Skocz do zawartości
ArkadiuszC

Odszedł do Bożej pasieki

Rekomendowane odpowiedzi

Odszedł mój przyjaciel, człowiek wielkiego serca pomagający wielu z nas bezinteresownie, fantastyczny pszczelarz nie tolerujący bylejakości.

Pogrzeb 14.12.2020 o godź 13.30 proszę wszystkich o modlitwę za jego duszę.

 

IMG_20201212_230901_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Bożej pasieki, choć nie pszczelarz z zawodu, odszedł Leszek Grala Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej.

 Dla dolnośląskich pszczelarzy był tym który wspierał gdy się do Niego zwracaliśmy o pomoc w sprawach organizacyjnych. Brał udział w spotkaniach organizacji pszczelarskich... Czynił wiele dobrego dla dolnośląskiego rolnictwa, niestety wirus go pokonał...

  Pogrążony w smutku 

  Atena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bożej Pasiece grono tych którzy mieli wpływ na polskie pszczelarstwo powiększył p. ŁYSOŃ... Kim był dla tysięcy pszczelarzy nie ma co pisać, każdy wie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę powiedzieć panu Atenie, że kiedy decydujemy się na umieszczenie takiej informacji, powinna ona być na tyle pełna aby nie wprowadzała z błąd czytających.  Jak myślę takiego niedopatrzenia nie można niczym tłumaczyć.  Jest ono brakiem szacunku wobec zmarłej osoby.   

Dlatego chcę poinformować, że zmarł Pan Andrzej Łysoń, ojciec Pana Tomasza Łysonia,  zmarł w wieku 70 lat i był założycielem i członkiem Zarządu firmy Łysoń. Składam kondolencje  dla rodziny zmarłego. Niech spoczywa w pokoju.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bożej pasieki w dniu 22 kwietnia 2021 roku odszedł Jan Lacek. Nasz serdeczny kolega z grupy Garwolin. Przegrał ciężką walkę z Covidem .

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w dniu 28.04.2021 o godz. 14:00 w kaplicy na cmentarzu w Garwolinie.

Składamy najszczersze kondolencje najbliższym i łączymy się w modlitwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...