Skocz do zawartości
Gość robert

Scabatox

29 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robert

Nowy specyfik mafii lekowej pszczół w RP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Kupujta ludziska zdrowiutki miodzio z Scabatox. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Cisną mi się na usta słowa uznane za nieprzyzwoite. A nawet karczemne , jak określić ludzi,którzy coś takiego stosują. Dostaliście 20 zł na ul. Dalej was nie stać na leki dostępne w formie dotacji z Organizacji pszczelarskich?

Kolega Karpacki napisze że mi się nie podoba. A Koledze się podoba?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.portalpszczelarski.pl/ogloszenie/6922/scabatox_12-5-.html

Kupię se bez recepty na telefon i co mi zrobisz?😜 Ze szwagrem po pijaku my nie takie rzeczy do uli wlewali.

Dotacje nie są z organizacji pszczelarskich. One by bardzo chciały żeby pospólstwo tak myślało i to się im udaje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
14 minut temu, robinhuud napisał:

https://www.portalpszczelarski.pl/ogloszenie/6922/scabatox_12-5-.html

Kupię se bez recepty na telefon i co mi zrobisz?😜

Dotacje nie są z organizacji pszczelarskich. One by bardzo chciały żebyś tak myślał i to się udaje!

Kupujta i słodzta. 

Co do dotacji to skrót myślowy. Wszyscy wiedzą jak to działa.  Jako członek SPP. Polanka nie korzystam. Jako już członek Polanki. Bo zawsze byłem przeciw tej patologii. ( można sprawdzić). Kolego Karpacki, jako śledczy tego forum jeszcze jeden temat do kontroli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam zuch z Opola. Tel. 795 685 832. Weterynaria ma teraz ważniejsze sprawy niż ściganie farmaceutów amatorów. Chociaż nigdy nie wiadomo, czy to nie jakiś prominentny działacz pszczelarski na wzór znanego przemytnika co handlował kumafosem spod lady po 110 zł bez recepty i paragonu. Włos mu z głowy nie spadł. Tu i tu nikt nie będzie dochodził skąd handlarz ma lek. Nawet jak okradnie miejscową hurtownię leków wet. Albo za dopłatą sprowadzi z zagranicy jako przeterminowany śmieć chemiczny do utylizacji.

https://allegro.pl/uzytkownik/Client%3A84482534

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/scabatox-taktic-amitraza-12-5-1l-100ml-w6f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

robin

"Albo za dopłatą sprowadzi z zagranicy jako przeterminowany śmieć chemiczny do utylizacji."

To też jest bardzo prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, robert napisał:

Cisną mi się na usta słowa uznane za nieprzyzwoite. A nawet karczemne , jak określić ludzi,którzy coś takiego stosują. Dostaliście 20 zł na ul. Dalej was nie stać na leki dostępne w formie dotacji z Organizacji pszczelarskich?

Kolega Karpacki napisze że mi się nie podoba. A Koledze się podoba?

 

Proszę umieścić również taki post na forum ambrozja gdzie jest reklamowany ów specyfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wścieklizny (zwalczanej z urzędu) udało się znaleźć rozwiązanie totalnego leczenia za friko. Są z samolotu zrzucane losowo szczepionki (na początku były to kurze łebki). Spowodowało to zmniejszenie zachorowalności lisow, jenotow, kun, szwendających się psów i kotów itd. Do tego stopnia, że lis staje się plagą. Gdyby takie rozwiązanie udało się znaleźć dla warrozy, nosemoz, czy zgnilców, to i tak część pszczelarzy robiłaby „swoje”. Mamy spory procent pszczelarzy znajdujących dziwną przyjemność w eksperymentowaniu z leczeniem pszczół. Ci wleją do ula każde gówno każdym kosztem. Nie wiem, czy wynika to z chęci zaspokojenia swych ambicji badawczych i naukowych? Zaimponowania lajkonikom? Wykazania przewagi nad niedoszkolonymi naukowcami? To jest silniejsze niż refundacja leków. W końcu pasożyty koni podobno niewiele się różnią od pasożytów pszczoły. Często miód z takich pasiek badawczo – eksperymentalnych trafia do konsumpcji. Do czasu. Zadziwiające jest to, że solenizanci nie krępują się, piszą o swych przestępstwach w necie otwartym tekstem z podawaniem swych danych wrażliwych😨

. Na szczęście, czy nieszczęście w Polsce kandydaci na pszczelarzy nie zdają (jak kierowcy) żadnych egzaminów i nie przechodzą psychotestów. Pszczoły może legalnie trzymać i handlować miodem każdy świr, a nawet kryminalista w więzieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
18 godzin temu, ArkadiuszC napisał:

Proszę umieścić również taki post na forum ambrozja gdzie jest reklamowany ów specyfik

Proszę przeczytać Regulamin Forum z ostatnich dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
20 godzin temu, ArkadiuszC napisał:

Którego forum bo czytam kilka....

