Skocz do zawartości
kolumbik

W sejmie o pszczołach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robert

Pooglądałem.

Jak mawiał mój św. pamięci sąsiad to tak jak by z wysokiego mostu na pierzącą wodę nasr......

Finansowanie w 100 % szkoleń.? Nie lepiej aby ośrodki naukowe i wybitni praktycy razem z profesorami nagrali  dostępny dla wszystkich film. Dla wschodniej, północnej, południowej i zachodniej części Kraju?

Finansowanie środków warrozobójczych ? To są jaja od lat. Można kupić kwasy ( na kwasy trzeba mieć pasiekę ekologiczną , nie wiecie ? Nikt inaczej wam kwasów nie dofinansuje). To jest promowanie chemii. W czyim interesie?

A kwasy można kupić u producenta za grosze w opakowaniach 30 litrowych. Gdzie są organizacje pszczelarskie , pytam się? 

Za 30 litrów kwasu mrówkowego z kurierem , dzięki koledze zapłaciłem 196 zł. Gdzie są organizacje , gdzie jest Polanka?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, robert już niedługo będziesz się mógł wykazać o ile cię wybiorą członkowie stowarzyszenia. Będziesz mógł pisać pisma, angażować się w życiu społecznym dla dobra nas wszystkich. Choć koledze napiszę, że może kolega sklecić pismo i przesłać do zarządu Polanki. Oni się podpiszą pod tym lub nie. Ja jak chciałem coś osiągnąć to tak robiłem. Nie zawsze to działa ale warto próbować. 

Pomysł kolegi popieram z kwasami, bo sam mlekowy stosuję. 

Ps. Nie irytowały bym się tak bardzo. Jest tyle spraw do załatwienia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Kolego jakoz.

Jako że wybitnie oceniam Kolegi w Stowarzyszeniu działalność . Biorę sobie jednocześnie Kolegi wobec mej osoby uwagi ( choć do forum opłacających składki, dostępu).

Ja rozumiem że Pan Prezydent PZP ,Dylon jest na etacie. A nasz Pan Prezes może sobie ewentualnie delegację rozliczyć. Ja to rozumiem.

Ale co Kolega robin publikuje, organizacja jako taka , winna się odnieść.  Gdzie to odniesienie ?

Moje pszczelarskie , obecne doświadczenie mówi mi : zrezygnuj z RHD , zrezygnuj z członkostwa w jakimkolwiek stowarzyszeniu pszczelarskim. To wszystko ściema . Miliony euro idą na producentów a nie dla pszczelarzy. Ja mam płacić za wizytę PLW i Lekarza medycyny pracy. W Pracy mam badania na trzy lata. Dlaczego dla RHD mam płacić co rok? A nie raz na trzy lata!  Gdzie jest moja organizacja , która to unormuje?

A dlaczego nie raz na 20 lat. Czy moje wyniki badania w sanepidzie się zmienią jak nie zachoruję na choroby badane?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kolego można działać tak jak ja piszę powyżej. Proszę spróbować. Co do opłat to wizytę kontrolną PLW w ramach RHD mam za darmo a lekarza medycyny raz na 3 lata, u mnie to nie problem choć mam kolegów co mają to zaświadczenie na całe życie. I jeżeli kolaga widzi tu możliwości poprawy to proszę zaproponować pismo i je uzasadnić. A resztą zajmą diet inni.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, jokaz napisał:

Dlatego kolego można działać tak jak ja piszę powyżej. Proszę spróbować. Co do opłat to wizytę kontrolną PLW w ramach RHD mam za darmo a lekarza medycyny raz na 3 lata, u mnie to nie problem choć mam kolegów co mają to zaświadczenie na całe życie. 

Ja też mam na całe życie tylko , że nie jest tak to do końca. Takie badania są ważne z tego co pamiętam do  pierwszej choroby związanej z układem trawiennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...