Skocz do zawartości
robinhuud

Manipulowanie mandatami w PZP

227 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No to się narobiło. Tyle cennych informacji szlak trafił. Gdzie teraz delegaci zdobędą informacje o PZP

 

Znajdą , znajdą.

 

Panowie czas zdjąć emocje. Za tydzień będzie pozamiatane.

I trzeba będzie razem pracować. To co - już się dożywotnio nawzajem po obrażamy i co ręki sobie już nie będziemy podawać.

Demokracja zdecyduje. A jej wyroki trzeba uznać.

Pozostaje tylko życzyć dobrych wyborów. Tak jak było to już większości doskwiera. Sytuację należy określić - czas na zmiany.

Moim skromnym zdaniem (jak mi wolno cokolwiek podpowiedzieć) Państwu Delegatom - nie dajcie się sprowokować w przepychanki.

Trzeba spokojnie dokonać wyboru. A potem nowy zarząd z nową komisją rewizyjną zrobi "bilans otwarcia". A wtedy wszystko będzie jasne.

 

Jak można to mam przyszłościowo jedno marzenie: zarząd i komisja rewizyjna na bieżąco komunikuje się z pszczelarzami na swoim forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie cały wątek pt. "A tymczasem w PZP" ??? Co z nim się stało ??

 

Postaramy się przywrócić ten wątek. Myślałem, że to kilka postów stąd poleciało a to jednak był cały wątek... :wacko:

Jeśli się uda - jutro do południa powinien ten wątek wrócić na swoje miejsce

 

Uuuch, ulżyło mi. Udało się przywrócić wszystko bez żadnych strat. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...