Skocz do zawartości
Piotr_S

Nowy moderator

112 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, pasiecznik napisał:

Efekt jest taki, że pojawienie się moderatora a już nawet administratora zabiło to forum kompletnie.

Brawo Zarząd! 

Takie i podobne teksty były na Ambrozji, gdy zaczęliśmy egzekwować "zakaz hejtu i polityki" .

Proszę sobie sprawdzić ile powstało postów od tamtego czasu "po chwilowym szoku" forum żyje sprawami pszczelarskimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, baru napisał:

Takie i podobne teksty były na Ambrozji, gdy zaczęliśmy egzekwować "zakaz hejtu i polityki" .

Proszę sobie sprawdzić ile powstało postów od tamtego czasu "po chwilowym szoku" forum żyje sprawami pszczelarskimi.

Naszym marzeniem i marzeniem Baru jest to, by kiedyś poziomem forum Polanki dorównać poziomowi Ambrozji?. Ale czy to możliwe, by forum organizacji mogło dorównać forum prywatnemu? Dla mnie to dziwaczne, że dwóch administratorów forum Dylona bardzo aktywnych jest na konkurencyjnym forum. Podziwiam Zarząd za odwagę. A może połączymy te fora? O ile obywatel Dylon zaaprobuje pomysł i będzie dostępny, bo podobno ma jakieś kłopoty. Czy pisanie admina o konkurencyjnym forum nie powinno byc przez drugiego admina ograniczone jako nieuprawniona reklama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Warroza
1 godzinę temu, pasiecznik napisał:

Efekt jest taki, że pojawienie się moderatora a już nawet administratora zabiło to forum kompletnie.

Brawo Zarząd! 

Nie da się założyć i utrzymywać forum bez administratora. Techniczne jest to niemozliwe. Uważam, że bez moderacji fora nie maja wiele sensu. Oczywiście z dobrym regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oburzające jest publiczne propagowanie przez kolegów kłamliwych i obrażających adminów informacji sugerujących, że forum Polanki nie miało choćby przez moment administracji. Administratorów zawsze było wielu https://forum.spp-polanka.org/staff/
Inna sprawa, czy działali oni realnie, czy wirtualnie. Wygląda na to, że na koniec wynajęli oni sobie dla wygody specjalistę z zewnątrz, by mieć stwarzające problemy forum z głowy. Zabawa w gorączkę i zbity termometr z uciaczką na fb. Takie postępowanie mozna nawet nazwać podważaniem autorytetu osób funkcyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g kol. @robinhuud nie jest oburzającym twierdzenie

53 minuty temu, robinhuud napisał:

wynajęli oni sobie dla wygody specjalistę z zewnątrz, by mieć stwarzające problemy forum z głowy

Ja może nie będę zbyt odkrywczym stawiając tezę iż ... nie Forum stwarza problemy, a problemy te stwarza kilku(dosłownie) jego użytkowników. Jednym z moich pryncypiów jest - "uspokojenie" nastrojów tej mniejszości a w razie braku zadowalających rezultatów w zadanym czasie ... definitywne rozstanie. Póki co perswazja/tłumaczenie. Powiem wprost - troli internetowych nam nie trzeba. Tak samo nie trzeba nam irracjonalnej, bezinteresownej zawiści.

To Forum ma ŻYĆ. 

Ma żyć nowoczesnością w wypowiedziach i publikacjach. Bez insynuacji i fałszywego oburzenia jak w pierwszym akapicie mojego przedmówcy gdzie przedstawiono 

Godzinę temu, robinhuud napisał:

Administratorów zawsze było wielu https://forum.spp-polanka.org/staff/

bez merytorycznego zgłębienia zawartości podanego "sznureczka". Typowe zaciemnienie rzeczywistości oraz niedopowiedzenie/dezinformacja.

To Forum ma być otwartym na problemy Pszczelarzy  w tym zwłaszcza zrzeszonych  w SPP Polanka a nie ... zaściankowym padołem, gdzie głównym motorem podtrzymującym chęć bycia TU, są uprzedzenia i nieskrywana niechęć do określonych funkcji, stowarzyszeń czy wymienianych z nazwiska czy pełnionych obowiązków - osób czy wreszcie ... elementarnego porządku.

Pod tym względem warto jednak wziąć przykład 

3 godziny temu, baru napisał:

Takie i podobne teksty były na Ambrozji, gdy zaczęliśmy egzekwować "zakaz hejtu i polityki" .

Proszę sobie sprawdzić ile powstało postów od tamtego czasu "po chwilowym szoku" forum żyje sprawami pszczelarskimi.

