Skocz do zawartości
Pszczółka Agata

Pszczelarstwo a polityka

123 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Atena napisał:

Bocian to ma dobrze, w kraju, nad Wisłą, pod ochroną. Lecąc  w  zamorskie kraje ma immunitet...

A czy Pan wie co z nami robią w Libanie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pszczelarze zostali sierotami.... Spotkanie Zespołu pszczelarzy  w minrolu odłożone ad Kalendas Graecas.

Vice- zdjęto, nowy ma się zajmować sprawami energetyki w rolnictwie. Minister/premier twierdzi że w tej dziedzinie jest fachurą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Przyznam że wyjątkowo krótka jest lista spraw przyjętych przez KPS;

   Wsparcie zakupu sprzętu i pszczół...

    Zwalczanie warrozy - niezależnie co TO ma znaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tj 25 września ze wzruszeniem i z łezką w oku wysłuchałem w tv przemówienia marszałek Witek przy święcie miodu i wina w Przemkowie. Teraz nie wiem, czy dziś stolicą polskich mieszanin miodów i win z krajów i spoza nich jest Przemków, czy Białystok. Imprezy równoległe? Jaką parą przemy we właściwym kierunku i jaki procent tej pary idzie w gwizdek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Pierś mi duma rozpiera że byłem współinicjatorem święta/imprezy /  /...i wina/ w której uczestniczy /czynnie/ p. Marszałek.

   Z tą ...parą...  to dopóki nie zostaną ustanowione stosowne prawa,  to nawet tego czy idzie "para w gwizdek' czy obok niego nie można określić.

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA PEWNO NIE...

Stan tego buta jest sprawą indywidualną jego właściciela. Widać że wierzchnia część  się błyszczy...

O kimś takim śpiewała Ewa Demarczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2022 o 12:05, Bocian napisał:

Znajomy pytał czy to prawda, że taka jest przyszłość naszego pszczelarstwa.

buty przyszłosci.jpg

Za młodu w ZOMO lepsze fasowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

But, w podobnym stanie, widziałem w trakcie udzielania wywiadu przez... no mniejsza z tym u kogo.  

Jak widzę aktywność pszczelarzy na portalu  /po przez eksponowanie stanu obuwia/ sięga bruku po którym chadzają pszczelarze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Atena napisał:

But, w podobnym stanie, widziałem w trakcie udzielania wywiadu przez... no mniejsza z tym u kogo.  

Jakoś chętniej udziela się pan w sprawie nic nie znaczących butów , zamiast skomentować , wywołany zresztą przez pana temat , mających obecnie miejsce , spotkań pszczelarzy , chociażby z okazji zakończenia sezonu pszczelarskiego.  A z tymi butami do lepiej do szewca , a nie na forum pszczelarskie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2022 o 21:57, czarg napisał:

Za młodu w ZOMO lepsze fasowałeś?

Za klasykiem:

„Nigdy przecie słonia

Komar nie urodzi

Leci przez wieś piesek,

Bo co mu to szkodzi?

Leci sobie piesek

Pewnie coś się stało,

Gdyby leciał drugi

To by dwóch leciało”.

Co zaś się tyczy ZOMO. To myślałeś o ORMO. Na Placu Jedności Robotniczej (obecnie Plac Politechniki) w 68 My Studenci stawaliśmy.

To prawda jesteśmy z innych kręgów kulturowych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Z butami to tak mi się jakoś skojarzyło i nie mogłem się oprzeć komentarzowi, jako że  pszczelarze są chyba w dobrej sytuacji skoro TAKA persona ze świata polityki świeci dziurawym butem...  Nie ja z tym tematem wszedłem na forum. Do autora te uwagi, nie do mnie...

Jak mi donoszą, w tych dniach odbyły się kolejne konsultacje w/s prac przygotowawczych do napisania Ustawy Pszczelarskiej. Aby uniknąć jakichś kasandrycznych wypowiedzi na portalu, temat na razie omawiany jest w węższym gronie...

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Atena napisał:

Jak mi donoszą, w tych dniach odbyły się kolejne konsultacje w/s prac przygotowawczych do napisania Ustawy Pszczelarskiej. Aby uniknąć jakichś kasandrycznych wypowiedzi na portalu, temat na razie omawiany jest w węższym gronie...

Wygląda na to że ci "donosiciele" , których rzekomo pan ma, to wyjątkowo zakonspirowana grupa, i nie wiadomo czym się zajmująca, skoro  wymaga tej konspiracji.  Podobnie jak "wąskie grono " tych którzy zostali dopuszczeni do omawiania tematu. Ja obstawiam , że "grono" to , liczy około jednej osoby. Kasandryczne , to są nie, wypowiedzi na forum, tylko rezultaty tych kolejnych kilkuset konsultacji, w tym wyjątkowo zawężonym gronie.  Życzę "owocowych" konsultacji.  A wyniki można przewidzieć. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, jakby to fajnie było aby tak można było "żeby się skończyła zanim się zaczęło"...

A nóż ktoś z tych, na razie tajemniczych, miał kłopoty aby zostać sołtysem lub ma nieślubnego potomka i już  byłby powód aby  TUTAJ TO WYEKSPONOWAĆ. Co najmniej 10  bywalców portalu zna temat.  Jak na razie konsultacje przebiegają owocnie... A "po owocach poznamy"...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do latania - gdyby głupota pozwalała latać, to  imć Pan Atena dawno mógłby opuścić orbitę ziemską i a może nawet wynieść się poza galaktykę. Ale, że nie pozwala, więc nadal będziemy musieli znosić jego durną obecność na pszczelarskim forum i nie jest to fajne.

Chyba, że w końcu obudzi się któryś z moderatorów i zrobi porządek z "bieżączką polityczną" zeteselowskiego trolla, który każdy wątek fajda wpisami nie na temat, za to po linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poinformowałem, bywalców portalu, o tym co się będzie działo w najbliższym czasie  w/s pszczelarskich w  ministerstwie i parlamencie  a  Panowie Karpacki i czarg /prawie jednocześnie/ poinformowali tychże jak mocno mnie nienawidzą. I chyba będą zawiedzeni - NIKT ICH NIE WSPIERA...

Oj, życie, życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Atena napisał:

Ja poinformowałem, bywalców portalu, o tym co się będzie działo w najbliższym czasie 

To z pana jasnowidz, który wie "co będzie się działo". Otóż panie Atena to już się odbyło i mamy na ten temat informacje , ponieważ nasi przedstawiciele brali w tym udział.  I to pana należało by informować o tym , a nie nas , bo to pana jednoosobowa organizacja , nie jest na takie spotkania zapraszana. Pan musi o czymś takim dowiadywać się na targu.  Pana , panie Atena nie ma za co nienawidzić, pana jesteśmy zmuszeni znosić. I to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie wyjątkowo ciężko Wam to przychodzi...

Jak inni piszą dyrdymały  nikt nie żąda wykluczenia/usunięcia/wyeliminowania.

Skoro nie jestem zapraszany - to skąd ja wiem ???   

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koryfeusz nauk medycznych - niejaki CZARG -  wykorzystując swoje nadprzyrodzone zdolności do telepatycznego stawiania diagnozy obwieścił wszem bywalcom pszczelarskiego portalu iż facet posługujący się ksywą Atena cierpi na DEMENCJĘ. Co prawda nie jest to pierwsza taka diagnoza /a może to plagiat???/  ale zaistniał jako WSPÓŁAUTOR  wiekopomnego dzieła we współczesnej medycynie /może w paru innych dziedzinach?/. Zapewne w pełni usatysfakcjonowany sukcesem oczekuje iż KTOŚ z braci pszczelarskiej  doceni  to dzieło z pogranicza parapsychologi i medycyny i zawnioskuje, no może nie Nobla ale o... No mniejsza o CO.

   PS

     A może czas zgłębić treść starożytnej sentencji; "medice, cura te ipsum".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...