Skocz do zawartości
Piotr_S

Jesienne spotkanie Polanki - Bukowina!

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosną, w Kalsku postanowiliśmy skorzystać z okazji, że Święto Narodowe w tym roku będzie w piątek i zarówno rozszerzyć termin spotkania do 4 dni jak i zaplanować je w wyjątkowym miejscu. Jedno i drugie udało się zrobić.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące spotkania organizowanego w dniach 10-13 listopada są dostępne i aktualizowane tutaj: http://forum.spp-polanka.org/calendar/event/244-jesienne-spotkanie-polanki/ďťż. Zapraszam serdecznie zarówno pszczelarzy jak i pełne pszczelarskie rodziny. Wiem, że wielu z nas wybiera się tam w większym składzie (być może licząc na śnieg na stokach) a niektórzy poszerzają zakres pobytu o dodatkowe dni przed naszym spotkaniem lub po jego zakończeniu.

 

Koszt pobytu osoby nie korzystającej z wykładów to 400 zł (100 zł za dzień przy pobycie rozszerzonym) a dodatkowy koszt udziału w wykładach to 70 zł. A więc 470 zł to opłata podstawowa za udział w spotkaniu.

 

Jeszcze raz zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy panie Nightingale, można podać, że na spotkaniu w Bukowinie nie będzie wykładów, niejakiego Karpackiego, który tak już nabił swoją kabzę, że nie wiadomo, czy będzie go stać na udział w tym spotkaniu. Myślę że jest to dla pana dobra wiadomość, która może być jedną z przesłanek, aby w spotkaniu tym wziąć udział.

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko czy bedzie udostępniona lista osób zakwalifikowanych na jesienne spotkanie w Bukowinie? jak tak to gdzie bedzie można się zapoznać, i czy w  kosztach bedzie np przewodnik po górach w czasie wolnym od wykładów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp. Ad.1 nie

Ad.2 raczej każdy we własnym zakresie.

 

Ad 1. Przy czym Robert na pytanie o konkretną osobę może odpowiedzieć Tak lub Nie

Ad 2. A właśnie może tak :-) Choć pewnie na jedną wycieczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista osób, które wyraziły chęć pojechania do Bukowiny Tatrzańskiej nie będzie publikowana (ochrona danych osobowych). Jeśli ktoś jest zainteresowany czy został zapisany na liście przez system, proszę o kontakt rchrzanowski1@gmail.com. Mogę jedynie zdradzić, że ilość chętnych jest już spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nie publicznie? A niby jak jest podany? - http://forum.spp-polanka.org/calendar/event/244-jesienne-spotkanie-polanki/

A maile przecież przed każdym spotkaniem wysyłamy, już od kilkunastu (a przynajmniej od kilku) lat. A nawet listy do tych, którzy nie mają adresów mailowych.

To wszystko jest chyba tak bardzo publiczne, że bardziej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale program  dotarł do mnie na moją pocztę wcześniej niż jego publiczna odsłona.

Gratuluję !

Rozpaczasz a wiem że nie przyjedziesz, bo nie będziesz miał czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpaczasz a wiem że nie przyjedziesz, bo nie będziesz miał czasu.

Zygmunt wybacz ale po przeczytaniu programu dla mnie czar spotkania prysł jak mydlana bajka.

Wiesz że biesiadowanie mnie nie interesuje, wiedza tak , ale zarząd uparcie promuje pewnego szarlatana, a z tym mi nie po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt wybacz ale po przeczytaniu programu dla mnie czar spotkania prysł jak mydlana bajka.

Wiesz że biesiadowanie mnie nie interesuje, wiedza tak , ale zarząd uparcie promuje pewnego szarlatana, a z tym mi nie po drodze.

 

Szkoda, bo co prawda już mamy rekord uczestników zarejestrowanych (jeszcze nigdy wcześniej nie przekroczyliśmy przed spotkaniem setki zdeklarowanych a tu jeszcze 2 tygodnie), ale każdy mile widziany i każdego szkoda. Oczywiście zarzut promowania nietrafiony, bo po drugiej stronie katedry też każdy mile widziany. Zawsze na tę jedną godzinę można wyjść na spacer. 

 

Przy czym tak się właśnie umawialiśmy, tym razem na spotkanie trochę luźniejsze, bardziej nastawione na wypoczynek niż "ładowanie wiedzy"... Ot, różnorodność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech_p

Jestem porażony programem jesiennego spotkania.

Krytykować każdy potrafi.Zaproponuj lepszy.A najlepiej wiosenny zjazd zorganizuj Ty.

Też przyjadę tak jak teraz, o ile obowiązki zawodowe pozwolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem spotkanie w Bukowinie to dobry pomysł o czym świadczą zapisy-frekwencja.

Dla mnie za zimno i szczerze za górami jesienią czy zimą nie przepadam. Zamierzam wybrać się w trochę cieplejsze klimaty. Pozdrawiam serdecznie uczestników.

...............................................................................................................
Jan Dzierżoń - Ślązak - Ojciec współczesnego pszczelarstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ale deklaruję że mogę zająć się dystrybucją. Chętnie pomogę :)

 

Utwórz nowy wątek i zbieraj zapisy. Może Ci Robert pomóc linkując go na facebooku. Ilość minimalna to 200 kg bo resztę na pewno rozsprzedamy lub ktoś zabierze do domu i dokończymy temat wiosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po jesiennym spotkaniu Polanki. :)  W imieniu Wałbrzyskich pszczelarzy i ich rodzin wraz z dziećmi, składam serdeczne podziękowania całemu Zarządowi oraz osobom które, pomogły w załatwieniu tak wspaniałego miejsca na nasze Polankowe spotkanie.

Tak dalej Polanko!

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Za nadzwyczaj udane spotkanie absolutny aplauz dla grona osób, którzy umożliwili nam spędzenie tych kilku dni w wyjątkowej atmosferze, warunkach satysfakcjonujących  chyba wszystkich tam obecnych oraz znakomite wyżywienie i obsługę (nie pozostawiającą wątpliwości, że stanęła na wysokości zadania) składam serdeczne podziękowania Właścicielom , Kierownictwu i Pracownikom tego obiektu w imieniu uczestników jak również Zarządu Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich POLANKA.

 

Serdeczności i sympatii z naszej strony moc.

 

Także dla Karpackiego, którego wypada uhonorować za pomysł i współudział w realizacji tego przedsięwzięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...