Skocz do zawartości
Borowy

A tymczasem w SPP

186 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

🙄Niewiele z tego wszystkiego rozumiem – dopomóż czargu. Półpoganin Jogajła w warunkach recydywy, jako zorganizowana grupa przestępcza, w zmowie i współdziałaniu z poganami ze Żmudzi i muslimami -Tatarami pokonał fanatycznych, paskudnych  katoli pod Grunwaldem (Żalgirisem) ku chwale nieswojego Pana Boga, Najjaśniejszej i przodków niektórych przyszłych Polankowiczów. Do tego żmudzki bartnik przebił głównego zakonnika przerobioną na bojową pierzchnią (piesznią) do dziania barci przedstawioną przez Matejkę oszukańczo jako włócznia któregoś tam świętego... Potem był 17 września, a potem powstała Polanka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Ateny:

Trzymaj się tematyki wątku prawomyślny bywalcu.

Robinie,

skoro Ty tego nie rozumiesz, to moja pomoc daremna, mogę tylko apelować o pisanie w temacie i na temat.

Po dopisaniu przez Ciebie ostatniego zdania (jedynego mającego oparcie w faktach historycznych) mała nadzieja na zrozumienie jest.

Czy pomimo utraty entuzjazmu mógłbyś podać mi namiary na Panią ekspertkę z NGO, chciałbym poprosić ją o pisemną opinię?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę Cię bardzo: Pani Anna Kuć - telefon do Informatorium NGO znasz. Urzęduje tam kilka osob, ale właśnie na nią trafiłem, czego i Tobie życzę. Dzwoń 9.00 - 13.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Borowy napisał:

Dziekuje Robinie za miłe słowa...

, ... zapraszajac na wyklady i nieomal czołobijąc indywiduom pokroju Panow Zieniewicza i Bułki. Na to patrzeć nie mogę.

 

Pan Zdzisław Zieniewicz jest na oficjalnej liście osób współpracujących z prezydentem seniorem PZP Tadeuszem Sabatem z Twoich okolic. Pamiętam ich owocną współpracę w trosce o pszczoły jeszcze z epoki dystrybucji nielegalnie importowanego kumafosu sprzedawanego spod lady bez recepty weterynarza i paragonu. Dlaczego sugerujesz, że to "indywidua pokroju" i że tylko on i Pan Bułka? Przecież na tym wykazie są takie porządne i szanowane podmioty jak chociażby Corpo, Sądecki Bartnik, czy Technikum Pszczelarskie. Nie ma natomiast Polanki, co dla mnie jest zrozumiałe.

http://www.firmababik.pl/wspolpraca.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, jokaz napisał:

 A ja Wam mówię: są tak przychylni jak ZSRR 17 września 1939 roku

Gratuluję koledze.

Nijakie to.

Jaki prezes taki delfin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
Godzinę temu, Borowy napisał:

Nijakie to.

Jaki prezes taki delfin.

Jaki delfin taka foczka .

Swoją drogą gorąco , zimne piwo czy wino ( atena ) do głowy uderza . Borowy jak będziesz się do stolycy wybierał daj znać   jako dwaj introwertycy chlapniemy sobie małe co nieco . Jak  mawiał Kubuś Puchatek .

P.S. Ja nie robin jak obiecuje stawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Borowy

Wal na stolicę, rządowa posada już prawie pewna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2021 o 20:26, tarczewski napisał:

A wiecie co, zaraz po gryce, rozpocznę starania powołania Klubu Polankowego i żadni malkontenci. wybrzydzacze nic nie są w stanie tego zmienić.

To doskonały pomysł. Model jokazowy ma ewidentnie potencjał biznesowy. Bo proszę :

- mniej płacimy za członka Polance, kaska zostaje.

- ściągamy wpisowe, członkowskie, ulowe - kaska zostaje

- nie mamy komisji, sądu, wszystko cacy, nikt nie pcha łap

- nikt nie ma kontroli nad kaską, ani Polanka, ani nasi członkowie, ani nikt.

- żadnych wyborów i tym podobnych pierdół, bawimy się aż się znudzi

- możemy się nazwać prezesem, a że bezprawnie, to co? Sam prezes Polanki bedzie nas chwalił.

no tu nie ma wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pieniążki które gromadzi szeregowy członek Polanki jokaz na koncie widniejącym na stronie "grupy wałbrzyskiej" w opinii Prezesa stanowią majątek SPP czy są środkami prywatnymi członka jokaza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Spotkanie pszczelarzy w knajpie. Polankowiczów. 

Rozumiem Twe postrzeganie rzeczywistości,  tak. Każdy płaci za siebie jest ok. Jak jeden zbierze i zapłaci w kasie ok, nie jest.

Borowy , być może byle posada Cię nie urządza w stolicy? Ja to rozumiem. Ale od razu stanowisko nad daro? bez przesady.😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercie - chlaj z kim chcesz, gdzie chcesz co chcesz. Twoja wola.

Co do reszty, wstyd się przyznać, nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Nasz Kolega zakupił znaczki Polankowe. 

Ale pandemia. Spotkania nie było. O zgrozo! Jak to rozliczyć? 

Obawiam się że CBA może wkroczyć. Mamy sobie kajdanki sami zakładać? Bez przesady. 

