Skocz do zawartości
Borowy

A tymczasem w SPP

186 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daro
23 minuty temu, robert napisał:

Co Borowy kpił , Szanowny Pan nie poją. A szkoda. Tej lekcji powtórzyć nie sposób.

Gościu zamij się dziećmi swoimi  , żebyś ich po kapuście nie szukał.Psińco ci do tego co mój rozum ogarnia .Żeby  twój ogarnął choć procent , to główka by ci eksplodowała . Nie rajcuj się mną , lepiej pobaw się czym innym .Nic ci nie odgryzie .Muzyki se posłuchaj może coś skumasz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Jak widać.

Jesteś Pan zwykłym chamem. Czemu administrator toleruje takie chamskie wpisy?  Nie pojmuję? Wstrzymałem się dni kilka z Sądem Koleżeńskim. Ale widzę że Eminencja nie odpuszcza. To ze swych praw , skorzystam. Bo takiego chamstwa nie zniosę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Panom przeszkadzać, ale wyszliście deczko poza ramy wątku, jakkolwiek szeroko by go nie interpretować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Borowy to jest nie naruszony wątek . Przyczepi się do Ciebie jakiś buc ni jak ludzkich słów nie rozumiejący . Nie po raz pierwszy ,żeby mi się chciało to poszukałbym i nauczył moresu,  ale mi się nie chce . Więc , świnia nie rozumie ludzkich słów tylko kopa z filca . Niby cywilizowany kraj a świnie luzem latają . Nie ? 

Co do Polanki to takich psychopatów forum Polanki już gościło. Nikt tego do kosza nie wyrzuca , uspokajając co poniektórych  misjonarskie zapędy . Kiedyś - ,,skrypt forum nie pozwala , moderatora nie ma , wolność słowa . ,, .

Nie zwykłem odpuszczać bo jak sobie pozwolisz na drobnostkę to po jakimś czasie srać mi na głowę im się zechce .

Jedyna rada aby moja osoba powodowała że się będzie wracało to  wtedy dziób zamknie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już dwanaście godzin armistycjum... Najdzielniejsi  /w słowach/  udali się na spoczynek by nabrać sił do dalszej walki o kształt i dobrostan Polanki i polskiego pszczelarstwa.  Nie napiszę "tak trzymać" bo... jakoś z rana nie mam konceptu... za co. 

  PS

     Wszystkim którzy nie gołębia a cietrzewia umieszczają w swoim godle dedykuję zasłyszany gdzieś, kiedyś czterowiersz...

          Kiedy pragniesz dostąpić wyżyn

           Dam ci radę z prawd mi najbliższych

           Że jeżeli kogoś poniżysz

           To się przez to sam nie wywyższysz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Ja tam mam orła w godle  , bo koniczyny nie trawie . Nie jestem krową .

cda3930155_odczep_sie_odemnie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
9 godzin temu, daro napisał:

Ja tam mam orła w godle  , bo koniczyny nie trawie . Nie jestem krową .

cda3930155_odczep_sie_odemnie.jpg

Swym chamstwem. Zasłaniasz się Pan Godłem? I jak zwykle obrażasz innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

A czy nie jest najważniejsze faktycznie co się w klubie sudeckim dzieje? A dzieje się bardzo dużo,  bo jesteśmy aktywni. Mamy sie czym pochwalić i dumni jesteśmy z naszego Klubu. Bicie piany o satus, regulamin... rzeczy które można szybko dopracować jeśli trzeba. Najważniejsze jest że mamy w Klubie takiego prezesa, za którym Klubowicze murem staną. Bo to wszystko o dobrych ludzi chodzi. O zaangażowanie, pasję. 

Pozdrawiam. 

Pszczelarka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pszczelarka napisał:

Dzień dobry, 

A czy nie jest najważniejsze faktycznie co się w klubie sudeckim dzieje? A dzieje się bardzo dużo,  bo jesteśmy aktywni. Mamy sie czym pochwalić i dumni jesteśmy z naszego Klubu. Bicie piany o satus, regulamin... rzeczy które można szybko dopracować jeśli trzeba. Najważniejsze jest że mamy w Klubie takiego prezesa, za którym Klubowicze murem staną. Bo to wszystko o dobrych ludzi chodzi. O zaangażowanie, pasję. 

Pozdrawiam. 

Pszczelarka 

Brawo wy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie Sudeckiego Klubu Pszczelarza  Polanka.

Julianów 30 lipiec 2021.

Pozdrawiam tych, którzy pragną rozwoju i pomyślności SPP Polanka.

IMG_0463_resize_44.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...