Kolega odczyta sobie o czym pisał. Jak już po okowicie doszedł do siebie , przypomni sobie . Wsadzi głowę do zimnej wody. Zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, robert napisał:

Kolega odczyta sobie o czym pisał. Jak już po okowicie doszedł do siebie , przypomni sobie . Wsadzi głowę do zimnej wody. Zrozumie.

Religia zabrania mi spożywania takich trunków, może kolega to zrozumie? Więc jeszcze raz grzecznie proszę o napisanie o jakie forum chodzi? I po raz kolejny proszę bez głupich wycieczek ani sugerowania czegokolwiek chyba że już taka natura kolegi że jakieś dziwne złośliwości to sposób na podłechtanie upadłego ego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
Godzinę temu, ArkadiuszC napisał:

Religia zabrania mi spożywania takich trunków, może kolega to zrozumie? Więc jeszcze raz grzecznie proszę o napisanie o jakie forum chodzi? I po raz kolejny proszę bez głupich wycieczek ani sugerowania czegokolwiek chyba że już taka natura kolegi że jakieś dziwne złośliwości to sposób na podłechtanie upadłego ego

Kolega pisał ze jest Prawosławny. Nie wiedziałem o Kolegi Tatarskich korzeniach. W tym samym temacie Kolegi zapytanie ?  Proszę wrócić i sumiennie odczytać o jakim forum Kolega ( Polski Tatar , Polski Prawosławny, czy może po prostu zwykły szowinista , który chce szkodzić), pisze.  Take forum jak Kolega "szowinista", "manipulant" zapytuje , odpowiedziałem.

 

Takich kłamców , administracja forum winna natychmiast eliminować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, robert napisał:

Kolega pisał ze jest Prawosławny. Nie wiedziałem o Kolegi Tatarskich korzeniach. W tym samym temacie Kolegi zapytanie ?  Proszę wrócić i sumiennie odczytać o jakim forum Kolega ( Polski Tatar , Polski Prawosławny, czy może po prostu zwykły szowinista , który chce szkodzić), pisze.  Take forum jak Kolega "szowinista", "manipulant" zapytuje , odpowiedziałem.

 

Takich kłamców , administracja forum winna natychmiast eliminować.

Po raz kolejny kolega robert nie wziął swoich tabletek. Radzę zapoznać się z regulaminem forum szczególnie punkt 3. To że ja jako prawosławny tak obieram swoją religię nie stanowi chyba powodu do obrażania mnie? Jak na razie to widzę tu tylko chama i prostaka który stara się czymś błysnąć tylko trochę mu nie idzie. "Aż chciało by się powiedzieć taki stary a taki głupi". Ale jako osoba tolerancyjna dla ułomności wszelakiej szczególnie intelektualnej nie powiem tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
  • ArkadiuszC
  • Użytkownik
  •  
  • 134 odpowiedzi
  • LokalizacjaŁękołody
  18 godzin temu, robert napisał:

Kolega odczyta sobie o czym pisał. Jak już po okowicie doszedł do siebie , przypomni sobie . Wsadzi głowę do zimnej wody. Zrozumie.

"Religia zabrania mi spożywania takich trunków, może kolega to zrozumie?"

 

Rozumiem Kolegi manipulacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2021 o 12:25, robert napisał:
  • ArkadiuszC
  • Użytkownik
  •  
  • 134 odpowiedzi
  • LokalizacjaŁękołody
  18 godzin temu, robert napisał:

Kolega odczyta sobie o czym pisał. Jak już po okowicie doszedł do siebie , przypomni sobie . Wsadzi głowę do zimnej wody. Zrozumie.

"Religia zabrania mi spożywania takich trunków, może kolega to zrozumie?"

 

Rozumiem Kolegi manipulacje. 

Cytujesz samego siebie. Mistrzu manipulacji, tabletki nie działają czy drugie ja przejęło kontrolę. Po raz kolejny naśmiewasz się z mojej religii i przekonań miłujący pokój katoliku. I po co ty poleziesz na Grabarkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
4 godziny temu, ArkadiuszC napisał:

Cytujesz samego siebie. Mistrzu manipulacji, tabletki nie działają czy drugie ja przejęło kontrolę. Po raz kolejny naśmiewasz się z mojej religii i przekonań miłujący pokój katoliku. I po co ty poleziesz na Grabarkę?

Szanowny Kolega napisał że jest wydawcą. Ja nie Kolega Karpacki , dochodzeń nie prowadzę. Więc jak do wydawcy się odniosłem.

