Skocz do zawartości
Adonis

inne platformy w życiu pszczelarza

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas jest pszczelarzem, ale każdy z nas tez ma swoje drugie oblicze, prowadzi normalne:) życie zawodowe, rodzinne;  ma też inne pasje, hobby. Może się uda nam zacieśnić relacje również na innych płaszczyznach? Majsterkowanie? ogrodnictwo, oglądanie nieba nocną pora tudzież sąsiadów, albo pół żartem , pół serio - klub swingersów.

 

napiszcie, niech będzie tu luźno i wesoło a przy tym pozytecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zajmuję się kolekcjonowaniem kotów. Co znajdę, to moje. Im ciekawszy przypadek, tym większe wyzwanie ;) A generalnie po 20 latach z końmi, nie mogłam tak zupełnie zrezygnować z hodowli i przerzuciłam się na alpaki. z tym, że nie polecam nikomu o słabych nerwach, bo co i rusz chorują i regularnie kursuję do kliniki. Ale to taka norma w tym przypadku. Na szczęście bilans jest ciągle dodatni. No i jest jeszcze ten czarny gość. Uczepił się na amen... Jeszcze tylko opanuję sztukę latania na miotle i komplet

DSC09777.JPG

dwójka.jpg

Kruczysław1.jpg

Ryszard.jpg

Lablanka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, kto da więcej? Ja niestety nie mam takiej pięknej menażerii, poza pszczołami. Pieseł umarł. Może kiedyś nowy będzie. Lubię ogród, eksperymentalne nasadzenia, choć z rzadka coś z nich wychodzi ale zawsze trzeba próbować. no i zaczynam się coraz bardziej rozkręcaj ekologicznie, pod każdym kątem, ...bo każdy z nas zostawia ślad węglowy...musimy mieć tego świadmość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2021 o 19:54, Pszczółka Agata napisał:

 ;) No i jest jeszcze ten czarny gość. Uczepił się na amen... Jeszcze tylko opanuję sztukę latania na miotle i komplet

DSC09777.JPG

dwójka.jpg

Kruczysław1.jpg

Ryszard.jpg

Lablanka.jpg

Proste jak świński ogonek😶

Mniejsza o kruka.

Kota dostałaś...rozejrzyj się za miotłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pytla napisał:

Proste jak świński ogonek😶

Mniejsza o kruka.

Kota dostałaś...rozejrzyj się za miotłą.

no tak, na to bym nie wpadł. ruda, ma kota, tylko miotły brak:) iście napoleoński umysł!:) dobrego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.11.2021 o 09:18, Pszczółka Agata napisał:

Czarnego kota i czarnego kruka, no i ten drugi, to jest dopiero model.

Widzę, że jaki Pan ( pani) taki kram:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...