Skocz do zawartości
Domino

Słoiki dla członków Polanki - zakupy hurtowe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Cześć,

przyszedł mi do głowy taki pomysł, żeby analogicznie jak to jest z zakupem inwertu ogarnąć temat zakupu słoików.

Jestem po wstępnej ogólnej rozmowie z Panem z Huty Szkła Klar Glass i wyrażeniu z jego strony chęci współpracy, konieczne jest jednak opisanie jak dużo rocznie zamawialibyśmy słoików i głównie z jakich lokalizacji? Jakie słoiki by nas interesowały?

Najbardziej popularny słoików model to TO-900 82.

Mam prośbę o zgłaszanie pomysłów, opinii w tej sprawie - chętnie podejmę się ogarnąć to logistycznie jeśli będzie takie zapotrzebowanie.

Przy okazji może podzielcie się, gdzie zaopatrujecie się w słoiki i jakie macie doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam informację, że minimalny zakup na jeden samochód to 26 palet, ale niekoniecznie musi to być jedna lokalizacja.

Padło stwierdzenie, że jeśli roczna deklarowana ilość zamawianych słoików będzie dla nich zadowalająca to są skłonni dostosować pojedyńcze dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak dla mnie to dobry pomysł, do tej pory zawsze na jesień szukałem słoików w dobrej cenie w różnych supermarketach. Kupowałem na tle by mi starczyło do ostatniego zbioru i tak w kółko. Na tą chwilę nie mam pomysłu ale będę śledził dyskusję. Osobiście w zależności od ceny wziąłbym nawet paletę słoików. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem w Pedropolu i Victoria Opakowania

Ceny dobre TO-900 za 75 groszy, TO-346 prosty za 60 groszy brutto.

Tylko dogadanie terminu i warunków zakupu czasami problematyczne.

Oni mają słoiki chyba z Huty Klar Glass i z Białorusi, jak dostawaliście świadectwo PZH to kto był producentem?

To można by zacząć od tego, że w Pedropolu przedstawiać się jako członkowie Polanki, że jesteśmy jednym zbiorowym, poważnym klientem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daro

Pedropol 22 km ode mnie . To nie huta . Kurier jak brałem z Victorii resztę parti wiózł do Zambrowa . Cena atrakcyjna w hucie a tam nie bawią się w detal . Samochód to detal .

To starodawne dyskusje po ile cukier i słoiki . Nakrętki są z Litwy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...