Skocz do zawartości
Piotr_S

Pozornie mało związany z pszczołami temat

127 postów w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem nie są to "przegrani politykierzy z rozbuchanym ego"  ale ludzie z doświadczeniem w działalności ustawodawczej w Brukseli i na Wiejskiej.  Jesteś   jednym z przedstawicieli "środowiska"   i dajesz temu świadectwo... jeszcze nie wiedząc komu wystawiasz laurkę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ot i naszła mnie taka refleksja po wczorajszym ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI...  Obserwuję święta narodowe w wielu krajach ale nie zauważyłem by gdzieś obchodzono je w tak specyficzny sposób jak w kraju nad Wisłą. Inni po prostu świętują w pełni tego słowa znaczeniu. U nas umiłowanie do czczenia zaszłości historycznych prowadzi do tego iż niektóre plemiona uciekają się do wzniecania, nie zawsze inscenizowanych, walk o hegemonię na szczytach władzy. A może to tylko po to  aby, co roku, naocznie, przedstawić pospólstwu "jak to drzewiej bywało" choćby za czasów Piasta Kołodzieja.                                                                                                                                                                                           Aby było coś o pszczołach, wszak to portal o tej tematyce, to, jak sądzę, właśnie z tych dawnych tradycji niektórzy mają dziwny sentyment do bartnictwa. Z tego co wiem to nie zawsze bezinteresowny ale...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi