Skocz do zawartości
maniek_mb

Dopłata do ula

31 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, baru napisał:

Po pierwsze jak chcesz wrócić i skontaktować   się z przyjacielem nie ma problemu ,moderacja jest teraz mniej impulsywna  ;) .

Napisz do mnie czy któregoś z moderatorów lub  do właściciela ,albo  po prostu załóż znów konto ,tylko teraz trzeba podać nr. tel. i jest on weryfikowany . Nie ma ananimowego rumakowania .

I tutaj dalsza część .

Co takiego cię zmyliło? ,kto cię wprowadził w błąd ? . Chłopie obrażasz piszących na forum.

Napisz  na jakiej podstawie tak twierdzisz.

maniek_mb  od dawna wiadomo że rewolucja startuje pod hasłami ogólnymi ,ale  negocjują delegaci.

I "lud" nie wie o szczegółach negocjacji ,dowiaduje się o efektach ,może mało lotne ale to się nie zmieniło .

Po za tym np; Piotr odbiera tel. od szarych członków  ,pewnie i tamten Pan też więc droga wolna .

Nie o wszystkim trzeba trąbić pod kościołem .

Zostało napisane  wyraźnie że.

Dopłaty do rodziny mają być ,ekstra ,niezależnie od tych  istnieją .

Co do "rozbioru polski na, niezależne i samorządne związki pszczelarskie"

Mam taki pomysł żeby tych co do tego doprowadzili teraz ,zamknąć o chlebie i wodzie  w jednej sali ,i wypuścić dopóki się nie dogadają .

daro  - po 45zł wielokwiat ,też nie mam,bo było mało ;) 

Mam lepszy pomysł. Może zamiast zamykania  razem w jednym pokoju tych co nie działają w interesie zwykłych pszczelarzy /wspierających stary system dofinansowania pszczelarstwa/lepiej ich poprostu  wyrzucić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, lech napisał:

rewolucja startuje pod hasłami ogólnymi

Każda rewolucja zżera swoje dzieci. Może tak po ludzku porządek ? Zaczynając od siebie ?

14 godzin temu, baru napisał:

po 45zł wielokwiat ,też nie mam,bo było mało

To właśnie  mało . Taka cena powinna być normalnie  a nie jak mało . Jak mało to   w sklepie polski po 65 już .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.02.2021 o 21:33, baru napisał:

Co to za delegaci co reprezentują zdanie ogółu pszczelarzy?

maniek_mb  od dawna wiadomo że rewolucja startuje pod hasłami ogólnymi ,ale  negocjują delegaci.

I "lud" nie wie o szczegółach negocjacji ,dowiaduje się o efektach ,może mało lotne ale to się nie zmieniło .

Po za tym np; Piotr odbiera tel. od szarych członków  ,pewnie i tamten Pan też więc droga wolna .

Nie o wszystkim trzeba trąbić pod kościołem .

Zostało napisane  wyraźnie że.

Dopłaty do rodziny mają być ,ekstra ,niezależnie od tych  istnieją .

Co do "rozbioru polski na, niezależne i samorządne związki pszczelarskie"

Mam taki pomysł żeby tych co do tego doprowadzili teraz ,zamknąć o chlebie i wodzie  w jednej sali ,i wypuścić dopóki się nie dogadają .

daro  - po 45zł wielokwiat ,też nie mam,bo było mało ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.02.2021 o 21:33, baru napisał:

Po pierwsze jak chcesz wrócić i skontaktować   się z przyjacielem nie ma problemu ,moderacja jest teraz mniej impulsywna  ;) .

Napisz do mnie czy któregoś z moderatorów lub  do właściciela ,albo  po prostu załóż znów konto ,tylko teraz trzeba podać nr. tel. i jest on weryfikowany . Nie ma ananimowego rumakowania .

I tutaj dalsza część .

Co takiego cię zmyliło? ,kto cię wprowadził w błąd ? . Chłopie obrażasz piszących na forum.

Napisz  na jakiej podstawie tak twierdzisz.

Nie chcę wracać na Ambrozję. Napisałem w poprzednim poście co mnie zraziło. Było to plus minus pięć lat temu. Cytaty z Ambrozji, które czasem trafiają mi się w wyszukiwarce nie wskazują na to, że coś się tam diametralnie zmieniło. Generalnie Ambrozja powiewa mi mocno, ale tak złych doświadczeń nie miałem na żadnym, nie tylko pszczelarskim, forum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.02.2021 o 21:25, daro napisał:

Po ile i od ilu lat za tę samą cenę . To taka podstawowa zasada ekonomi . są dwie krzywe popytu i podaży ich punkt przecięcia to cena rynkowa . Jeśli ingeruję się w krzywą podaży wpuszczając na rynek towar , w dodatku po zaniżonej cenie ,obniża się punkt przecięcia czyli cenę.

Mitologizujecie podwyzki cen sprzętu . W zeszłym roku kupiłem suszarke do pyłku od Konigina zrób za tę włąściwą cenę ( taniej ) cenę w takiej samej jakości to podbijesz rynek europejski.

Kolega poczyta może się zgodzi może nie - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

POSTULATY ZGŁASZANE NAJCZĘŚCIEJ PRZEZ PSZCZELARZY WOJEWÓDKIEGO ZWIĄZKU PSZCZELARZY W KRAKOWIE.docx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to jest dobre pismo.

Z jednym tylko się nie zgodzę ,cena Apiwarolu jest podawana z uwzględnieniem dopłaty .

Już któryś rok z rzędu "normalna" cena to powyżej 50 zł (najdroższe "trociny" na świecie )

Cytat
  • Apiwarol” (do zwalczania warozy) jedno opakowanie- 25 tabletek, cena brutto w latach: 2005=ok. 20 zł; 2010=30,94 zł; 2016=51,19 zł.

Nareszcie ktoś oficjalnie powiedział rządowi że opieka wet. nad pasiekami to fikcja .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi