Skocz do zawartości
Gość robert

Chamstwo na forum.

77 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.07.2021 o 17:58, robinhuud napisał:

Chcecie spróbować na jakiś czas he he?🙂

Każda ingerencja była by lepsza od żadnej .

Tak myślę, czytając  poniższy tekst powinien się zarząd zastanowić .

4 godziny temu, robert napisał:

Do czasu, uporządkowania chamstwa na forum. Zawieszam swoje członkostwo w SPP Polanka.

Choć  napisał  go gość którego upominałem ;) ale On tego nie zrozumiał  😀

Na Ambrozji żaden z tych epitetów teraz by nie uszedł płazem , brak prawa, jest bezprawiem .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
28 minut temu, baru napisał:

Każda ingerencja była by lepsza od żadnej

Nawet jelitarna . Wolę robinhuda ingerencje niż to co się robi.

Jak co popieram kandydaturę .  Tak być nie może . Nie będę się wypisywać jak kto moje wpisy wywali.Kto za robinhudem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
16 godzin temu, baru napisał:

Każda ingerencja była by lepsza od żadnej .

Tak myślę, czytając  poniższy tekst powinien się zarząd zastanowić .

Choć  napisał  go gość którego upominałem ;) ale On tego nie zrozumiał  😀

Na Ambrozji żaden z tych epitetów teraz by nie uszedł płazem , brak prawa, jest bezprawiem .

 

Kolego , gość jest rozumny. Ale dlaczego nie na swym forum Kolega ma zamiar kogoś upominać?  Taki nauczycielski dryg , pozostaje? Czy teksty Daro , by przeszły ? Jak nie to czemu Kolega jedynie do mnie pije? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
3 godziny temu, robert napisał:

. Ale dlaczego nie na swym forum Kolega ma zamiar kogoś upominać?

Bo to takie samo Jego jak twoje czy moje . Bronek jako członek Polanki jest współwłaścicielem form . Wolny kraj , wolni ludzie . Odfanzol się ode mnie i będziemy żyli w  kulturze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robert nie będę z Tobą dyskutował, będzie to mój jeden wpis, nie będę się zniżał do Twojego poziomu z idiotami nie prowadzę dyskusji. Powiem że daro łagodnie Cię traktuje. Nazywasz go chamem, ale tym chamem to jesteś Ty. Ubliżałeś na forum kilku osobom. Wczoraj napisałeś że zawieszasz członkostwo w Polance, Ciebie nie powinno być na Forum i w Polance. Daje Ci słowo że ja doprowadzę do tego żebyś wyleciał z Polanki z hukiem i obowiązkowo zmień lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doszliśmy do ściany w licytowaniu się o chamskim zachowaniu.

   Dziś  polityk żadnej opcji  nie może się pokazać nawet na meczu aby nie zostać wygwizdany, zwymyślany...  Aby dotrzymać kroku, tym ze świeczników, część pszczelarzy idzie w ich ślady...  Dlaczego mieliby być gorsi?  Oczywiście można by odpowiedzieć; kolego moim zdaniem jest inaczej, czego dowodem jest... można nie odpowiadać.  Niestety jest inaczej...  Wielu pszczelarzy mając perspektywę przeczytania o sobie tego czego nie chcieliby przeczytać /a nuż rodzina przeczyta/  rezygnują z zabrania głosu, /widząc co spotyka innych/,  rezygnują z jakiejś formy aktywności. A SZKODA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
Godzinę temu, Atena napisał:

No i doszliśmy do ściany w licytowaniu się o chamskim zachowaniu.

Wolność bez ograniczeń to warcholstwo . Zarząd a raczej Prezes uważa że niczego nie trzeba ruszać i wywalać . Potrzebny jest aktywny moderator bez rozbuchanego ego . Skrypt już pozwala .

Godzinę temu, Atena napisał:

Oczywiście można by odpowiedzieć; kolego moim zdaniem jest inaczej, czego dowodem jest... można nie odpowiadać.  Niestety jest inaczej... 

Tak jak w Wersalu ?  A to życie i w życiu tak nie jest . Nie bądź kpt. Sową  , mówi się qwa   a nie motyla noga .

Mnie uczyli aby mówić aby zrozumieli . Gorzej jak nie słowni. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Niektórzy bywalcy portalu wciąż chcą udowodnić że miał rację fraszkopisarz;

          "Ludzkość wyszła od kamienia łupanego i wraca do niego".

    ... i usilnie próbują przyspieszyć ten proces niby pro publico bono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2021 o 22:15, baru napisał:

Każda ingerencja była by lepsza od żadnej .

Tak myślę, czytając  poniższy tekst powinien się zarząd zastanowić .

Choć  napisał  go gość którego upominałem ;) ale On tego nie zrozumiał  😀

Na Ambrozji żaden z tych epitetów teraz by nie uszedł płazem , brak prawa, jest bezprawiem .

 

Na ambrozji nic co nie po myśli właściciela nie uchodzi - jego prawo ale banować kogoś w taki sposób jak robi/ robił to \Wojciech P. to nie uchodzi lub banowanie członków Polanki ... Nie da rady dwóm panom służyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
29 minut temu, ArkadiuszC napisał:

Na ambrozji nic co nie po myśli właściciela nie uchodzi - jego prawo ale banować kogoś w taki sposób jak robi/ robił to \Wojciech P. to nie uchodzi lub banowanie członków Polanki

Nie żebym pochwalał ale jak nie prawa nogawka  to lewa . Ma być pośrodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
21 godzin temu, zygmuntszn napisał:

robert nie będę z Tobą dyskutował, będzie to mój jeden wpis, nie będę się zniżał do Twojego poziomu z idiotami nie prowadzę dyskusji. Powiem że daro łagodnie Cię traktuje. Nazywasz go chamem, ale tym chamem to jesteś Ty. Ubliżałeś na forum kilku osobom. Wczoraj napisałeś że zawieszasz członkostwo w Polance, Ciebie nie powinno być na Forum i w Polance. Daje Ci słowo że ja doprowadzę do tego żebyś wyleciał z Polanki z hukiem i obowiązkowo zmień lekarza

Administrator zareagował w temacie chaber bławatek jak ekscelencja daro wyzuwał Kolegę Atenę od idi..... To choć mój mały wkład .Kolega ma prawo wnosić abym z Polanki wyleciał z hukiem. Demokracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
5 minut temu, robert napisał:

To choć mój mały wkład .

Nie pochlebiaj sobie . To telefon zapłakanego gościa do Prezesa  , nie Ty . Są równi i równiejsi jak to w życiu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

"To telefon zapłakanego gościa do Prezesa  , nie Ty . Są równi i równiejsi jak to w życiu"

Panie Prezesie, czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Zawiesiłeś członkostwo więc nie masz Prezesa . Nie dokonujesz wpisów na forum . Zostaw opiaty1468769219_y3tlc8_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
44 minuty temu, robert napisał:

"To telefon zapłakanego gościa do Prezesa  , nie Ty . Są równi i równiejsi jak to w życiu"

Panie Prezesie, czy to prawda?

Ponawiam pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, robert napisał:

"To telefon zapłakanego gościa do Prezesa  , nie Ty . Są równi i równiejsi jak to w życiu"

Panie Prezesie, czy to prawda?

Absolutna nieprawda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Czyli nie płakał ? 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daro, nie musisz dalej konfabulować. Ani Tobie, ani nikomu to chyba nie pomaga a sam dobrze wiesz, że nic o tym nie wiesz. Chyba, że zależy Ci na utrzymaniu się w klimacie tematu wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
6 godzin temu, Piotr_S napisał:

. Ani Tobie, ani nikomu to chyba nie pomaga a sam dobrze wiesz, że nic o tym nie wiesz.

Ja śmiechy robię , patrz mem . Kultura wymaga aby gdy jest wpis moderowany , usunięty, była informacja przez kogo i powód moderacji . Robert jest gorszy od tego  elgreka  ?

To tyle w sprawach chamstwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
W dniu 12.07.2021 o 14:52, Piotr_S napisał:

daro, nie musisz dalej konfabulować. Ani Tobie, ani nikomu to chyba nie pomaga a sam dobrze wiesz, że nic o tym nie wiesz. Chyba, że zależy Ci na utrzymaniu się w klimacie tematu wątku...

konfabułuje dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercie, nie obraz się ale masz ewidentny problem z komunikacją w jezyku pisanym. Weź to pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
28 minut temu, Borowy napisał:

Robercie, nie obraz się ale masz ewidentny problem z komunikacją w jezyku pisanym. Weź to pod uwagę.

Wiem, słyszę to samo od żony od kilku lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W te rejony wole się nie zapuszczać. Zrozum poprostu że komunikacja literami jest ułomną formą przekazywania myśli, żeby to grało potrzeba troche dobrej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
Godzinę temu, Borowy napisał:

W te rejony wole się nie zapuszczać. Zrozum poprostu że komunikacja literami jest ułomną formą przekazywania myśli, żeby to grało potrzeba troche dobrej woli.

Napisz prosto. Co nie zrozumiałeś ? ( to że boli Cię forma, rozumiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...