Skocz do zawartości
jokaz

Firma Konigen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z racji bywania na spotkaniach Polanki, miałem możliwość oglądania, dotykania i rozmowy z przedstawicielami tej firmy. Zapamiętałem ich dobrej jakości towar. W ubiegłym roku namówiłem swoich kolegów pszczelarzy do zakupów u nich. Mając nadzieję, że firma jest dalej ok. Niestety. Koledzy moi pszczelarze, zwrócili mi uwagę żebym więcej tej firmy nie polecał. Pytam się co się stało?  "Wiesz, pieniążki wpłaciłem 13 kwietnia a towar odebrałem 20 maja".  "Jestem handlowcem ale nie robi się biznesu nie mając towaru na stanie"

Z racji, że kolega prowadzi Zakład handlowy jestem gotów mu uwierzyć. Opowiedział, że obsługa miła, towar dobrej jakości ale czas oczekiwania tragedia. Jednym słowem żenada!

Cóż, na spotkaniach Polankowych firma wypadała obiecująco ale ....

Pozdrawiam firmę i przyszłych klientów. Proszę mieć na uwadze mój przekaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro
57 minut temu, jokaz napisał:

Wiesz, pieniążki wpłaciłem 13 kwietnia a towar odebrałem 20 maja". 

No i co z tego ? Widać wyraźnie że firma sprzedaje nie swoje produkty . Kupując w firmie Łysoń miodarkę na refundacja czekałem 6 miesięcy . Na samolot krócej bym czekał . Nie narzekam . W Koniginie na suszarkę czekałem 6 tygodni. Choć powiem że nacięli mnie mówiąc że max 4 oczekiwania. Ale to nie chleb i to nie producent, a towar schodzi sezonowo . Nikt zdrowy na rozumie nie blokuje kasy w towarze na Bóg wie jak długo.Nie marudźmy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

daro

W Koniginie na suszarkę czekałem 6 tygodni.

Komu tą suszarką, suszysz ?Zięciowi czy synowej? Strach się bać. 

Wiem że Człek na starość staje się upierdliwy. Ale żeby aż tak?

Taki żart , wybacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niczego w tej firmie nie kupowałem, więc nie będę się o niej wypowiadał.

Faktem jest, że na wszystko trzeba teraz długo czekać od części do roweru po komputer. takie czasy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Ja przed zakupem się pytałem  , ile czas oczekiwania . Powiedziano mi od ręki , max 4 tygodnie . Suszarka na wkład 20 kg . To Kolego sobie tak policz ile kg musisz suszyć ,na kij wie czym , przez 2tygodnie . Zbieram co trzeci dzień .

Na nic nie trzeba czekać  . Rower dostałem na drugi laptop z aliexpress a 3 dni.

Ja rozumiem Konigina , nie rozumiem producenta - firmę Łysoń .Choć nie płaczę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak aby być ok. Wspomnianą firmę Konigen poleciłem swojemu koledze pszczelarzowi. Jako, że kolega prowadzi działalność handlową od ponad 20 lat to zna realia. Z jego relacji wynika, że jakość miodarki jest dobra ale kontakt i realizowanie zamówień już na opłakanym poziomie. Jak mówi. "Nie może być tak, że kontakt tylko e-mailem bo telefonów nikt nie odbiera".

Generalnie to słabo to wyszło.

A ja mam nauczkę, że co innego pracownik firmy mówi i zachwala a rzeczywistość jest zgoła inna 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...