Skocz do zawartości
robinhuud

Szkolimy się on line

Rekomendowane odpowiedzi

Pani prelegentka po Pszczelej Woli za pieniądze z Funduszu Promocji Roślin Oleistych przekonuje słuchaczy, że badanie miodów na przewodność (refundowane) ma na celu ustalenie pyłku przewodniego i dalej odmiany miodu. Nadzoruje całość Polski Związek Pszczelarzy. (15.50 – 16.20)  Panie prezydencie i Panie dyrektorze Technikum Pszczelarskiego – litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Film za pieniądze publiczne wszystkich polskich pszczelarzy (niezrzeszonych też) pochodzące z FPRO zostaje sprywatyzowany. Kolego Marku Barzyk z komisji rewizyjnej WZP Rzeszów, reprezentujący niespodziewanie nas wszystkich z podania PZP we wspomnianym funduszu (polankowiczów też) – litości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot i ciekawostka. Dylon zrobił coś sam od siebie bez pomocy firmy Ł. i kompromitacja. Jakie pieniądze wydali na ten wspaniały materiał? 

Im więcej osób to oglądało tym gorzej.

Z dobrych źródeł wiem, że mimo posiadania narzędzi do przeprowadzania takich spotkań on-line przez PZP ostatnie i chyba jedyne spotkanie z prezesami aby nie nie zrobić podobnie, spotkanie organizował na prywatnej platformie, główny drygent Badeński Waldemar. 

Czy PZP potrafi jeszcze być niezależną organizacją?Niezależną organizacją od ośrodka decyzyjnego umieszczonego w K i K. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę sobie jako współwłaściciel FPRO oficjalnie poprosić Pania Małgorzatę Pietkiewicz, przewodniczącą komisji rewizyjnej PZP by zbadała na jakiej podstawie prawnej nasze pieniądze (wszystkich polskich pszczelarzy)  z Funduszu Promocji Roślin Oleistych są w PZP prywatyzowane

2b973004aea0f1a43aa00641f62afc5c.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem być elegancki, ale w internecie nic nie ginie. Tu nagłówek (zrzut ekranu) sprywatyzowanego webinaru ze strony PZP z informacją o sposobie finansowania.

3a32db1298d15326cf67e942c7e5c0c0.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publiczna kasa 600 tysięcy na pszczelarstwo z FPRO w 2021 roku ma być rozliczona publicznie co do grosza! Działania z 2020 roku już się nie powtórzą!

Zielony parasol to raz, a reszta? (przewiń do końca - plan finansowy na 2021 rok)

https://bip.kowr.gov.pl/uploads/pliki/fundusze/fpro/pf_fpro_2021_uchw15_2021.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu sposób i tryb dysponowania publicznymi pieniędzmi z FPRO jest nie do przyjęcia. To są również moje pieniądze, chyba, ze minister Ardanowski wprowadził mnie w błąd. Domagam się transparentności manipulacji przy kasie FPRO, dlatego oficjalnie na początek zgłosiłem sprawę do Komisji Rewizyjnej PZP. Nie dam sprawie przyschnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...