A poniższe jak ulał 

2 godziny temu, robinhuud napisał:

Naszym marzeniem i marzeniem Baru jest to, by kiedyś poziomem forum Polanki dorównać poziomowi Ambrozji?. Ale czy to możliwe, by forum organizacji mogło dorównać forum prywatnemu? Dla mnie to dziwaczne, że dwóch administratorów forum Dylona bardzo aktywnych jest na konkurencyjnym forum. Podziwiam Zarząd za odwagę. A może połączymy te fora? O ile obywatel Dylon zaaprobuje pomysł i będzie dostępny, bo podobno ma jakieś kłopoty. Czy pisanie admina o konkurencyjnym forum nie powinno byc przez drugiego admina ograniczone jako nieuprawniona reklama?

pasuje do egzekwowania zapisów Regulaminu artykuł: A§3.3/3.4 hejt 3.9 - ostatni ustęp w związku z A§4.5 A§5.3 oraz "Załącznikiem-Taryfikatorem .... " pkt. 4.  

Proszę o poważne przemyślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pasiecznik napisał:

prose usunac post

Dostaję powiadomienia na emejl i treść posta przed edycją dostałem ;) szanując Twoją wolę nie zacytuję . ,

Odpowiem jednak , że znam dużo osób z Polanki  i to dużo wcześniej niż się do Stowarzyszenia zapisałem .

Przyłączenie się do Stowarzyszenia było chęcią dołączenia do grona osób które ujęły mnie swoją wiedzą, kulturą i osobowością .

Wiele razy podkreślałem że rzeczywistość forum a kontakty międzyludzkie wewnątrz organizacji  to dwa różne światy ;).

Może teraz to się zmieni?

Nawet robinhood wykazał większą tolerancję podczas tel. dyskusji niż na forum ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Pasiecznik prosił o publiczne przekazanie, że został zbanowany przez Administratora, więc nie może brać udziału w dalszej dyskusji czy odpowiadać na prywatne wiadomości.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie ldawid ,życzę Panu wiele wytrwałości na tym... forum, widzę że niektórzy tu traktują forum jako firmę prowadzącą ściśle tajne badania, i każdy pracownik przychodzący od konkurencji to szpieg wykradający dane, nie rozumieją że moderator to bardziej osoba oddzielająca ziarno od plew paluszkami, że to żmudna robota, zapominają że, udzielają się na forum, i nawet nie zalogowany mogę przejrzeć całe forum,  trudno zrozumieć że można być adminem/moderatorem na 5 forach pszczelarskich, 10ciu motoryzacyjnych, i jeszcze jak znajdzie się czas to forum wyszywania szydełkiem, bo jego zadaniem jest usuwanie nieodpowiednich postów, tematów, a czasami użytkowników

ja na przykład nie mógłbym być moderatorem tego forum, bo pewnie przed pierwszym postem z przywitaniem się, usunąłbym kilku użytkowników wraz z wszystkimi ich odpowiedziami

kilku użytkowników prowadzi tu forumowy ekshibicjonizm, i działający sprawnie moderator ich ogranicza,

przejrzałem tu dwa wątki i już mam na minimum pół roku dość, nie przez nowego moderatora , jeżeli ktoś się poczuł urażony, nie ma sensu odpisywać, naprawdę nie wejdę na to forum do wiosny

ps. sprawdziłem też czy nie utworzyłem kiedyś konta na forum ambrozji, ale nie , wiec nie będę szykanowany jako kolejny "wysłannik Dylana" :)

chyba że forum elektrody, lub cnc to też zło

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2023 o 22:00, Borek86 napisał:

Panie ldawid ,życzę Panu wiele wytrwałości na tym... forum, widzę że niektórzy tu traktują forum jako firmę prowadzącą ściśle tajne badania, i każdy pracownik przychodzący od konkurencji to szpieg wykradający dane, nie rozumieją że moderator to bardziej osoba oddzielająca ziarno od plew paluszkami, że to żmudna robota, zapominają że, udzielają się na forum, i nawet nie zalogowany mogę przejrzeć całe forum,  trudno zrozumieć że można być adminem/moderatorem na 5 forach pszczelarskich, 10ciu motoryzacyjnych, i jeszcze jak znajdzie się czas to forum wyszywania szydełkiem, bo jego zadaniem jest usuwanie nieodpowiednich postów, tematów, a czasami użytkowników

ja na przykład nie mógłbym być moderatorem tego forum, bo pewnie przed pierwszym postem z przywitaniem się, usunąłbym kilku użytkowników wraz z wszystkimi ich odpowiedziami

kilku użytkowników prowadzi tu forumowy ekshibicjonizm, i działający sprawnie moderator ich ogranicza,

przejrzałem tu dwa wątki i już mam na minimum pół roku dość, nie przez nowego moderatora , jeżeli ktoś się poczuł urażony, nie ma sensu odpisywać, naprawdę nie wejdę na to forum do wiosny

ps. sprawdziłem też czy nie utworzyłem kiedyś konta na forum ambrozji, ale nie , wiec nie będę szykanowany jako kolejny "wysłannik Dylana" :)

chyba że forum elektrody, lub cnc to też zło

 

To do zobaczenia za pół roku. Pamiętaj szanowny kolego to użytkownicy tworzą forum nie tylko administrator. Więc dokąd zmierzasz Polanko??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...