Skocz do zawartości
61 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.gov.pl/web/arimr/interwencje-w-sektorze-pszczelarskim-od-2023-roku-realizuje-arimr?fbclid=IwAR34noXP7p8zUBrUDpDpcTf9rEnPrEP8jxpQfgJjgsMUsSyD0VTOX6ihIBo
 

informacje odnośnie projektów na przyszły rok. 
KAŻDY kto będzie korzystał z projektów musi mieć nr EP, niezależnie czy przez związek czy bezpośrednio przez ARIMR 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ważna zmiana przy projekcie zakup pszczół !!!!! 
Aby wziąć udział w projekcie będzie wymóg umieszczania produktów pszczelich na rynku zgodnie z wymogami prawa tj. Posiadanie SB RHD, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

W serwisie 123miody.pl to Pszczelarz decyduje o cenie końcowej MIODU i ma równe szanse promocji swoich produktów. Minimalizacja pośredników podczas sprzedaży to maksymalizacja zysku dla Pszczelarza!

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne dla podstawowej subskrypcji TRUTEŃ!  

 

Cytat

Serwis prowadzi do najbliższego Pszczelarza w okolicy. Tak to działa. Prościej i uczciwej się nie da!

Żeby nie trzeba było szukać po regulaminach ;)

Co który pakiet oferuje ? Dowiemy się pewnie po rejestracji .

Po cenach pakietów widać że jednak będą preferencje , czy tylko mi się tak zdaje?

Jeżeli nie będzie różnic, to po co przepłacać.

 

Cytat

 

W Serwisie dostępne są następujące miesięczne pakiety Subskrypcji:

1)     Pakiet Truteń – bezpłatny

2)   Pakiet Robotnica – 49.99 zł (opłata miesięczna) - bezpłatny okres do dnia 31.03.2023,

3)    Pakiet Królowa – 119.99 zł (opłata miesięczna).

 

Tak to działa , Google proponuje mi kasę za reklamę pasieki, klient szukając jakiejkolwiek pasieki ogląda reklamy "płaci drugi raz".

Ja sukcesywnie odmawiam płacenia , jednak moja pasieka nie znika z wyszukiwarki.

Jeżeli nie będzie pasiek, wyszukiwarka nie ma sensu, nie będzie dochodów z reklam .🤫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś delegacja SPP Polanka pożegnała profesora Jerzego Woyke na warszawskich Powązkach. W imieniu wszystkich naszych członków złożyliśmy wieniec "Profesorowi - SPP Polanka"

Cześć jego pamięci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na ograniczanie kosztów Obslugi ubezpieczenia, certyfikaty będą wystawiane tylko i wyłącznie na prośbę pszczelarza, wysłane na adres mailowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Dnia 23.08.2023 funkcję moderatora pełni idawid. A dlaczego pewnie zapytacie ? A dlatego ponieważ wykazał chęć i zapał do pracy społecznej. 
chcialbym tez poinformować ze z racji natłoku obowiązków nie śledzę forum na bieżąco i bardzo bym prosił o kontakty telefoniczne  jedynie w godzinach podanych na stronie głównej Polanki w zakładce kontakt. Pracuje zawodowo, i w pracy nie mam możliwości odbierania połączeń nie związanych z praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z początku myślałem, że to idawid. Jednak krótka analiza i poguglanie naprowadziło mnie na pana L-dawida, byłego moderatora prywatnego forum "Ambrozji" Tadeusza Dylona - prezydenta PZP, prawdopodobnie już byłego prezydenta. Byłbym wdzięczny za kilka słów o Leszku, bym mógł w pełni polegać na nim jako autorytecie. By w razie larum poszło za nim w dym moje żołnierskie skołatane serce, a nie tylko kamasze.Chęć i zapał do pracy społecznej to mało jak na standardy Polanki. Chciałbym usłyszeć dlaczego zakończył pracę na Ambrozji i skierował się do nas. Moderator dla mnie powinien wykazywać cechy dobrego sędziego piłkarskiego. Musi samemu będąc w cieniu dać pograć zawodnikom wyczynowo - na granicy przepisów. Tylko wtedy teatrum jest ciekawe, Musi studzić kibiców i trenerów. Będąc w cieniu, a nie gwiazdorząc i zajmując sobą ponad 50% pikseli monitora. Lechu, życzę Ci jak najlepiej, ale sorry, jestem ostrożny. Mam sygnały z innych organizacji, że pozbywają się najbardziej hałaśliwych i roszczeniowych członków odsyłając ich do Polanki, która łyka wszystkich. To działa i inne organizacje są nam za to wdzięczne, ale czy to dobrze rokująca droga dla Polanki? Jeżeli to jest tak, że dla bycia moderatorem w Polance wystarczy chęć i zapał do pracy społecznej  to Polanka rozpoczęła lot ćmy ku świecy.

p.s. - małe "l" i duże "i" robi w guglaniu dużą różnicę. W stronę maskowania operacyjnego oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2023 o 10:05, robinhuud napisał:

Chciałbym usłyszeć dlaczego zakończył pracę na Ambrozji i skierował się do nas.

Drogi panie Wiktorze czy może Witoldzie(patrz Leszek czy Lech) ... ja raczej odrobiłem "guglanie" - chciałbym zwrócić pańską uwagę na pewien aspekt i tu obowiązujący mianowicie ... kłamstwo siane przez pana zacytowane wyżej. Ocieramy się tu o Zasady korzystania z Forum SPP Polanka pkt.1 ppkt.5 w związku z pkt.2 ppkt.1 oraz pkt.7

Członkowie SPP Polanka winni wiedzieć, że pan w tej sprawie po prostu kłamie.

A to czego np. to ma dowodzić? 

W dniu 28.08.2023 o 10:05, robinhuud napisał:

Mam sygnały z innych organizacji, że pozbywają się najbardziej hałaśliwych i roszczeniowych członków odsyłając ich do Polanki, która łyka wszystkich. To działa i inne organizacje są nam za to wdzięczne, ale czy to dobrze rokująca droga dla Polanki? Jeżeli to jest tak, że dla bycia moderatorem w Polance wystarczy chęć i zapał do pracy społecznej  to Polanka rozpoczęła lot ćmy ku świecy.

Przypomnę tym co może nie pamiętają, iż kiedy kol. Wiktor przychodził z PZP do Polanki, nikt wtedy nie sugerował tej

W dniu 28.08.2023 o 10:05, robinhuud napisał:

lotu ćmy ku świecy.

Coś "guglanie" szwankuje panu albo...

W dniu 28.08.2023 o 10:05, robinhuud napisał:

Byłbym wdzięczny za kilka słów o Leszku,

gdyż te "kilka słów" jest od dawna dostępne na Forum SPP Polanka.

Na zakończenie szczególnie dla użytkownika #rubinhuud - bezprecedensowe bezpodstawne i niczym nie uprawnione podważanie zaufania do osoby funkcyjnej i na Tym Forum, także podlega określonym restrykcjom. I niewiele tu może pomóc ew. roztoczony parasol ochronny, dający poczucie złudnej bezkarności.

Póki co pozostawiam  powyższe bez dalszego biegu, jednak poddaję ocenie Szanownym Członkom SPP Polanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne jest że ktoś dopuszcza do działalności jako administratora kogoś kto administruje forum byłego już prezydenta Dylona. Quo vadis Polanko??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...