy.pl/kraj/130063/walesa-pozbawiony-honorowego-obywatelstwa-za-swoje-oburzajace-slowa.html

https://pl.wikipedia.org/wiki/Majdan_Kr%C3%B3lewski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda powoli bo powoli ale zaczyna docierać do ludzkiej świadomości. Jedyną reakcją na takich honorowych obywateli jest pozbycie się ich i wyrzucenie na śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i wyrzucenie na śmietnik.

historii oczywiście,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga! Corona virus (pierwszy przypadek został zidentyfikowany na HP).

Duże ryzyko zarażenia na jutrzejszych konwencjach Małgorzaty Kidawy Błońskiej  w Warszawie

i Władysława Kosinaka-Kamysza w Jasionce

-  tam prawie wszyscy mają brudne ręce...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ale może nie będzie tak źle - historia zna takie przypadki:

"Epidemia dżumy tzw. czarna śmierć  1347-53 oszczędziła niektóre części Europy, np. ziemie polskie (możliwe, że dzięki kwarantannie wprowadzonej na granicach oraz izolowaniu miast zarządzonemu przez Kazimierza Wielkiego), północne Czechy i izolowane fragmenty Holandii, Belgii," a także  Francji i Włoch.

220px-Blackdeath2.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtedy mieliśmy wybitnego władcę, dzisiaj mamy wybitny rząd. Wtedy mieliśmy popapraną opozycję, dzisiaj mamy jeszcze gorszą... Po latach "smuty" wtedy , przyszły lata potęgi państwa polskiego... Historia lubi się powtarzać - wszystko jest możliwe :):):) Można optymistycznie patrzeć w przyszłość. Jeszcze parę lat i totalni powymierają jak dinozaury, hehehehe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem powstrzymać się od wypowiedzi ale nie potrafię po powyższym wpisie; "Można optymistycznie patrzeć w przyszłość. Jeszcze parę lat i totalni powymierają jak dinozaury, hehehehe".  No cóż, już mamy świąteczne życzenia; wymierajcie, my zostaniemy; w zdrowiu, szczęściu, pomyślności... 

Nie myślałem że przez moje, bardzo umiarkowane poglądy, doczekam życzeń abym, jak dinozaury, przeniósł się na "niebiańskie łąki"  jak na tym portalu  pięknie określa... To nie palec wzniesiony do góry,  to trucizna!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie jest niestety prawo natury - jedni się rodzą, inni odchodzą... Warto je rozumieć by móc się pogodzić. Jeśli nie potrafisz tego pojąć i zrozumieć to masz problem. Bardzo mi przykro z tego powodu... Także fakt, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem burzy moje przekonanie o bystrości umysłu kolegi chociaż... mam cichutką nadzieję, że jednak kolego prowokujesz co wszakże by dobrze o koledze świadczyło. Jeśli faktycznie odbierasz moje słowa jako złe życzenia to cóż... mogę przeprosić tak jak zrobiła to pani poseł  Lichocka, której wy, totalni przypisujecie gesty, jakich nie uczyniła. Słynni z tego jesteście i to raczej ja mógłbym się czuć urażony waszym grubiaństwem i bezwzględnością. Nie wypłakuję się jednak bo wiem na jakie świństwa stać was totalnych i do czego jesteście zdolni. Pokazaliście to już wiele razy i nawet mało bystry obserwator z łatwością odgaduje gdzie fake-jujecie a gdzie tylko insynuujecie.  🤥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość społeczeństwa "żyje" sprawą coronavirusa.  Nie dziwię się, widmo jakiejś Chińskiej choroby krąży po kraju.  Ale kierowcy winni obawiać się innej, coraz bardziej zagrażającej zapaści jaką są kierowcy SOP-u. Jak podało właściwe ministerstwo w roku 2016 kierowcy TEJ formacji dokonali 25 kolizji/stłuczek/ wypadków a w roku ubiegłym już 74.  Ja w roku 1963 przeżyłem we Wrocławiu czarną ospę... ale wtedy przeciw rozprzestrzenianiu się wrednych drobnoustrojów wszystkie klamki i poręcze były owinięte bandażami i nasączone jakimś lizolem czy czymś celem skutecznego zwalczania virusa  on line... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro już o wczorajszych konwencjach .... kto potrafi dopasować odpowiedni komentarz do tego zdjęcia?

ER8xJm7WAAIHeLd?format=png&name=360x360

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Atena napisał:

Większość społeczeństwa "żyje" sprawą coronavirusa.  Nie dziwię się, widmo jakiejś Chińskiej choroby krąży po kraju.  Ale kierowcy winni obawiać się innej, coraz bardziej zagrażającej zapaści jaką są kierowcy SOP-u. Jak podało właściwe ministerstwo w roku 2016 kierowcy TEJ formacji dokonali 25 kolizji/stłuczek/ wypadków a w roku ubiegłym już 74.  Ja w roku 1963 przeżyłem we Wrocławiu czarną ospę... ale wtedy przeciw rozprzestrzenianiu się wrednych drobnoustrojów wszystkie klamki i poręcze były owinięte bandażami i nasączone jakimś lizolem czy czymś celem skutecznego zwalczania virusa  on line... 

Byłeś po "słusznej " stronie to Cię nie tknęła nawet czarna ospa, hahahaah. Kierowcy SOP-u wożą dygnitarzy pisowskich więc pewno nie mają prawa jazdy albo nawaleni jeżdżą. Co innego kierowcy totalnej - to są wzory do naśladowania - doskonali kierowcy, najlepsi z najlepszych, buahahaha - taka jest głupiutka mentalność i rozumowanko totalsów, hihihiiii. Rozumek jak u żabki rzekotki, hahahaha. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.03.2020 o 13:12, Atena napisał:

Eee tam się jeździ jak pasuje,a potem nieszczęście,płacz i szukanie winnych.Cecha charakterystyczna tej władzy zarozumialstwo. 

https://twitter.com/i/status/1229847542680244225

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpis p.Karola winien być lekturą obowiązkową .... tego nie zobaczysz w TVP. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są tacy, którzy nawet nie widzą tego na forum, buahahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki ja jestem szczęśliwy :) można się swobodnie wypowiedzieć bez konieczności słuchania po każdym poście powtarzanej 5 lat paplaniny o cudzie gospodarczym,dobrobycie i nienawiści do opozycji itd... Tak trzymać!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak podało Radio Erewań, powołując się na swojego korespondenta w Warszawie, Minister Rolnictwa RP rozdysponował w ub. roku dla swoich pracowników 143 mln złotych nagród i 35 mln premii. W Armenii jest to powód do zazdrości i podziwu dla polskich władz...

W polskich mediach niewiele na ten temat. A może jacyś ludzie powiązani z pszczelarstwem również załapali się na te frukta?

Edytowane przez Atena
uzupełnienie tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Atena napisał:

Jak podało Radio Erewań,

A kto to dzisiaj Radia Erewań słucha?

Co do min. Ardanowskiego na premie rozdał - a mógł dać na TVP ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem na myśli frukta dla pszczelarzy, wszak to także rolnictwo?  Nikt nic nie pisze? Zapomniał czy wzgardził tymi co dupę zawracają jakimiś neo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi