Skocz do zawartości
robinhuud

e-prenumerata polskiej prasy pszczelarskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie na Świętokrzyskiej powiało światem. Gonimy Czechów ("Vcelarstvi"). Właśnie zaprenumerowalem sobie miesięcznik "Pszczelarstwo" w wersji cyfrowej. Gratulacje dla red. naczelnej prof. Pohoreckiej. Taniej niż na papierze i oszczędzam drzewa miododajne. 9 złociszy za numer bez kosztów wysyłki.  Trzeba założyć konto, co jest dość proste. Nie wiem po co do e-penumeraty wymagany jest adres domowy. Mam nadzieję, że nie posypie się spam. Czekam na podobny krok organu prasowego PZP "Pszczelarza Polskiego". Może zdążą przed upadkiem tego pisma lub formalnym wchłonięciem przez imperium prasowe Łysonia.

https://miesiecznik-pszczelarstwo.pl/prenumerata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
22 godziny temu, robinhuud napisał:

Wreszcie na Świętokrzyskiej powiało światem. Gonimy Czechów ("Vcelarstvi"). Właśnie zaprenumerowalem sobie miesięcznik "Pszczelarstwo" w wersji cyfrowej. Gratulacje dla red. naczelnej prof. Pohoreckiej. Taniej niż na papierze i oszczędzam drzewa miododajne. 9 złociszy za numer bez kosztów wysyłki.  Trzeba założyć konto, co jest dość proste. Nie wiem po co do e-penumeraty wymagany jest adres domowy. Mam nadzieję, że nie posypie się spam. Czekam na podobny krok organu prasowego PZP "Pszczelarza Polskiego". Może zdążą przed upadkiem tego pisma lub formalnym wchłonięciem przez imperium prasowe Łysonia.

https://miesiecznik-pszczelarstwo.pl/prenumerata

Po ostatnim sezonie . Nawet wersja elektroniczna mnie nie interesuje. Marność, nad marnościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, robinhuud napisał:

... Gonimy Czechów ("Vcelarstvi"). ...

https://miesiecznik-pszczelarstwo.pl/prenumerata

To stwierdzenie, nawet odnoszące się do pszczelarstwa jest prowokujące dla PPK (Prawdziwy Polak Katolik). Bo Czesi są be, a my zaraz wyjdziemy z Grupy Wyszehradzkiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
19 godzin temu, jjb napisał:

To stwierdzenie, nawet odnoszące się do pszczelarstwa jest prowokujące dla PPK (Prawdziwy Polak Katolik). Bo Czesi są be, a my zaraz wyjdziemy z Grupy Wyszehradzkiej....

Rządy w Pradze i Bratysławie płaczą. "Biedne " nie wiedzą co robić. Ssą z nerwów kciuk, co poczną bez "pomocy' wizjonera za północnej granicy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 września opłaciłem mTransferem poprzez mBank e-prenumeratę "Pszczelarstwa" za 4 kwartał 2021r. Sądziłem, że otrzymam mailem lub sms-em jakiś link cy cuś. Mamy już 25 październik i cichuteńko. Ma może ktoś jakieś doświadczenie w tej materii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że wystarczy zalogować się na wcześniej założone konto na swym profilu użytkownika (ostatnia pozycja menu po prawej) i tam jest wszystko potrzebne do dostępu do opłaconej prenumeraty. Sam bym na to nie wpadł, za stary jestem na taki intuicyjny interfejs. Dzięki dobremu duchowi redakcyjnemu składam. Przeczytałem październikowy numer nie ruszając tyłkiem z domu, zaoszczędziłem kawałek drewna na papier i 3 złote/kwartał, co dla poznaniaka jest niezmiernie ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...