Skocz do zawartości
Gość robert

Chamstwo na forum.

77 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Widoczny powyżej podtytuł „Forum pszczelarzy i wszystkich zainteresowanych pszczołami i pszczelarstwem” wydaje się być mylący. Jest to ostatnio głownie forum o chamstwie, myślę więc, że dla specy w tej dziedzinie – chamów. Szkoda, że mowa ogólnie o chamstwie, a nie o wyspecjalizowanym chamstwie pszczelarskim. Obserwuję specjalistów z uwagą, szkoda że wielu z nich to półanalfabeci nie potrafiący przekuć swych myśli na pismo tak bym ich zrozumiał. Fora internetowe z definicji nie są dla półanalfabetów. Najlepiej byłoby, gdyby chamy porozumiewały się między sobą sms-ami poza monitorem, albo stworzyły sobie forum na bazie plików mp3. Wartość dodana - załapali by się niewidomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, robinhuud napisał:

Widoczny powyżej podtytuł „Forum pszczelarzy i wszystkich zainteresowanych pszczołami i pszczelarstwem” wydaje się być mylący. Jet to ostatnio głownie forum o chamstwie, myślę więc, że dla specy w tej dziedzinie – chamów. Szkoda, że mowa ogólnie o chamstwie, a nie o wyspecjalizowanym chamstwie pszczelarskim. Obserwuję specjalistów z uwagą, szkoda że wielu z nich to półanalfabeci nie potrafiący przekuć swych myśli na pismo tak bym ich zrozumiał. Fora internetowe z definicji nie są dla półanalfabetów. Najlepiej byłoby, gdyby chamy porozumiewały się między sobą sms-ami poza monitorem, albo stworzyły sobie forum na bazie plików mp3. Wartość dodana - załapali by się niewidomi.

 

Robinie,
taki poranny wpis, który wymaga zaangażowania więcej, aniżeli jednej szarej komórki powinien być jakoś ostrzegawczo oznaczony.😉

A tak ogólnie, czy cała ta zapalczywość nie bierze się stąd, że zakładamy iż możemy mieć w sprawach nietrywialnych 100% racji, a to z definicji jest niemożliwe.
W nauce nie ma prawdy ostatecznej jest natomiast ostatnia wersja prawdy i nie powinniśmy tego mylić.
Myślę, że przyjęcie, że nasze 100% racji to w rzeczywistości jakieś max. 60% byłoby sensownym założeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Jeśli Pan Prezes pisze: "Absolutna nieprawda!" To myślę, wyjaśnia wiele. I poprzestańmy na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - co to za słownictwo "chamy"? 

O kolegach pszczelarzach piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
20 godzin temu, Borowy napisał:

Swoją drogą - co to za słownictwo "chamy"? 

O kolegach pszczelarzach piszesz.

Miałem na myśli człowieka ordynarnego. Ale po analizie jego kłamstw, manipulacji ,powoływania się na zarząd Polanki, które z prawdą nie mają nic wspólnego. Dziś użył bym innego określenia. 

Pozdrawiam Cię Borowy serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
W dniu 14.07.2021 o 07:45, robinhuud napisał:

szkoda że wielu z nich to półanalfabeci nie potrafiący przekuć swych myśli na pismo tak bym ich zrozumiał

,,Pszczelarz pobił kolegę bo był piany .,,

Pytanie dla gramotnego - kto był pijany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

W II Rzeczypospolitej Podkarpacki miód z maliny kosztował znacznie powyżej 1 zł a z Podlasia około 29 gr. Co tu komentować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Witamy Pana manipulatora i oszusta po urlopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Gdyby się zdarzyło że ktoś udowodni że jestem kłamcą, oszustem , manipulatorem .Honorowo zaprzestał bym działalności na forum.

Kolega oszust, manipulator i kłamca .Ma to gdzieś. Zero honoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercie.

Trace siły.

Człowieku zacznij temat od początku, przeczytaj raz, drugi, jak trzeba to trzeci. Czepiasz się o nic. Pijanyś? Serio tak to wygląda. 