Proszę być bardziej skrupulatnym w opisie swej działalności , tak czytający łatwiej zrozumieją kontekst. Kolega pisze że wiara mu zabrania spożywania alkoholu . Ani Katolikom ani Prawosławnym wiara spożywania alkoholu nie zabrania. Więc tu jest Kolegi manipulacja. Osobista droga interpretacji to Kolegi osobista sprawa.  Odniosłem się do Kolegi wpisy a nie religii . Ale Kolega jest zwykły trollem,który z zamiarem miesza pojęcia.

Kolega wydawcą nie jest. Tak myślałem bo przecież by zbankrutował , pisząc własne teksty. Jako kontynuator myśli Kolegi Daro , mogą być jakieś małe zlecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robert napisał:

Szanowny Kolega napisał że jest wydawcą. Ja nie Kolega Karpacki , dochodzeń nie prowadzę. Więc jak do wydawcy się odniosłem.

Proszę być bardziej skrupulatnym w opisie swej działalności , tak czytający łatwiej zrozumieją kontekst. Kolega pisze że wiara mu zabrania spożywania alkoholu . Ani Katolikom ani Prawosławnym wiara spożywania alkoholu nie zabrania. Więc tu jest Kolegi manipulacja. Osobista droga interpretacji to Kolegi osobista sprawa.  Odniosłem się do Kolegi wpisy a nie religii . Ale Kolega jest zwykły trollem,który z zamiarem miesza pojęcia.

Kolega wydawcą nie jest. Tak myślałem bo przecież by zbankrutował , pisząc własne teksty. Jako kontynuator myśli Kolegi Daro , mogą być jakieś małe zlecenia.

Jak już wielokrotnie pisałem pracowałem w dziale wydawnictw ale ktoś się uparł przyszyć mi łatkę. Wydawca zajmuje się wydawaniem cudzych tekstów nie swoich, a to różnica. Co do wiary to tu bym uważał, raczej proszę porozmawiać ze swoim proboszczem w tym temacie może wyprostuje drogi kręte. Trollem to jest drogi kolega marberta, robert, horn lub inny anonim. Wiec drogi robercie mądry głupiemu ustepuje+ zostawiam Ci pole do popisu. Ujawnij się i pisz na chwałę polskiego pszczelarstwa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
W dniu 4.09.2021 o 20:56, ArkadiuszC napisał:

Jak już wielokrotnie pisałem pracowałem w dziale wydawnictw ale ktoś się uparł przyszyć mi łatkę. Wydawca zajmuje się wydawaniem cudzych tekstów nie swoich, a to różnica. Co do wiary to tu bym uważał, raczej proszę porozmawiać ze swoim proboszczem w tym temacie może wyprostuje drogi kręte. Trollem to jest drogi kolega marberta, robert, horn lub inny anonim. Wiec drogi robercie mądry głupiemu ustepuje+ zostawiam Ci pole do popisu. Ujawnij się i pisz na chwałę polskiego pszczelarstwa....

Ja również. Pozdrawiam. Proszę poczytać własne posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robert napisał:

Ja również. Pozdrawiam. Proszę poczytać własne posty.

Z wzajemnością mam zrobione print screeny. I czekam na ujawnienie się roberta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
11 minut temu, ArkadiuszC napisał:

Z wzajemnością mam zrobione print screeny. I czekam na ujawnienie się roberta

Wstydzę się za Kolegę. Jestem członkiem SPP Polanka i jestem jawny. Do Kolegi dyspozycji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, robert napisał:

Wstydzę się za Kolegę. Jestem członkiem SPP Polanka i jestem jawny. Do Kolegi dyspozycji .

Uzupełnij  profil wiele razy prosiłem. A wstydź się za siebie - bo masz za co. Tyle w temacie już chyba to napisałem.

Dla przypomnienia: 

Najgorszą stratą czasu jest kłótnia z głupcem i fanatykiem, któremu nie zależy na prawdzie ani rzeczywistości a jedynie na zwycięstwie swych przekonań i złudzeń. Nigdy nie marnuj czasu na dyskusję które nie mają sensu. Są ludzie, którzy mimo przedstawionych dowodów nie mają zdolności zrozumienia i inni którzy są zaślepieni przez ego, nienawiść i urazę a jedyną rzeczą której chcą, to mieć rację, nawet jeśli jej nie mają. Kiedy ignorancja krzyczy, inteligencja milczy. Więc wielokrotnie wkładano mi słowa których nie wypowiedziałem, naśmiewano się z mojej religii, więc zamilknę. Mój spokój jest więcej wart niż użeranie się z anonimowym trollem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Dlaczego Kolega łże że kiedykolwiek wyśmiewałem się z czyjejś religii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, robert napisał:

Dlaczego Kolega łże że kiedykolwiek wyśmiewałem się z czyjejś religii?

Poczytaj swoje posty, i odszczekaj. Lub podaj mnie do sądu koleżeńskiego. Koniec przekazu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...