Skocz do zawartości
robinhuud

Słoik "komfort" a patoczystość miodu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zostałem w pobliskim sklepie spożywczym przyjemnie zaskoczony jakością i ceną polskiego ubiegłorocznego wielokwiatu (jak wynika z nalepki), miodu w jakichś 80%-ach patoczystego z nieestetycznym chwilowo osadem krupcowym na dnie.

 

miod_wiel_1400g.jpg

 

Mój cholerny tegoroczny wielokwiat końca lata w słoikach z logo PZP niestety skrupiał.

Widocznie to kwestia słoika "komfort" i jego prawie pionowej ścianki bocznej.

http://www.rydelko.pl/40,miod-pszczeli-rydelkiewicz.html

Myślę, że jak zaczną grzać w kaloryferach, to ten denny unijny krupiec ustąpi.

Człowiek ciągle uczy się pszczelarzenia i głupi umiera. Chów pszczół przy tych cenach jest bezsensowny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czyim interesie jest to ze sle sprzedaje sie taki szajs Mysle ze wszyscy o tym wiedza i przymykaja oko Nalezy jeszcze wspomniec o miodach oferowanych na bazarach i sprzedawanych przy drogach,niejednokrotnie robia to ludzie ktorzy z pszczolami nie maja nic wspolnego a miodem handluja okragly rok.       Z drugiej strony nie ma sie co dziwic gdyz rynek miodu w polsce jest poza wszelka kontrola np zwykly smiertelnik moze kupic miod np ukrainski od 1 kilograma do 1oo ton i wiecej w cenie ok 6-7 zlotych Mam nadzieje ze kiedys doczekam sie w polsce czsow by prawdziwy polski miod bedzie ceniony i poszukiwany zwłaszcza spadziowy mniszkowy czy z polskich lip pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...