Skocz do zawartości
Borowy

A tymczasem w SPP

186 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daro

Ateno struktur  nie buduje się oddolnie .

Ciemność egipska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
6 minut temu, daro napisał:

Ateno struktur  nie buduje się oddolnie .

Ciemność egipska

Tak ,z Twojego  ministerstwa lub agencji. Przez urzędasów jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, daro napisał:

To Naczelny hejter nie umie czytać a bierze się do wyjaśnień . Nie ma kar tak jak piszesz (za łamanie ustawy)  .Pokaż paragraf  ustawy . Sąd wzywa władze do złożenia wyjaśnień i jeśli władze nie złożą stosownych ,może nałożyć karę do 5000 ,jest to kara ogólna za odmowę złożenia wyjaśnień przed sądem . Wyraźnie- jeśli są odniesienia , to napisane - na zasadach ogólnych . Tak więc nie trolluj bo Robercik bez gaci do sklepu pójdzie . Ciemność widzę ciemność .

Podaj Polankę do sądu pozew ok 300 pln i jako obcykany w prawie cywilnym nie musisz mieć pełnomocnika procesowego . Nie ?

 

 

Rozdział 3

Art 25-32.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Panie Prezesie. 

Dość tym idiotyzmom. To należy przerwać.  Może przywrócić hyde park dla oszołomów i ich ministerialnych pomagierów. Może w inny sposób. Może SPP Polanka złoży wniosek do sadu o zniesławienie. Do tego bym się przychylał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Borowy ja myślę żeś mądrzejszy od tego od sexmisji .

To co podajesz to jest nadzór . Nie rozumiesz słowa penalizacja . Jeśli napisane jest że robecik jest gupi to penalizacja polega na stwierdzeniu że kto tak nie myśli podlega karze . Kto nie stosuje się do zapisów ustawy podlega karze . To to jest penalizacja prawa . Jeśli w prawie jest napisane że odpowiedzialność na zasadach ogólnych, to znaczy że jak Prezes jakiegoś stowarzyszenia zrobi kant , wspomoże talibów  ,to zostaną mu postawione zarzuty z prawa karnego lub kodeksu Cywilnego a nie o złamanie zapisów ustawy . Nie masz pojęcia a prowadzisz jałową dyskusję .

Mogę Zarządu Polanki nie kochać ale nie znalazłem niczego w działaniach-  karalnego . Sprzeczne działania z ustawą ale to nie jest karalne . To tylko falandyzacja .Zresztą jestem zwolennikiem naginania prawa . Postępowanie powinno iść w zgodzie z duchem a nie literą . Może nie zgadzam się z kierunkiem ale do sądu z tym nie ma co iść .

Jak będą jelita to powiem papa . W życiu spotykam rożnych oszołomów i wiem że trzeba im tylko współczuć  . Źle kierujesz swą siłę . Polanka ma jeszcze szansę być organizacją prze O .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Członek SPP Polanka winien mieć , honor . Jeśli publicznie udzielasz instrukcji , człowiekowi , który obraża forum i organizację To teraz publicznie wnoszę do Zarządu SPP Polanka o zbadanie czy Kolega Daro jako członek naszej organizacji nie popełnił , sprzeniewierzenia statutowi.

Ktoś kto sprawuje funkcje publiczne winien honorowo do czasu swej kadencji ukończenia , albo nie wypowiadać się publicznie albo ujawnić swoje powiązania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
Cytuj zaznaczenie
2 minuty temu, robert napisał:

Członek SPP Polanka winien mieć , honor . Jeśli publicznie udzielasz instrukcji , człowiekowi , który obraża forum i organizację To teraz publicznie wnoszę do Zarządu SPP Polanka o zbadanie czy Kolega Daro jako członek naszej organizacji nie popełnił , sprzeniewierzenia statutowi.

Lecz się człowieku . Może już tylko na nogi . Tak jak borowemu napisałem - konkretne paragrafy i punkty złamanego przeze mnie statutu . Jako że już stary jestem i leniwy już starczy że oszczekasz pod stołem  , po gębie chorych nie leję .

Podaj do sądu Koleżeńskiego .

P.S. Każdy człowiek powinien mieć honor . Rozum też . Mózg umożliwia tyko żarcie i chodzenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zechcę porady prawnej to mam w rodzinie dwoje prawników /sędziów/.  Kiedyś na każdym angielskim statku była Biblia, dziś zaproponowałem aby każde rejestrowane stowarzyszenie dostawało co najmniej Kodeks Cywilny /a nóż się przyda/, że o Konstytucji nie wspomnę. No i aby jakiś Radca Prawny był na podorędziu... W kółku różańcowym też mogą pomylić obrazki i co? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Tak właśnie , podaje Cię do sądu Koleżeńskiego.

Nie musisz mnie wyzywać od stwierdzeń 'lecz się człowieku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Cytat daro" po gębie chorych nie leję"

A ja chamów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
12 minut temu, robert napisał:

Nie musisz mnie wyzywać od stwierdzeń 'lecz się człowieku"

Wyzwisko to inaczej obelga . Lecz się , to porada medyczna ( BEZPŁATNA ) . Pod ostatnim nickiem przewaliłeś wszystkie fora pszczelarskie z których się obrażony wypisywałeś lub jak z Ambrozji wylatywałeś z hukiem na zbity pysk .Tam ponownie konta nie założysz . Bezmózgowie to śmiertelna choroba choć patrząc to nieraz powątpiewam .

Podaj paragrafy jak potrafisz czytać tu masz statut - https://spp-polanka.org/stowarzyszenie/statut-stowarzyszenia/

Którey ja przeczytałem przed zapisaniem się . Mało przed zapisaniem troszkę ,,pomagałem,, Polance .

Co Ty inteligencie zrobiłeś dla Stowarzyszenia poza dziecinnym wyzywaniem mnie od ,,urzędasów,, ?

Tu masz jako nie gramotnemu-

Cytat

https://

§15.

Członkowie zwyczajni maja obowiązek:

1. brania udziału w działalności Stowarzyszenia i realizacji jego celów;

2. przestrzegania statutu i uchwał władz Stowarzyszenia;

3. regularnego opłacania składek.

 

Czy wypełniłeś punkt 1 ?

Tu masz czym zajmuje się sąd Koleżeński -

Cytat

Sąd koleżeński

§33.

1. Sądy Koleżeńskie rozstrzygają sprawy związane z naruszeniem postanowień statutu, regulaminów, instrukcji i uchwał władz Stowarzyszenia oraz zasad etyki w działalności pszczelarskiej.

2. Główny Sąd Koleżeński składa się z 3 członków, wybieranych przez Walne Zebranie Członków w głosowaniu tajnym.

3. Członkowie Głównego Sądu Koleżeńskiego wybierają spośród siebie przewodniczącego, zastępcę oraz sekretarza.

Do paracetamola , tfu ateny - jak ktoś w trąca się pomiędzy dwóch , źle kończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
4 minuty temu, daro napisał:

Wyzwisko to inaczej obelga . Lecz się , to porada medyczna ( BEZPŁATNA ) . Pod ostatnim nickiem przewaliłeś wszystkie fora pszczelarskie z których się obrażony wypisywałeś lub jak z Ambrozji wylatywałeś z hukiem na zbity pysk .Tam ponownie konta nie założysz . Bezmózgowie to śmiertelna choroba choć patrząc to nieraz powątpiewam .

Podaj paragrafy jak potrafisz czytać tu masz statut - https://spp-polanka.org/stowarzyszenie/statut-stowarzyszenia/

Którey ja przeczytałem przed zapisaniem się . Mało przed zapisaniem troszkę ,,pomagałem,, Polance .

Co Ty inteligencie zrobiłeś dla Stowarzyszenia poza dziecinnym wyzywaniem mnie od ,,urzędasów,, ?

Tu masz jako nie gramotnemu-

Czy wypełniłeś punkt 1 ?

Tu masz czym zajmuje się sąd Koleżeński -

Do paracetamola , tfu ateny - jak ktoś w trąca się pomiędzy du źle kończy

O czym bredzisz?

Może jeszcze prześledzisz kim jest mój tato, mama, dziadkowie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2021 o 13:29, cayose napisał:

Tak sam sobie podsumowuję temat grup Polanki:

- chyba wszyscy są jednomyślni w tym, że działania lokalne w grupach, klubach (zwał jak zwał) są dobre i potrzebne 

- brak spisanego "regulaminu" czy też "zasad" co do tworzenia i działalności klubów budzi wiele kontrowersji i problemów, począwszy od zarzutów nielegalności po dyskusję o tym, czy tworzenie zamkniętych grup (z jakimiś wprowadzającymi 🙄) jest etyczne i zgodne z duchem oraz statutem Polanki.

Co jest problemem w opracowaniu takiego regulaminu, zasad funkcjonowania klubów? Co jest problemem w otrzymaniu rzeczowej opinii dla SPP Polanki od prawnika w kwestii legalności czy też porady co poprawić najmniejszym kosztem by funkcjonować - OK?

Czy to kwestia braku finansów, czasu czy jeszcze czegoś innego? 

Myślę, że znam odpowiedź na te ostatnie pytania.

Niech trochę opadną emocje, dzień, dwa znajdę godzinkę czasu to napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2021 o 20:08, robert napisał:

Tak właśnie , podaje Cię do sądu Koleżeńskiego.

Nie musisz mnie wyzywać od stwierdzeń 'lecz się człowieku"

Ciesze się, Robercie, że doceniasz istnienie sądu koleżeńskiego. Mozesz dochodzić swoich racji, prawdziwych czy urojonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
21 godzin temu, daro napisał:

1449071057_cuqyxq_600.jpg

Ja rozumiem ten poziom dyskusji. Ten poziom świadczy o piszącym. Jak Go z filcaków ( sam się tym chwali ) z Podlasia do stolicy.Jak budowano nową hutę to też byli tacy co świnie w łazience chowali na spożycie w bloku. Jak ktoś tak ma ? Co poradzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
Godzinę temu, Borowy napisał:

Ciesze się, Robercie, że doceniasz istnienie sądu koleżeńskiego. Mozesz dochodzić swoich racji, prawdziwych czy urojonych.

Borowy, nie kpij. I Sam z Siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kpie. Szczerze. Poprostu super przyklad na potwierdzenie moich tez. Abstrahując od tego czy masz racje czy nie ważne jest mieć gdzie się odwołać. Tak w państwie tak i w organizacji pszczelarskiej.

 

Ps. Robercie, Daro istotnie chyba pracuje w stolicy, ale nie jest to ani posada rządową, ani żadna agencja, ani nic z tych rzeczy. Poważnie nadinterpretujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
52 minuty temu, Borowy napisał:

Nie kpie. Szczerze. Poprostu super przyklad na potwierdzenie moich tez. Abstrahując od tego czy masz racje czy nie ważne jest mieć gdzie się odwołać. Tak w państwie tak i w organizacji pszczelarskiej.

 

Ps. Robercie, Daro istotnie chyba pracuje w stolicy, ale nie jest to ani posada rządową, ani żadna agencja, ani nic z tych rzeczy. Poważnie nadinterpretujesz.

Borowy.

Kpisz sobie. I tak z grubej rury. Tak, jeszcze się chichrasz z pomagierów.

Ps. To nie grzech to wstyd. Dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Borowy daro nie pracuje w Stolycy choć pracował . Co to ma do rzeczy ? Sąd Koleżeński nie jest od oceniania moralności członków czy zastępować Sądy Powszechne . Każdy każdego może podać do sądu , to jest państwo prawa . Z durniami nie warto chodzić po sądach szkoda czasu i energii , to domena psychiatrów i psychologów. 

Zawsze znajdzie się taki troll który wie wszystko lepiej niż wujek Google .

Robercik - wstyd to kraść . Bycie głupim czy psychopatą to po prostu nieszczęście . Da się  tym żyć ,choć trudno.

1422558870_vhalv9_600.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
21 minut temu, daro napisał:

Borowy daro nie pracuje w Stolycy choć pracował . Co to ma do rzeczy ? Sąd Koleżeński nie jest od oceniania moralności członków czy zastępować Sądy Powszechne . Każdy każdego może podać do sądu , to jest państwo prawa . Z durniami nie warto chodzić po sądach szkoda czasu i energii , to domena psychiatrów i psychologów. 

Zawsze znajdzie się taki troll który wie wszystko lepiej niż wujek Google .

Robercik - wstyd to kraść . Bycie głupim czy psychopatą to po prostu nieszczęście . Da się  tym żyć ,choć trudno.

1422558870_vhalv9_600.jpg

 

Kolega czuje się lepszy z tą swoją bolszewicką mentalnością do obrażania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Ty se gościu kolegi w szpitalnej sali poszukaj . Opier.. lisz się od mojej osoby ? Już borowy ci napisał -, nie idź tą drogą ,,.

Posłuchaj J.Stępowskiego , a wiązankę możesz dostać że się zarumienisz a cenzor nie wytnie .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Szanowny Panie.

Nic do Pana nie mam. Jedynie do Jego Eminencji wpisów na tym forum. Proszę nie obrażać . Jeszcze raz apeluję.

Ps. Co Borowy kpił , Szanowny Pan nie poją. A szkoda. Tej lekcji powtórzyć nie sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...