O Bogowie, ześlijcie tu moderatora !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Wystarczyłaby żona . Jak to żona mądrzejsza , przynajmniej czytać umie . Tłumaczysz grzecznie , tłumaczysz po chamsku  i ni dudu . Daj mu spokój , po pajacuje  obrazi wszystkich , później się i zażąda usunięcia konta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
22 godziny temu, daro napisał:

Wystarczyłaby żona . Jak to żona mądrzejsza , przynajmniej czytać umie . Tłumaczysz grzecznie , tłumaczysz po chamsku  i ni dudu . Daj mu spokój , po pajacuje  obrazi wszystkich , później się i zażąda usunięcia konta .

  • Moderator
  • team_staff.png
  •  
  • 1 415 odpowiedzi
  • Lokalizacjakoło Radomia
  W dniu 11.07.2021 o 17:37, robert napisał:

"To telefon zapłakanego gościa do Prezesa  , nie Ty . Są równi i równiejsi jak to w życiu"

Panie Prezesie, czy to prawda?

Absolutna nieprawda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
W dniu 9.07.2021 o 17:17, robert napisał:

Do czasu, uporządkowania chamstwa na forum. Zawieszam swoje członkostwo w SPP Polanka.

Jeśli władze stowarzyszenia nie zamierzają  nic z tym zrobić. To bardzo proszę o wykreślenie mnie z członkostwa SPP Polanka i likwidacji mojego  na forum uczestnictwa.

Gdybyś bucu miał krztę inteligencji to byś zrozumiał żeś II kategorii . Obrażać  nadwornego hemafrodyty nie wolno,  bo posty znikają a ciebie można jak burą sukę . Podałeś do sądu ? Zrobiono coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daro, potraktuj to jako nieformalne, ale jednak ostrzeżenie - nie od moderatora, ale od człowieka, który pisze Ci jak jest a Ty ciągle brniesz w wersję, którą sam sobie wymyśliłeś. Insynuujesz już po raz trzeci coś, co nigdy nie miało miejsca i nie zamierzam Ci tego tłumaczyć. Żądam, żebyś zaprzestał powtarzania stwierdzenia niezgodnego z prawdą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
10 godzin temu, Piotr_S napisał:

daro, potraktuj to jako nieformalne, ale jednak ostrzeżenie - nie od moderatora, ale od człowieka, który pisze Ci jak jest a Ty ciągle brniesz w wersję, którą sam sobie wymyśliłeś. Insynuujesz już po raz trzeci coś, co nigdy nie miało miejsca i nie zamierzam Ci tego tłumaczyć. Żądam, żebyś zaprzestał powtarzania stwierdzenia niezgodnego z prawdą!

A jam ostrzelany można walić bez ostrzeżenia . Czyli jak rozumiem można każdemu usunąć wpisy innych uzytkowników ?

Prawdą jest że wpis mój co do hemafrodyty ( człowiek o 2 płciach męskich i kobiecych jednocześnie ) cudownie wyparował. Ja nie robin zrzutów ekranu nie robię .Moje odpowiedzi do buca wiszą . Tamtego zdiagnozowałem jako idiotę , no nie notorycznego . 🤣

Ja nie płaczę bo sam bym usunął będąc w grupie moderatorów . Ale !  Podpisał bym się i zamieścił fakt usunięcia ,pousuwał bym personale ataki na mnie pewnego buca , posuwał ,, polityczne ,, wpisy hemafrodyty ( Polanka jest apolityczna , rzekomo ) . To jest równość traktowania , a tak są  II kategorie .

Ja też uważam że wszyscy ludzie nie są równi , podobni ale nie jednacy ale to nie poprawne .

Pomijam fakt grzebania w prywatnej korespondencji mojej z borowym ( czas temu jakiś ) .

Jako starszy pajac nauczyłem się mieć w dupie ostrzenia innych . Mam sztywny środkowy palec od 40 lat i nie przejmuję się zbytnio atakami innych . Przywykłem .

Nie zapytam się nawet,  aligancko jak robin , kto tam szuka pracy w Urzędzie Wojewódzkim dla syna  , bo mnie to lotto .

Mi lotto to forum, bo myślałem że służyć będzie organizacji a nie jakimś sfrustrowanym , niedowartościowanym bucom .

Tłumaczono kiedyś znikające całe wątki - bo skrypt , bo mirek .

