Skocz do zawartości
MarcinP

Refundacja 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni wątek jest zamknięty a nigdzie nie mogę znaleźć informacji:
1. Do kiedy trzeba składać deklaracje na dotację (refundację)?
2. Jaka jest maksymalna kwota dofinansowania na sprzęt a jaka na pasiekę wędrowną?
3. Czy dotacje na sprzęt sumują się z pasieką wędrowną, tj czy maksymalna kwota wynikająca z ilości pni dotyczy obu na raz czy odosbno?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolega ma informacje:

https://spp-polanka.org/artykuly/zamowienia-na-sezon-2021-r/

Warunki tu: https://www.arimr.gov.pl/rynki-rolne/wsparcie-rynku-produktow-pszczelich/wsparcie-rynku-produktow-pszczelich-na-lata-2020-2022.html

Należało by jak najszybciej skontaktować się z osobami od odpowiednich projektów ale może już być późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a kiedy mniej więcej można spodziewać się informacji o akceptacji zgłoszonego zamówienia, a co za tym idzie przystąpić do zamówienia sprzętu? To mój pierwszy wniosek, proszę o wyrozumiałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2020 o 08:52, MarcinP napisał:

Poprzedni wątek jest zamknięty a nigdzie nie mogę znaleźć informacji:
1. Do kiedy trzeba składać deklaracje na dotację (refundację)?
2. Jaka jest maksymalna kwota dofinansowania na sprzęt a jaka na pasiekę wędrowną?
3. Czy dotacje na sprzęt sumują się z pasieką wędrowną, tj czy maksymalna kwota wynikająca z ilości pni dotyczy obu na raz czy odosbno?

 

Składanie deklaracji na sprzęt upłynął 15 października. Temat jest zamknięty. Chyba że jest jakaś lista rezerwowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...