Skocz do zawartości
Karpacki

Czym ma być nasze forum ?

130 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Piotr_S napisał:

Zamknięcie, czy usunięcie/ukrycie? Jestem otwarty, ale potrzebna byłaby też zgoda innych uczestników. Rozumiem, że @darojest przeciw, @Borowy też, pozostają jeszcze @robinhuud, @jokaz, @cayose, @Atena, @jjb, @lech, @Saute... pewnie kogoś jeszcze pominąłem. Wasze zdanie?

Nie jestem członkiem Stowarzyszenia i uważam , że ten temat powinien być realizowany w zamkniętej dla nie członków części forum. Jest to wewnętrzna sprawa Stowarzyszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jest wszystko jedno. Otworze najwyżej nowy temat.

Chcialbym się podzielic jeszcze kilkoma spostrzeżeniami w wolnej chwili. No i licze na odpowiedz Prezesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu wątku:

"Czym ma być nasze forum?"

uważam, że nie powinno być miejscem w którym na akceptację zasługują tylko wpisy, a la trener drugiej klasy Jarząbek Wacław

https://youtu.be/fWlfG24Uix4?t=11

(Napisałem "nasze forum" ponieważ w nagłówku forum na którym znalazł się ten wątek stoi jak byk:

"Forum pszczelarzy i wszystkich zainteresowanych pszczołami i pszczelarstwem".)

- zagalopował się Pan, Panie Czesławie z tym wykluczaniem nieprawomyślnych wypowiedzi i użytkowników, forum jest po to by dyskutować a nie by kasować niewygodne wypowiedzi i ich autorów.

Borowy poza wyjściem poza temat wątku w niczym nie naruszył regulaminu forum.

A ukrywanie, czy usuwanie wypowiedzi ma niewiele wspólnego z deklarowaną otwartością forum i całego Stowarzyszenia.

Regulamin klubu polankowego prezesa Jokaza nie jest tematem wątku i dyskusja jego tycząca powinna znaleźć się w oddzielnym wątku, co zdaje się już Borowy poprawił.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
5 godzin temu, Karpacki napisał:

Co do "Daro" to on zdążył się już wypowiedzieć , że mu wszystko "lotto".

Bo już zostałem wysłuchany . Powinienem się cieszyć . Cieszę się i wisi gdzie zarząd zabrnie .

 

5 godzin temu, Karpacki napisał:

Pisze że żyje w realu, ale aby ten real pokazać , nie może się obejść bez memów.

Bo  kultura obrazkowa dociera do nie czytatych . Znaczy się czytać i pisać umie no i ch . nie rozumie . Mnie zaś nauczono że trzeba mówić nie w takim języku jakim się posługuję a takim który rozumie interlokutor.

5 godzin temu, Karpacki napisał:

Macie dowody że Borowy nie jest członkiem Polanki"?  Co za paranoja. To takie "dowody" należy zbierać??? 

Mi nie wiadomo jest czy nie jest , informacja o tym jest dobrowolna , nawet jeśli jest się członkiem  . wiec zarzucając mu ze ściemnia to skąd wiecie że nie ściemnia we wszystkim ? Mi też to lotto  czy jest czy nie jest członkiem .

 

5 godzin temu, Karpacki napisał:

Borowy wielokrotnie przyznaje się do manipulacji. 

Patrz członkostwo , może i tu manipuluje  z obawy .

 

5 godzin temu, Karpacki napisał:

Uważam że jest to obelżywe wobec pozostałych użytkowników i członków Polanki.

Mnie on nie obraża . Zadaje niewygodne pytania na które nie ma odpowiedzi. Rzekomo tym Polanka się różni od PZP.

No tak wściekły  atak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...