Teraz jest najważniejszy okres dla każdej organizacji - mija kadencja pora planów , rozliczeń też . Ale kogo kuźwa Polanka obchodzi . Frustraci piorą czyjeś brudne gacie . Czemu frustraci ? Bo najpierw właściciela tych gaci nazywają rożnymi , pomniejszając jego znaczenie . Nie zaprosili ? No bo jak mawiała Pani Dulska - po to mamy dom i dach nad głową aby swoje brudy prać w czterech ścianach .

To Ci załatwili to o czym wiecznie słyszałem - sie nie da. A nikt kuźwa nawet nie spróbował .

Że kombinują  ? W Polsce wszyscy kombinują to taki narodowy sport. Ważne i ile zostaje . 😇

Tak więc dla jasności - ja się nie zmienię , nie podoba się to proszę usunąć moje konto na forum . Obejdę się . A jak się nie usunie to poproszę sobie dobre rady w buty wsadzić . Nie posłucham się ich. To  wrzód na zdrowej tkance kolektywu , nazywano mnie. Przeżyję .

P.S. Jako administrator - wątek o wysiewie chabru .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, daro napisał:

Pomijam fakt grzebania w prywatnej korespondencji mojej z borowym ( czas temu jakiś ) .

Nie da się grzebać w prywatnej korespondencji. Powinieneś na tyle znać ten skrypt. Konfabulujesz.

2 godziny temu, daro napisał:

Nie zapytam się nawet,  aligancko jak robin , kto tam szuka pracy w Urzędzie Wojewódzkim dla syna  , bo mnie to lotto .

To ja zapytam. Kto szuka? A jeśli to kolejna insynuacja, to pod czyim adresem? To o czym piszesz, to nie jest żaden sztywny palec, to zwyczajna konfabulacja. Im wcześniej zdasz sobie z tego sprawę, tym zdrowiej dla Ciebie.

Nikt tu nie szuka sposobu, żeby Cię wywalić. Nikt w tym nie ma interesu ani potrzeby. Ciskasz się, bo lubisz. Z tego też pora, byś zdał sobie sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
2 godziny temu, Piotr_S napisał:

Nie da się grzebać w prywatnej korespondencji. Powinieneś na tyle znać ten skrypt.

Da się , tyle że nie wolno.  Da się wiele rzeczy , dla chcącego nic przeszkodą

2 godziny temu, Piotr_S napisał:

To ja zapytam. Kto szuka? A jeśli to kolejna insynuacja, to pod czyim adresem?

A co to za różnica kto ?

 

2 godziny temu, Piotr_S napisał:

Ciskasz się, bo lubisz. Z tego też pora, byś zdał sobie sprawę.

Ta .  Ja z czego innego zdałem sobie sprawę .

Poproszę o usunięcie mojego konta na forum

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, daro napisał:

Da się , tyle że nie wolno.  Da się wiele rzeczy , dla chcącego nic przeszkodą

Nie da się. Wiadomości przechowywane są w formacie zaszyfrowanym. NIe wiem jaka jest siła szyfrowania, ale tylko ja i dostawca hostingu mamy dostęp do bazy. NIkt z nas nie pozwoliłby sobie na łamanie szyfrów po to, by poznać prywatne wiadomości. Jedyna możliwość polega na tym, że odbiorca jakiejś wiadomości "podzieli się nią" z kim chce. Tak np. bywało, kiedy spamerzy rozsyłali do użytkowników niechciane wiadomości. Kilka z ich treści dostałem na maila. NIc nie wiem, czy ktoś z Was dzielił się prywatnymi wiadomościami z kimkolwiek. Nie słyszałem o takiej sytuacji. Gwarantuję, że nikt ich nie czytał wprost z bazy i dotyczy to każdego uczestnika forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, daro napisał:

Poproszę o usunięcie mojego konta na forum

Może warto prośbę spełnić? Skoro sam zainteresowany nie potrafi się wylogować i zapomnieć o forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Tak na koniec ruskim filmem - prosi to się świnia a ja karze , surowo karze . Potrafię .

Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jokaz napisał:

Może warto prośbę spełnić? Skoro sam zainteresowany nie potrafi się wylogować i zapomnieć o forum. 

Wg mnie nie warto. Niestety RODO nie daje mi wyboru. I tak odczekałem do czasu aż wrócę do domu (nie robię działań administracyjnych przez telefon od czsu, gdy niechcący cały wątek skasowałem zamiast ukryć jeden post) ale ponieważ daro zdania nie zmienił... przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...