Dlaczego mi piszesz "chlaj"?  To takie normalne obrażanie obecnej władzy. A wiem już o krok.😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercie - co do chlaj masz racje, przepraszam.

 

Co do istoty ... Robercie, ja już wszystko napisałem. Przeczytaj. Jeśli odpowiada Ci profil organizacji bez wyborow, bez kontroli jakiejkolwiek, itd, itp - nie będę tego siedem razy pisał- to dobrze. Zapisz się lub sam stwórz podobną. Tu czy w temacie obok wymieniłem nawet jej zalety. Dziwi mnie jedynie rozbieżność w Twoich poglądach. Ale każdy ma prawo zmienić zdanie, pod wpływem lub bez tych czy innych czynnikow. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Teraz mi wytłumacz jak chłopu na miedzy .

Spotykamy się z naszego województwa , ustalamy składkę  po 100 zł ,jest nas 6. Czyli 600 zł .Nasz kolega w tej kwocie organizuje nasze spotkanie , spotkania . Czy jak piszesz są to jego prywatne środki?  No nie bo mu ufamy. Ufamy,Ufamy. 

Czy będąc na takim spotkaniu udasz się do szefa knajpy z pytaniem czy X zapłacił 5 zł więcej czy mniej ? No nie!

Czy te środki podlegają rozliczeniu z US , no nie! 

Czy jak nawet zanocujemy , każdy płaci z za swoje wybryki . Daro może mieć kartę rządową. 

To co? Może kolega ,któryś ma znajomości na szkółce i za 1/2 wartości rynkowej jakieś rośliny przywiezie . I Co?

Borowy, jest upał. Może masz 1/120 racji. 

Jak uważasz że więcej , OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercie - prawo jest po to aby je przestrzegać. To takie proste. 

Spotkacie sie, ustalacie skladkę, wpisowe, ulowe. Wybieracie jakiegoś szefa. Ding dong! Nie, nie ma wyborow. Ustalacie sobie zasady. Ding dong! Nie, narzuca Wam je ten "prezes", itd, itp to co pisałem

Jesli to sa jak pisalem spotkania towarzyskie to ok. Kazda inna aktywność wymaga regulacji. Chcialbym zyc w kraju gdzie to byloby normalne dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
4 minuty temu, Borowy napisał:

Robercie - prawo jest po to aby je przestrzegać. To takie proste. 

Spotkacie sie, ustalacie skladkę, wpisowe, ulowe. Wybieracie jakiegoś szefa. Ding dong! Nie, nie ma wyborow. Ustalacie sobie zasady. Ding dong! Nie, narzuca Wam je ten "prezes", itd, itp to co pisałem

Jesli to sa jak pisalem spotkania towarzyskie to ok. Kazda inna aktywność wymaga regulacji. Chcialbym zyc w kraju gdzie to byloby normalne dla każdego.

Ja staram się praw przestrzegać.

Nie odpowiedziałeś mi rzeczowo na proste pytania. Które , myślę w jasny sposób odpowiadają na nasze w temacie troski.

Też chcę żyć w Kraju jak Ty. 

Ale najpierw odpowiedz na pytania a nie bałamuć  jak urzędnik daro/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jakiś włos /prawny???/ już rozdzielony /wzdłuż/ nie na czworo a na ośmioro.

A ja "bym chciał żyć w kraju" gdzie kupiona węza nie spływa po drutach... a o tym jakoś ucichło. 

Czy z tej słomy da się jeszcze coś wymłócić???    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż Ci odpisałem że z działalnoscią towarzyską nie ma problemu. Nie o tym pisze Robercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Atena napisał:

Widzę że jakiś włos /prawny???/ już rozdzielony /wzdłuż/ nie na czworo a na ośmioro.

A ja "bym chciał żyć w kraju" gdzie kupiona węza nie spływa po drutach... a o tym jakoś ucichło. 

Czy z tej słomy da się jeszcze coś wymłócić???    

Ateno, staraj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Borowy napisał:

Czy pieniążki które gromadzi szeregowy członek Polanki jokaz na koncie widniejącym na stronie "grupy wałbrzyskiej" w opinii Prezesa stanowią majątek SPP czy są środkami prywatnymi członka jokaza?

My tu gadu gadu a Prezes znów przeoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Wygląda to tak jak by grupa towarzyska jakoza , zdefrałdowała jakieś środki. 

Borowy, proszę o konkrety. Sam zawiadomię odpowiednie służby jak , konkretnie opiszesz przestępstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Członek jokaz :

 

"W przeciwieństwie do innych, Polanka jest klarowna i oparta na przejrzystych zasadach.
 
W statucie Polanki, choć niema zapisu o klubach to decyzją Zarządu daje taką możliwość ażeby kluby tworzyć."
 
To Zarząd ma takie prawa?
 
hmmmm......
 
"Jeżeli zdarzy się Wam sprzeczka, kłótnia (nie mająca podstaw merytorycznych) to od razu reagujcie i wykluczcie taką osobę ze swojego środowiska. Zaręczam, że będzie to lepsze dla ogółu."
 
hmmmmm.....
 
"Na starcie otrzymujecie zniżkę członkowską, jako klubowicze"
 
Walne zgodziło się na obniżkę składki dla jokaza et consortes?
 
 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...