Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moje pytanie: czy ktoś z szanownych polankowiczów zajmuje się może wykonywaniem etykiet z motywem polankowym?

sądze że SPP Polanka zasługuje na własne etykiety ( chyba że są takowe dostępne, a ja po prostu przeoczyłem temat. Jeśli tak to z góry przepraszam😅)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zajmowałam się tym tematem w zeszłym roku, ale prawdę mówiąc, sprawa utknęła w martwym punkcie, ponieważ nie ma nikogo, kto mógłby napisać odpowiedni skrypt - tu myślałam o etykiecie edytowalnej ze strony. Można by było również etykietę taką zrobić w PDFie do pobrania, ale to również wiąże się z narzędziami do edycji. Ewentualnie mogłaby to być etykieta zupełnie "goła" do uzupełnienia pieczątką z danymi. Taki projekt jest najbardziej realny, ale do dyspozycji byłby zapewne tylko mój osobisty projekt bez możliwości zmian (bo wiąże się to z kosztami). Ja po prostu zrobiłam taką etykietę dla siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Pszczółka Agata napisał:

Zajmowałam się tym tematem w zeszłym roku, ale prawdę mówiąc, sprawa utknęła w martwym punkcie, ponieważ nie ma nikogo, kto mógłby napisać odpowiedni skrypt - tu myślałam o etykiecie edytowalnej ze strony. Można by było również etykietę taką zrobić w PDFie do pobrania, ale to również wiąże się z narzędziami do edycji. Ewentualnie mogłaby to być etykieta zupełnie "goła" do uzupełnienia pieczątką z danymi. Taki projekt jest najbardziej realny, ale do dyspozycji byłby zapewne tylko mój osobisty projekt bez możliwości zmian (bo wiąże się to z kosztami). Ja po prostu zrobiłam taką etykietę dla siebie. 

A może Pani przesłać chociaż zdjęcie tej etykiety?

Tak z ciekawości chciałbym zobaczyć jak to wygląda🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.12.2021 o 09:23, Pszczółka Agata napisał:

Jeżeli ktoś będzie jeszcze chciał obejrzeć, to będę wysyłać na priv.

Bardzo ładne .

Pytanko techniczne w jakim programie robione ,chodzi mi najbardziej o tło,konkretnie o nasycenie kolorów - tonację .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi